Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Turiu svajonę smile.gifsekmadienį būsime Nidoje su vyru dviese, kaip norėčiau jam pranešti apie tai ten...labai geraibūtų, jei šeštadienį koks stebuklas pasirodytų :D...

Tai tada šeštadienį iš pat ryto  :) 

Airisė, o kaip tu laikaisi? Gal jau kokį testą pagadinai?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Merginos, o ką Šv. Velykoms skanaus gaminsite?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labas rytas :). Vėl graži diena :)

Kadangi nėra išvešėjusios gimdos gleivinės, gerai matoma pati gimda. Gali apžiūrėti ar nėra miomų, polipų ir pan. Nes jau kai išveši gleivinė antroj ciklo pusėj apžiūrėti ir pamatyti visokius negerumus yra sunku, nes užstoja, paslepia, jei maži. 

Tu teisi as po gines tai ta paty pasake kad geriau viskas matosi :) sakė viskas kaip ir gerai jokių miomu nieko viena kiauside jau pradėjus folikulų auginti svarbu sako kad jis užaugtų  :) tai dar nuo 14 ciklo dienos kažkokiu išrašė 10d pagerti ir rekomendavo cycle balance :) 

Atsakyti
Labas ankstyvas rytas, prabundu rytais 6 po šešių truputi ir jau negaliu užmigti... Lyg mažas vaikas prieš svarbią dieną, akys stačios, norisi pradėti visas proceduras biggrin.gif tik šį rytą nedariau NT, su jūsų pagalba aš išlauksiu rytojaus biggrin.gif BT 37,laikosi toj pačioj linijoj, jau gal 4 ar 5 rytas, kai atsikeliu, nes noriu į toleta, neismiegu visos nakties, nu nebuvo taip anksčiau, bet gal šiaip kažkas, nes hcg poveikis jau matytųsi testuose.

Katik prabudau iš sapno, kad esu bulvių sodinime, isartame lauke, kurį mama apsodino pusiau su kaimynu, skeliau ta sklypą pusiau. Prisiminiau, kad kažkas su tom bulvėm ir sapnais nelabai gerai biggrin.gif bet sodinti neva reiškia, kad mano troškimai netrukus išsipildys biggrin.gif nu nu laukiam...

Lauralina, puiku:) užaugink ta folikula! Stipriausio tau kiaušinio per Velykas biggrin.gif

Mimozza, o aš negaminsiu, jau kelis metus važiuojam pas vyro močiutę, tiesiai po darbų leksim, ant gatavo biggrin.gif gal turi kokį patiekalą firminį, kur gaminį ir visiems labai patinka? Aš gal spėčiau kažką nusivezimui pagaminti iš vakaro smile.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Adele labai linkiu kad ta temperatūra ir nenukristų biggrin.gif
Aš vešiuos velykom kiaušinių pamargintų ir dutepiau napoleonus 2 mažus smile.gif
Atsakyti

Sveikos,

as va supakavau vyrui velykine dovanele :) gaus matyt sestadieni vakare, nes bijau sekmadieni daug klausimu ir vaiku butu :) 

as siemet uz salotas per velykas atsakinga :) o nuo kiausiniu dazymo issisukau,  mociute idarbinau :)

Atsakyti
QUOTE(finy @ 2019 04 19, 06:50)
Labas rytas.
Adele labai linkiu kad ta temperatūra ir nenukristų biggrin.gif
Aš vešiuos velykom kiaušinių pamargintų ir dutepiau napoleonus 2 mažus smile.gif

Pati kepei lakštus??? blink.gif aš per kažkurią Velykas pati juos kepiau, uzsiknisau biggrin.gif
Atsakyti

Adele, tikiuosi kad žirniukas stipriai rausiasi, o įsirausęs smarkiai įsikabins. O nors kartą vaiduokliavo nt? Pastrigo man TD  :hmm: aš dabar geriu papildų visokių. Cyklebalance du kartus dienoje, D vit. nes dar nepasiekiau net žemutinės ribos, seleną, E vit. ir C vit. Folio rūgšties yra Cyklebalance. Dar skaičiau kad neprošal būtų B grupės vitaminai ir Q10.  Mano madam dar serga, gavo procedūrų. Oj kaip nelaiku ji čia susirgo, bet irgi pridaviau jos kraują tyrimams gal ras ką.

