Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos. Adele, linkiu, kad viskas būtų gerai. Kada mm diena ?

Merginos, ar gali būti ovuliacija iškart po mm arba net per jas ? Jei mano ciklas 28-29 d.  Man dabar mm, ir pamaudžia panašiai kaip per Ov. 

Atsakyti

Mano darbas toks, kad aš negaliu tiesiog sėdėti verysad.gifrealiai nežinau kaip čia man reikėtų dirbti su tuo pilvu verysad.gifšiandien kraujavimas dar buvo, labai silpnas bet buvo, įdomu ar dings, šiandien diena prie kompo, o ryt vėl reikės judėti verysad.gif

Tai gal tau tada koky padėjėja reikia susirasti nes vistiek gerai butų pasisaugoti :mirksiukas: 

Atsakyti

Ryt varau pas savo gine tai ydomu ką ji ten mato iš kart po mm :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(Kategoriška @ 2019 04 17, 20:24)
<p>Sveikos. Adele, linkiu, kad viskas būtų gerai. Kada mm diena ?</p><p></p><p>Merginos, ar gali būti ovuliacija iškart po mm arba net per jas ? Jei mano ciklas 28-29 d.  Man dabar mm, ir pamaudžia panašiai kaip per Ov. </p>

Mano mmm tik 23 arba 24 dieną.

Dėl tavo O tikrai abejotina, turi organizmas užauginti folikula ir tt, maruok BT kruopščiai ir nekils klausimų, bus aiškiau kaip veikia tavo organizmas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lauralina3 @ 2019 04 17, 20:41)
<p>Tai gal tau tada koky padėjėja reikia susirasti nes vistiek gerai butų pasisaugoti mirksiukas.gif </p>

Na asistentą koki į vestuves tai būtinai imčiau.

Parašyk po gydytojos ką sakė smile.gif
Atsakyti

Labas rytas :). Vėl graži diena :)

Ryt varau pas savo gine tai ydomu ką ji ten mato iš kart po mm :hmm:

Kadangi nėra išvešėjusios gimdos gleivinės, gerai matoma pati gimda. Gali apžiūrėti ar nėra miomų, polipų ir pan. Nes jau kai išveši gleivinė antroj ciklo pusėj apžiūrėti ir pamatyti visokius negerumus yra sunku, nes užstoja, paslepia, jei maži. 

Atsakyti

Sveikos, kaip gyvenat? Aš gerai, nebematuoju BKT, ai bus kaip bus. Nes reikia specialiai keltis ryte, o pastarasias dienas net nekilo, o kaip ir turėjo kilti. Tad nervus patausosiu, ND vis vien kasdien daromi :)​ Kuri sekanti NT gadins?

Atsakyti
Laba diena, noriu pasiteirauti ar Jus jauciate ovuliacija?🌷

Atsakyti

Labas visoms. =)

Man vis dar neprasideda mėn nuo sausio 31d. Jaučiu reikės vėl eit pas ginekologę paprastą, kad duphaston išrašytų, nes be jų nėra men(nors anksčiau būdavo). Norėjau kreiptis ištyrimui normaliam bet vietų vis nerandu. Sergu.lt vis žiūrinėju tai ten nieko... Bandysiu su duphaston pagalba, kai prasidės mėn kruopščiai sekti BKT, gal nors taip pavyks. Nors jau merginos tiesą sakant, man svyra rankos, nuo visų šių problemų. Irgi tokia nuomonė, bus kaip bus.

Dažnai čia tyliu, bet iš tikro tai skaitau visas žinutes, tik kad kol kas nelabai turiu ką papasakoti. Tai pirmadienį keliausiu pas saviške ginekologę, tuomet pasipasakosiu. 

Eirona, kai dar būdavo normalios mm tai jausdavau tokį kaip dilgčiojimą vienoj ar kitoj pilvo pusėj, nuo tada kai ovuliacija jau krūtys pradėdavo skaudet(tada tiksliai žinojau kad bus kitos mėn, jei buvo šis požymis), ir dar lytinis potraukis padidedavo :P na ir tiek.

Kaip gaila kad dabar viskas taip išsireguliavo ir nesijaučiu tikra moterim. Emocijos nuolat neutralios, kartais verksmingos, viduj aš tokia tuščia ir nusiminusi, tik moku gražiai vaidint, kad viskas gerai. Man vaikai yra didžiausia gyvenimo prasmė... 

Atsakyti

Aš, Juste, dirbu sau, žmonės užrašyti ir nėra kur perkelti, na ir šiaip gyvenimas negali sustoti, teks dar ne tiek dirbti vasarą. Esu fotografė, studijoje tampau visokias dekoracijas, kilnoju vaikus :D fotikas vien kiek sveria ar lempos...o visa vasara dar vestuvių prirašyta, tenka kartais ir po 10km su kuprine suvaikščioti ir nevalgius ir negėrus ir dar per karščius vos ne alpstu :D žodžiu išbandymas tikrai bus žirniukui kuris užkibs, bet guodžiu save, kad juk visad buvau aktyvi, organizmas pripratęs, o ir išliks tik stipriausias. O tu nebijok pasakyti tėvams ne, jie turi suprasti, kad sukūrei šeimą ir negali dirbti kaip anksčiau.

