Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

jeigu priimsit  :4u:  tai nelaukiu mmm 07.23 d   :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Ačiū :) 

Kategoriška, labai, labai sveikinu ir džiaugiuosi dėl tavęs. 

Po truputį ryskėju, norėtųsi greičiau pamatyt 2 vienodo ryskumo brūkšnelius. Kraujo gal nesidarysiu, nes mažas miestas, daug pažįstamų dirba toj klinikoj. Jau ir taip prusičiūdinau su FB, jau pusė miesto žino :(

Man dabar bėda su testais, niekur negaliu rast testų, kurių reikia, visose vaistinėse buvau, nėra ,net internete nėra :( Kuba iš prekybos išėmė :( 

O šiaip man snd 2 mm diena, kolkas tfu tfu ramu, BT laikosi. Jau pabodo matuot, nes 5 keliuosi, paskui uzmigt negaliu :( bet LB laukiu ryškaus testo. 

 na kaip, ar ryskejat? jai ka nulek kraujuka prisiduok  :4u:

Atsakyti

Sulaukusios II    :wub:[list] [*]svajojanti27 [*]Pegile [*]Sange [*]LoyalWarrior [*]GammaOrionis [*]lape_apykakle [*]finy [*]Adelė85 [*]jogaileee3 [*]Kategoriška [/list] Vis dar laukiančios II    :wub:  06.05 lauralina3 nelaukia mmm 06.21 (:Buziukas:) nelaukia mmm             VeDo nelaukia mmm             Karina2209 nelaukia mmm 07.08 Kategoriška  Nesulauke!!! :nestuke  :bis  07.10 Airisė laukia II 07.19 Gintare0820  laukia II 07.21 pandos pusseserė nelaukia mmm 07.21 hal, laabai laukia! 07.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm 07.... Ginkante nelaukia mmm 07.29 Garbanelele nelaukia mmm 07.30 _mimozza_ nelaukia mmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 08 liepos 2019 - 19:36

jeigu priimsit  :4u:  tai nelaukiu mmm 07.23 d   :4u:  :4u:  :4u:​ 

Žinoma priimsim  :) 

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška

Vis dar laukiančios II  :wub: 
06.05 lauralina3 nelaukia mmm
06.21 (:Buziukas:) nelaukia mmm    
07.10 Airisė laukia II
07.19 Gintare0820 laukia II
07.21 pandos pusseserė nelaukia mmm
07.21 -hal- laabai laukia!
07.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm
07.29 Garbanelele nelaukia mmm
07.30 _mimozza_ nelaukia mmm
08.04 CherryBlossom nelaukia mmm
00.00 Ginkante nelaukia mmm
00.00 Karina2209 nelaukia mmm
00.00 VeDo nelaukia mmm

Atsakyti

Kategoriska- o kiek dienu iki mmm testas buvo teigiamas? 

Atsakyti

Airise- kaip reikaliukai?  :rolleyes: 

Atsakyti

4-5 d iki mm. Buvo 10dpo , pregna pigiausias testas parodė šešėlį. Šiandien po 5 dienų kaip paryskejo 😍  tikiuos jau nurimsiu su testų darymu ir BT matavimu. Aš dar netikiu, merginos !!! Kada nestukes patikejot ?:)

 

Priedas  IMG_20190709_151529.jpg   54,67KB   1 Parsiųsta kartų   Priedas  IMG_20190709_111602.jpg   72,25KB   0 Parsiųsta kartų

gintare0820, 09 Lie 2019 - 07:58, parašė: Kategoriska - o kiek dienu iki mmm testas buvo teigiamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 09 liepos 2019 - 16:03

4-5 d iki mm. Buvo 10dpo , pregna pigiausias testas parodė šešėlį. Šiandien po 5 dienų kaip paryskejo 😍  tikiuos jau nurimsiu su testų darymu ir BT matavimu. Aš dar netikiu, merginos !!! Kada nestukes patikejot ? :)

Kaip smagu   :nestuke  :clap:  :clap:​ 

Atsakyti

Kategoriška, labai gražiai ryškėja testukai  :wub: Sveikinimai dar kartą  :)​ 

Ketvirtadienį MB grįžta  :yahoo: kaip laukiu, bus 11 cd.  Kumščius laikysiu, kad ov įvyktų ir pasisektų pagauti žirniuką. Jei būčiau pastojus iš pirmo ciklo tai jau laikyčiau ant savo rankų :) , ech kaip greit lekia laikas  :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 09 liepos 2019 - 19:48

Sveikutes.

Jeigu as buciau pastojus is pirmo ciklo - dabar tureciau busima pirmoka :D Zmogus planuoji, o Dievas kvatoja. :)

As sedziu tyliai, laukiu mmm, nes namu darbu per vaisingas dienas nesigavo atlikti. Stimuliacijos irgi nedarau, zodziu pertrauka pas mane dabar. Turbut koki rugseji vel pas gine eisiu. Paziuresim. 

Atsakyti

Kategoriska- kaip grazu  :wub:   jau tikrai tvirtai sedi  :wub:  linkiu lengvo nestumo  :4u: 

Mimozza- linkiu kad viskas vyktu pagal plana  :4u:   tikiuosi Kategoriska pramuse ledus ir pasipils dabar cia  :nestuke   :rolleyes:  

Airise- taip ilgai??  :hmm:  :blink:​  o apie dirbtini apvaisinima nepagalvojat? 

Atsakyti

Labas rytas :) vakar vakare pradėjau jausti krūtinę :) 

Ačiū, mergaitės ;) siunčiu visom virusą 🤰

Kaip smagu   :nestuke  :clap:  :clap:​ 

Kategoriška, labai gražiai ryškėja testukai  :wub: Sveikinimai dar kartą  :)​ 

Kategoriska- kaip grazu  :wub:   jau tikrai tvirtai sedi  :wub:  linkiu lengvo nestumo  :4u:

Atsakyti