Adele paskaičiau tavo vitaminų sąrašą ir prisiminaiu, kad nesugėriau ryte savo dozės, po nesėkmingo mano karto kažkas atsitiko kad pradėjau griežt dantim naktį, susigalvojau, kad turiu kirmėlių, nuėjau pas daktarę, tai sako mano manymu tau čia labiau nervinis - stresinis tas griežimas, išrašė kažkokių žolelinių raminančių biški vitaminų, tai va tuos geriu, folio rūgštį ir prieš nėštuminius Pregnacare... tai va šiandien liko negerta :D 

Nu tikrai maude ypač vakar, bet kur čia nemaus jei kraujavo, kažkas matyt vyko. Bet labai panašu į mmmm silpna maudima. Balsuojam ar ryt gadint paskutinį testą iš turėtų 10? biggrin.gif

Prisidedu prie kitų gadink ryt :)  :4u: 

Merginos, o ką Šv. Velykoms skanaus gaminsite?  :rolleyes:​ 

Aš namam išmarinavau vištą vakar jau, į uošviją vešiuos varškini žele žiedą, ir paprastą žele tortą su vaisiais :) lengvai šiemet :)

Atsakyti
QUOTE(Adelė 85 @ 2019 04 19, 07:40)
Pati kepei lakštus???  blink.gif aš per kažkurią Velykas pati juos kepiau, uzsiknisau biggrin.gif

Pirkau biggrin.gif pati kremą viriau, tai pusiau naminis skaitos tada biggrin.gif
Atsakyti

Aš tradicinę baltą mišrainę pasižadėjau padaryti, kad neaprauti mamos. Iškepsiu iš dvigubos normos šokoladinių keksiukų, nes ir MB tėvus aplankysim. Bet galvoju, ką dar skanaus čia pagaminus ir nusivežus pas mano tėvus  :hmm: dar dažnai tepu lavašą su Rama creame bonjour (su žolelėm) bei dedu pomidorą, š.r. lašišą, dažnas užkandis ant stalo pas mus. 

Aš esu keletą kartų jau kepusi naminius lakštus. Darbelio tai  :oh: Bet kaip skanu paskui  :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 19 balandžio 2019 - 09:12

Pirkau biggrin.gifpati kremą viriau, tai pusiau naminis skaitos tada biggrin.gif

Niekas neturi žinot kad lakštai pirktiniai, tik pasiskaityk kaip kepas ir sakyk, pati kepiau :D 

Aš tradicinę baltą mišrainę pasižadėjau padaryti, kad neaprauti mamos. Iškepsiu iš dvigubos normos šokoladinių keksiukų, nes ir MB tėvus aplankysim. Bet galvoju, ką dar skanaus čia pagaminus ir nusivežus pas mano tėvus  :hmm:

Aš esu keletą kartų jau kepusi naminius lakštus. Darbelio tai  :oh: Bet kaip skanu paskui  :bigsmile:

Aš atradau nerealią mišrainę  :angel_not:  Žalia kriaušė, žalios vynuogės, pomidoras, obuolys, kepta arba rūkyta vištiena, viską supjaustom gabalėliais, sumaišom su majonezu tada ant viršaus granato pabarstom ir pakepintų anakardžio riešutų. Gal brangoka ji, bet toookia skani, buvo mišios už močiutę aną savaitgalį, tai hitu tapo :D

Atsakyti

Aš atradau nerealią mišrainę  :angel_not:  Žalia kriaušė, žalios vynuogės, pomidoras, obuolys, kepta arba rūkyta vištiena, viską supjaustom gabalėliais, sumaišom su majonezu tada ant viršaus granato pabarstom ir pakepintų anakardžio riešutų. Gal brangoka ji, bet toookia skani, buvo mišios už močiutę aną savaitgalį, tai hitu tapo :D

Print screen padarytas  :lol: aš irgi vieną mišrainę išsistudijavau kai valgėm gedulingus pietus restorane  :D​ 

Atsakyti