Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Lauksim ryt ziniu  :D​ 

O koks dabar planas? 

Na panos kol kas nera mm.. testo siandien nedariau, reik rytojui nusipirkti. Nugara maudzia, nakti ir pilva skaudejo jau galvojau pramus. 

Mimoza kaip tau? 

Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2019 08 09, 13:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kotrynalis" data-cid="72480993" data-time="1565285789"><div><p>Ovuliacija man budavo is pradziu 22 cd, paskui 15-19 cd. Tai gydymas buvo - stimuliacijos, kad uzauginti kokybiska kiausineli ir gleivine. Bet nesuveike. Tepliojimai manoma buvo del per plonos gleivines.</p></div></blockquote><p>O koks dabar planas? </p><p></p><p>Na panos kol kas nera mm.. testo siandien nedariau, reik rytojui nusipirkti. Nugara maudzia, nakti ir pilva skaudejo jau galvojau pramus. </p><p></p><p>Mimoza kaip tau? </p>


Na planas isnesioti vaikuti kaip seksis paziuresim nestuke.gif juk esme mano zinutes ir yra, kad pastojau su tokiu ciklu smile.gif
Atsakyti

Hal, aš vis dar už tave laikau kumščius, labai labai noriu, kad ryt pamatytum II  :wub: 

O apie mane tai ką aš žinau  :D jaučiuosi žiauriai keistai, lyg būtų antra ciklo pusė  :oh: papulius vis maudžia, kiaušides vis suduria tai mažiau tai daugiau. Ryt pabandysiu nt sugadinti. Bet galvoju gal man tik dabar ovuliacija įvyko  :hmm: juk su PKS sunku ją susekti, o dufas tik iššaukia netikras mmm. Tai aš čia visko jau prisigalvojau  :oh:​ 

Atsakyti

Labutis. As niekur nedingusi, paskaitineju, bet parasyt neturiu jegu. Ir siaip tokia apatiska viskam jauciuosi, mano mazoji dvimete vis bando nuvaryt nuo koju. 

Mmmm nesulaukiau, todel uztvirtinancio testo nebedariau. Bet nestumo pozymiu jokiu nejauciu, net krutines netempia. I tualeta tik daznai lakstau, net nakti keliuosi. Bet tik tiek. Pas gine uzsirasiau rugsejo 23, bus jau 10 savaiciu suejusios, jeigu viskas gerai, tai jau bus zmogeliukas, o ne buozgalviukas. 

Atsakyti

Sveikos :).

Naujokėms sveikos prisijungusios, toms,  kurios sulaukė mmm  :4u: .

Pas mane nieko naujo, artėja ciklo vidurys, atostogų savaitė nejučia prabėgo.

Šiandien buvau pas tokią moterį, na kaip ir žiniuonė, nemoku paaiškinti. Daug įdomaus pasakė ir patarimų davė. Sakė, kad šiemet nėštumo nemato, kitos vasaros liepą rugpjūtį bus. Tiesiog ramiai laukti ir mėgautis proceso teikiamais malonumais :). Ir, kad dukra bus. Išties įdomu kaip ten bus iš tiesų.

Atsakyti

Sveikos :).

Naujokėms sveikos prisijungusios, toms,  kurios sulaukė mmm  :4u: .

Pas mane nieko naujo, artėja ciklo vidurys, atostogų savaitė nejučia prabėgo.

Šiandien buvau pas tokią moterį, na kaip ir žiniuonė, nemoku paaiškinti. Daug įdomaus pasakė ir patarimų davė. Sakė, kad šiemet nėštumo nemato, kitos vasaros liepą rugpjūtį bus. Tiesiog ramiai laukti ir mėgautis proceso teikiamais malonumais :). Ir, kad dukra bus. Išties įdomu kaip ten bus iš tiesų.

Labai idomu ar issipildys.

As kazkada esu buvus pries daug metu pas ziniuone, tai man buvo viskas priesingai neigu ji pasake. O pasake daug blogu dalyku kas man nutiks, bet niekas nenutiko. Tai dabar bijau ziniuoniu, nes po apsilankymo pas ana buvau ziauriai nusivylus gyvenimu. 

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Hal, kaip tavo testas?  :rolleyes:

Mano tuščias, po poros savaitėlių reikės pakartoti  :)​ 

Atsakyti

Sveikos :) aš niekad pas jokias būrėjas nebuvus, pas žiniuones irgi. Bet mano mama buvo pas dvi būrėjas ir klausė apie mane( tada mano dukra buvo neseniai gimus ) . Tai abi būrėjos skirtingu laiku išbūrė man, kad greit bus dvyniai, bet kaip nėra, tai nėra ir panašu nebus. :D

HAL, laikom kumščius ☺️

Atsakyti

Sveikos :) aš niekad pas jokias būrėjas nebuvus, pas žiniuones irgi. Bet mano mama buvo pas dvi būrėjas ir klausė apie mane( tada mano dukra buvo neseniai gimus ) . Tai abi būrėjos skirtingu laiku išbūrė man, kad greit bus dvyniai, bet kaip nėra, tai nėra ir panašu nebus. :D

HAL, laikom kumščius ☺️

Aaa, del to tu po apziuros pabrezei, kad vaisius vienas 😁😁😁

Atsakyti

Testas tuscias, mmm nera  :rolleyes: . Griuk negyvas vadinasi. Noreciau varyt i soda padirbti, bet ten siek tiek tampytis reikia,dazyti.. tai dabar nei ten nei ten, tokia isiziojus sedziu.

as esu buvus pas bureja, daug metu atgal. Na ir isipilde viskas taip kad eina sikti  :blink: . Tiesa ejau ne is smalsumo , onlabai sunkiu periodu gyvenime.

Atsakyti

Mano senelis iš dvynių, vyro irgi. Pas nieką dar dvynių nebuvo, tai buvo šiokia tokia viltis :) o dar esu skaičius, kad su metais ir su kiekvienu nėštumu didėja tikimybė :) 

Aaa, del to tu po apziuros pabrezei, kad vaisius vienas 😁😁😁

Atsakyti

Labas merginos :) kaip nuotaikos? Kaip sekasi planuoti?

Man tai nekaip tiesą pasakius. Ov. Testai nerodo ovuliacijos, tik viena karta gal užvakar testukas buvo kiek ryskesnis bet sakyt, kad teigiamas, tai ne. Jis ne teigiamas. Jau sugadinau 10ov.testu, ovuliacijos nepagavau.

Kita ciklą, jei bus normalios mm. Tai matuosiuos temperatūra iškarto po jų, o tai dabar irgi netiksliai ten viskas. Liko pas mane dar 10ov.testu kitam ciklui tik ne neįsivaizduoju kaip juos naudot, kad parodytų riebius II. Gal kuri turit labiau patirties, gal juos reikia darytis nekartą į diena?

Ačiū už atsakymą :) 

Atsakyti