Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, aš vis dar sirguliuoju, be proto noriu miego... Pradėjo skaudėti krūtinę, nors šeip man niekad jos neskauda 🙈 jaučiu, pats organizmas išprovokuoja apgaulingus nėštumo simptomus, kai tik pradedi planuoti 🤔 kai pradėjau lauktis pirmą kartą, tai vienintelis signalas buvo ištisinis miego norėjimas, vakarais jau 20 val lūždavau 🙈 jau pradedu spirgėti pirkti NT 🙈

Man žinokit taip buvo visus tris ciklus, nėštumo pažymiai atrodo prieš mm pradėjo lysti ir nieko. O va paskutinį ciklą nieko nejutau, net prieš mm simptomai buvo silpnesni nei visada 😃

Atsakyti

Tik neužsuk porą dienų į forumą ir pilna nėštukių  :nestuke sveikinimai visoms! 

Man tai nuo vakar prasidėjo žiaurus rytinis pykinimas, žiaugčiojau jau šiandien. Ryt pirmas echo pasimatymas, tikiuosi viskas gerai  :nestuke​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoyalWarrior: 27 kovo 2019 - 14:01

Tik neužsuk porą dienų į forumą ir pilna nėštukių  :nestuke sveikinimai visoms! 

Man tai nuo vakar prasidėjo žiaurus rytinis pykinimas, žiaugčiojau jau šiandien. Ryt pirmas echo pasimatymas, tikiuosi viskas gerai  :nestuke​ 

Mane ir pradėjo pykinti šią savaitę, smagu ryt pamatysi savo žirniuką  :wub:​ . O aš laukiu antradienio, atrodo dienos greit lekia, bet kartu ir taaaip ilgai 😯

Atsakyti

Man tai nuo vakar prasidėjo žiaurus rytinis pykinimas, žiaugčiojau jau šiandien. Ryt pirmas echo pasimatymas, tikiuosi viskas gerai  :nestuke​ 

Oj laikykis, linkiu kad ilgai nekamuotų pykinimas. Kaip faina, kad jau ryt pamatysi savo žirniuką, o kiek sodino? Gal nusimato dvynukai?  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Na mano šio mėnesio istorija baigta biggrin.gif paplūdau staiga mmm. Jau ir pamiršusi per tiek metų buvau kas yra tikros mmm... Wow... Dėl to tabletės ir geriau, nes gausios buvo. Pirmą kartą taip džiaugiuosi mmm, ciklas tvarkoje tuomet. Gerai, kad ne užkibo šį mėnesį, aš stipriai sirgau, buvo ir stresų, tik labai norėjau šauliuko vaikiuko, jau nespėsiu. Dabar lauksiu jau ovuliacijos smile.gif
Atsakyti

Mane ir pradėjo pykinti šią savaitę, smagu ryt pamatysi savo žirniuką  :wub:​ . O aš laukiu antradienio, atrodo dienos greit lekia, bet kartu ir taaaip ilgai 😯

 kaip smagu  :wub:​ 

Atsakyti

Adele 85- svarbiausia, kad ciklas tvarkoje, galesit ramiai planuot  :4u:​  

Atsakyti

Sveikos merginos nu šis kovo mėnuo koks vaisingas naujausioms nėštukėms didžiausi sveikinimai :wub: as kamuojuos su nugara vos šliaužiu. Nu nieko greitai persvies bus aišku ką daryti,kita savaite pas giniu einu tai laukiu apžiūrės gal normaliai ištirs,norejau paklausti o kas tas skatinimas čia vaistus kokius gert reikia ir kodel jy daro kaip trūksta kažko nu kvailai gal mano klausimas skamba  :ax: čia dar klausė viena iš jūsų kiek planuojam tai 12ciklas šis bus :) 

Atsakyti

Galvoju gal nusipirkti ov šiam ciklui :hmm: kokius naudojat jus?

Atsakyti

Dar norejau papasakoti istorija toms kurios labai ilgai nepastoja neseniai sužinojau dziugia žinia viena mano pažįstama pagaliau laukiasi vaikelio 15metu nepastojo buvo viena karta bet pačioj pradžioj persileido o dabar jau 15sav  :wub: tai va stebuklu tikrai yra ir jums visoms linkiu niekada neprarasti vilties :) dar viena pažįstama lygiai taip pat metu nesusilaukė vaikų įsivaikino mergyte ir ką jus manot dar pati pagimdė du vaikus nors gydytojai visada jai sakydavo kad duoda tik 2procentus kad turės vaikų va iš tu dviejų procentu du jos vaikai :D 

Atsakyti

Dar norejau papasakoti istorija toms kurios labai ilgai nepastoja neseniai sužinojau dziugia žinia viena mano pažįstama pagaliau laukiasi vaikelio 15metu nepastojo buvo viena karta bet pačioj pradžioj persileido o dabar jau 15sav  :wub: tai va stebuklu tikrai yra ir jums visoms linkiu niekada neprarasti vilties :) dar viena pažįstama lygiai taip pat metu nesusilaukė vaikų įsivaikino mergyte ir ką jus manot dar pati pagimdė du vaikus nors gydytojai visada jai sakydavo kad duoda tik 2procentus kad turės vaikų va iš tu dviejų procentu du jos vaikai :D

Tokios istorijos tik įrodo, kad likimas sudėlioja, kada ir kas turi įvykti. 

Atsakyti

Galvoju gal nusipirkti ov šiam ciklui :hmm: kokius naudojat jus?

Prieš tai pirkau David (20 mIU) ovuliacijos testus, juos pirkau iš testukas.lt. Dabar nusiprkau One Step (mIU) iš testai.eu 

Atsakyti