Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

tai ir tave sveikinu su suzadetuvem  :4u:​  

Sveikos merginos :) pirmiausiai sveikinimai gintare0820 !!! :yahoo:  :bis  labai smagu, gaila nespėjau pamatyti nuotraukos. Visai neseniai ir man teko šis malonumas, tapti sužadėtine, labai stipri patirtis buvo :D 

Atsakyti

o mano nuotaikos nekokios...  :unsure:   dabar darau OV testukus. Vakar antra juostele ryski kaip pirmoji, gal net ryskesne  :D   tai jewigu gerai suprantu- ov turi but tarp 24-36 valandu po to. Ar ne taip?  Problema tame, kad mes rytoj isvaziuojam i siaure pas MB seima  :unsure:   ir busim ten savaite... per visas vaisingas dienas  :huh2:  siandien- vienintele diena kada gali but ND..  :unsure:  o po to nzn, kaip ten bus su nakvyne..itariu kad be sansu...  :(​  

Atsakyti

Labukas, man vėluoja mmm vieną dieną biggrin.gifo jau š... į batą biggrin.gifdabar jau pergyvenu, kad jos neateis ir, kad po daug metų KT vartojimo ciklas dabar neaišku kada vėl ateis biggrin.giftai aš jau dabas laukiu mmm, nes nejaučiu jokių požymių pms... Keistas jausmas, nelaukti, paskui laukti, kad tik ciklas įvyktų kuo greičiau, o jetau kiek kantrybės reikia :X

Aš pirmą kartą pastojau iš kart po KT ilgo vartojimo. Ir dabar vartojau KT 4,5 metų tai mmm atėjo po 34 d. O daugiau mmm ir nesulaukiau nes man PKS. Tad išsityriau keletą hormonų, tarp jų ir PRG jis buvo labai žemas. Tad gavau gerti dufastoną.

Atsakyti

as su pirmu berniuku pastojau 10 cikla. o Dabar planuojam jau nuo vasaros, bet su trugdziais  :D   tai jeigu tokio tikro planavimo tai 4 menesiai..

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 03 27, 09:18)
Aš pirmą kartą pastojau iš kart po KT ilgo vartojimo. Ir dabar vartojau KT 4,5 metų tai mmm atėjo po 34 d. O daugiau mmm ir nesulaukiau nes man PKS. Tad išsityriau keletą hormonų, tarp jų ir PRG jis buvo labai žemas. Tad gavau gerti dufastoną.

O pas mane endometrioze 3 stadija isoperuota prieš 6 m, tai irgi nežinia kaip čia ta antra seksis pagauti...
Atsakyti

Kiek skirtingų istorijų, o pas visas vienas noras :)

Atsakyti

o mano nuotaikos nekokios...  :unsure:   dabar darau OV testukus. Vakar antra juostele ryski kaip pirmoji, gal net ryskesne  :D   tai jewigu gerai suprantu- ov turi but tarp 24-36 valandu po to. Ar ne taip?  Problema tame, kad mes rytoj isvaziuojam i siaure pas MB seima  :unsure:   ir busim ten savaite... per visas vaisingas dienas  :huh2:  siandien- vienintele diena kada gali but ND..  :unsure:  o po to nzn, kaip ten bus su nakvyne..itariu kad be sansu...  :(​  

Jei pamatai ryškią juostelę OV teste, tai reiški, kad OV įvyks po 24-36val. Bet darbuotis jau reikia pradėti. Nes spermiukai išlieka gyvybingi iki 5 parų. Taigi darbuokitės šiandien vakare, paskui ryt ryte galit ir manau tikrai užteks daplaukti kokiam spermiukui iki finišo tiesiosios :) Dar pasitestuok šiandien, nes kartais būna, jog dvi dienas OV testas ryškus būna. Iki išvažiuojant pasidarbuokit ir tikrai užteks  :)​  

Atsakyti

Jei pamatai ryškią juostelę OV teste, tai reiški, kad OV įvyks po 24-36val. Bet darbuotis jau reikia pradėti. Nes spermiukai išlieka gyvybingi iki 5 parų. Taigi darbuokitės šiandien vakare, paskui ryt ryte galit ir manau tikrai užteks daplaukti kokiam spermiukui iki finišo tiesiosios :) Dar pasitestuok šiandien, nes kartais būna, jog dvi dienas OV testas ryškus būna. Iki išvažiuojant pasidarbuokit ir tikrai užteks  :)​  

 rytoj kelsimes 4.30 valanda ryto...tai niekaip.. miegosim dar  :unsure:   tai belieka siandien.. 

o jeigu siandien vel bus antra juostele ryski, tai vel skauciuot nuo siandien 24-36 h? :hmm:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 27 kovo 2019 - 10:11

Dėl klausimo kiek planavom: 

Pirmas nėštumas užkibo iš mirmo ciklo.

Antras (dabartinis nėštumas) iš 4 ciklo. Bet po persileidimo buvo praėję lygiai pusę metų. Realiai jeigu laukčiausi pirmojo, dabar būtų terminas gimdyti :) Tai tikiu, kad Dievulis čia ne veltui viską sudėliojo taip mums.

Aš labai tikiu likimu ir tikiu, kad viskas už mus jau yra suplanuota. Mes galim šiek tiek koreaguoti tuos planus, bet tikrai ne kardinaliai. 

Dėl galvojimo sekso metu apie vaiką čia manau labai normalu. Tarkim šį mėnesį mums užkibo tikrai dirbant šiuo klausimu. Bet toks jau tas gyvenimas. Padirbom, dabar va galim vėl mėgautis toliau vienas kitu ir seksu :)

Atsakyti

 rytoj kelsimes 4.30 valanda ryto...tai niekaip.. miegosim dar  :unsure:   tai belieka siandien.. 

o jeigu siandien vel bus antra juostele ryski, tai vel skauciuot nuo siandien 24-36 h? :hmm:​ 

Šito tiksliai nežinau. Pas mane dvi dienas buvo ryški juostelė, tai dirbom pirmos dienos vakare, kai pamačiau dvi juosteles, tada ryte ir antros dienos vakare (irgi dar buvo ryški juostelė). Pavyko :)

Atsakyti

Šito tiksliai nežinau. Pas mane dvi dienas buvo ryški juostelė, tai dirbom pirmos dienos vakare, kai pamačiau dvi juosteles, tada ryte ir antros dienos vakare (irgi dar buvo ryški juostelė). Pavyko :)

Fainai  :4u:   na, man ar taip ar taip tik viena diena.. reik tiketis geriausio  :unsure:  :)   ir reikia tiketis kad sveciuos gausim atskira kambari  :D​  

Atsakyti

Sveikos, aš vis dar sirguliuoju, be proto noriu miego... Pradėjo skaudėti krūtinę, nors šeip man niekad jos neskauda 🙈 jaučiu, pats organizmas išprovokuoja apgaulingus nėštumo simptomus, kai tik pradedi planuoti 🤔 kai pradėjau lauktis pirmą kartą, tai vienintelis signalas buvo ištisinis miego norėjimas, vakarais jau 20 val lūždavau 🙈 jau pradedu spirgėti pirkti NT 🙈

Atsakyti