Aš vis dar teplioju, jaučiu lengvą maudimą kaip per mmm... skauda galvą. Aiškiai kažkas vyksta, bet arba labai gero arba ne....

oooj tada suprantama tas tavo darbas  :4u: aš manau tavy vyksta šis tas gero, nes mano pačios savijauta prieš pirmąjį nėštumą buvo tokia pat, galvojau tuoj tuoj pramuš ir nepramušė  :4u: 

Sveikos, kaip gyvenat? Aš gerai, nebematuoju BKT, ai bus kaip bus. Nes reikia specialiai keltis ryte, o pastarasias dienas net nekilo, o kaip ir turėjo kilti. Tad nervus patausosiu, ND vis vien kasdien daromi :)​ Kuri sekanti NT gadins?

aš po to sugadinto savaitgalį bijau gadint antą, dar palauksiu mmm dienos :) jei nepareis tada gadinsiu :)

Labas visoms. =)

Man vis dar neprasideda mėn nuo sausio 31d. Jaučiu reikės vėl eit pas ginekologę paprastą, kad duphaston išrašytų, nes be jų nėra men(nors anksčiau būdavo). Norėjau kreiptis ištyrimui normaliam bet vietų vis nerandu. Sergu.lt vis žiūrinėju tai ten nieko... Bandysiu su duphaston pagalba, kai prasidės mėn kruopščiai sekti BKT, gal nors taip pavyks. Nors jau merginos tiesą sakant, man svyra rankos, nuo visų šių problemų. Irgi tokia nuomonė, bus kaip bus.

Dažnai čia tyliu, bet iš tikro tai skaitau visas žinutes, tik kad kol kas nelabai turiu ką papasakoti. Tai pirmadienį keliausiu pas saviške ginekologę, tuomet pasipasakosiu. 

Eirona, kai dar būdavo normalios mm tai jausdavau tokį kaip dilgčiojimą vienoj ar kitoj pilvo pusėj, nuo tada kai ovuliacija jau krūtys pradėdavo skaudet(tada tiksliai žinojau kad bus kitos mėn, jei buvo šis požymis), ir dar lytinis potraukis padidedavo :P na ir tiek.

Kaip gaila kad dabar viskas taip išsireguliavo ir nesijaučiu tikra moterim. Emocijos nuolat neutralios, kartais verksmingos, viduj aš tokia tuščia ir nusiminusi, tik moku gražiai vaidint, kad viskas gerai. Man vaikai yra didžiausia gyvenimo prasmė... 

kaip suprantamas man tavo jausmas, kai sakai kad vaikai gyvenimo prasmė... Viskas bus gerai, nosį aukštyn!  :angel2:​ 

Atsakyti

Tiesa užsirašiau išsitirti Folio metodu pas homeopatę. Esu ankščiau buvusi pas ją, tai visai patiko. Tai pirmiausiai sakė išvalys organizmą žirniukais. Dar sakė kažką iš leidžiamų išrašys kai užsiminiau kad man PKS ir AT. Tik vizitas po mėnesio.🙈

Atsakyti
Labukas, na pagaliau sujudimas forume! Merginos rašykite, bent man įdomu viskas, lyg dienoraštis smile.gif

Karina, nelauk nieko, ieškok kur kreiptis, nelauk eilių, kartą galima ir brangiau sumokėti, gal bus aiškiau, gal tereikia kažkokio trūkstamo hormono ar vitamino. Dabar esu tiek visko prisiskaicius... Angliškus forumus išvarčiau, prisižiūrėjau ilgiausių BT grafiku, kur 75 dienu ciklai ir yra pastojimu ir ovuliaciju. Matuok! Ir gydytojai bus aiškiau kas vyksta, gal tiesiog ilgi procesai, bet jie yra. Na bet aš ne gydytoja, tik noriu pajudinti smile.gif

Mimozza, gal tu ir teisi, aš šiaip šiek tiek irgi su tais matavimais nervus tampausi, jau galvojau ar matuoti kita ciklą...

Juste, kiek dienų po O?

Testų aš jau prigadinau 9 biggrin.gif nezvengiam... Yr kaip yr, liko 1!:D tyla. Ryt 4 dienos iki mmm jop šik mat jei nebus teigiamas lauksiu mmm dienos sukandus dantis.. Teplioja rudai jau ne raudonai... Bet nežinau kas tai.. Labai negausiai, bet nusisluoscius matosi... Arba žirnius įnirtingai kabinasi, arba pabėgo arba man kažkas negerai. Viskas prasidėjo savaite iki mmm, tikrai tai ne mmm. Toli gražu. Idedu savo grafikeli, gal kam bus įdomu, o gal kas ką pakomentuoti norės, bet trečios fazės nesimato (galimo tempos pakilimo po implantacijos). Bais dabar apsiskaicius profesorė esu biggrin.gif klauskite daktaro žodžiu biggrin.gif

http://tevu-darzelis...115@19032729f4d
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelė 85: 18 balandžio 2019 - 14:11

Adele, tikiuosi kad žirniukas stipriai rausiasi, o įsirausęs smarkiai įsikabins. O nors kartą vaiduokliavo nt? Pastrigo man TD  :hmm: aš dabar geriu papildų visokių. Cyklebalance du kartus dienoje, D vit. nes dar nepasiekiau net žemutinės ribos, seleną, E vit. ir C vit. Folio rūgšties yra Cyklebalance. Dar skaičiau kad neprošal būtų B grupės vitaminai ir Q10.  Mano madam dar serga, gavo procedūrų. Oj kaip nelaiku ji čia susirgo, bet irgi pridaviau jos kraują tyrimams gal ras ką.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 18 balandžio 2019 - 15:02