Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos... 

Buvo ND su vyru... ir dabar taaaaip sąžinė graužia, bloga nuojauta kažkokia kankina...  :cray: šiaip viskas gerai, nekraujuoju, tik maudžia dešinę pusę kartais... 

Jaučiu bijosiu mylėtis su vyru absoliučiai... :cray:  :cry2:​ 

Atsakyti

Sveikos... 

Buvo ND su vyru... ir dabar taaaaip sąžinė graužia, bloga nuojauta kažkokia kankina...  :cray: šiaip viskas gerai, nekraujuoju, tik maudžia dešinę pusę kartais... 

Jaučiu bijosiu mylėtis su vyru absoliučiai... :cray:  :cry2: 

Ei.. baik, viskas gi gerai. Eik isgerk magnio ir pailsek ir neprisigalvok. Stresas toks kenkia ir pakenks, o ne seksas su vyru. 

Atsakyti

Sveikos, 

Prisiduosiu, hcg padvigubejo nuo 233 iki 520 per 48 valandas  :wub: bet vistik manes normaliai nenuramina, nes dabar sake kad man apie 3.5 savaites, kas pagal viska maziau negu turetu buti ir juolabiau beveik savaite atgal sake 4.. vel darys ultragarsa turbut pirmadieni, tai laukiam dabar to  :4u: 

Ka jus planuojat savaitgaliams?

Atsakyti

Sveikos... 

Buvo ND su vyru... ir dabar taaaaip sąžinė graužia, bloga nuojauta kažkokia kankina...  :cray: šiaip viskas gerai, nekraujuoju, tik maudžia dešinę pusę kartais... 

Jaučiu bijosiu mylėtis su vyru absoliučiai... :cray:  :cry2:​ 

Labas.. Viskas juk gerai, visi daktarai ir visur raso kad seksas nieko blogo nepadaro jei nescia..  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos, 

Prisiduosiu, hcg padvigubejo nuo 233 iki 520 per 48 valandas  :wub: bet vistik manes normaliai nenuramina, nes dabar sake kad man apie 3.5 savaites, kas pagal viska maziau negu turetu buti ir juolabiau beveik savaite atgal sake 4.. vel darys ultragarsa turbut pirmadieni, tai laukiam dabar to  :4u:

Ka jus planuojat savaitgaliams?

Tai, kad viskas tau gerai, graziai dvigubeja, be reikalo pergyveni  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos... 

Buvo ND su vyru... ir dabar taaaaip sąžinė graužia, bloga nuojauta kažkokia kankina...  :cray: šiaip viskas gerai, nekraujuoju, tik maudžia dešinę pusę kartais... 

Jaučiu bijosiu mylėtis su vyru absoliučiai... :cray:  :cry2:​ 

Tikrai viskas gerai bus, neprisileisk blogų minčių be reikalo!!! Pamaudimai, sudūrimai yra normalu. Sexas tikrai nepakenks, nebent būtų komplikuotas nėštumas o ir ginė griežtai uždraustų. Beje aš mėgavausi tuo maždaug iki 8 mėn. Nors 20 ir 24 sav. gulėjau ligoninėje, bet gine neuždraudė, sakė jei gerai jaučiuosi viskas ok. Tad tai tikrai nepakenkė ir ankščiau laiko nepagimdžiau  :) 

Sveikos, 

Prisiduosiu, hcg padvigubejo nuo 233 iki 520 per 48 valandas  :wub: bet vistik manes normaliai nenuramina, nes dabar sake kad man apie 3.5 savaites, kas pagal viska maziau negu turetu buti ir juolabiau beveik savaite atgal sake 4.. vel darys ultragarsa turbut pirmadieni, tai laukiam dabar to  :4u:

Ka jus planuojat savaitgaliams?

Skaičiukai padvigubėjo, tai jau gerai. Primink kada tau buvo paskutinių mmm pirma diena?  :hmm:​ 

Atsakyti

Tikrai viskas gerai bus, neprisileisk blogų minčių be reikalo!!! Pamaudimai, sudūrimai yra normalu. Sexas tikrai nepakenks, nebent būtų komplikuotas nėštumas o ir ginė griežtai uždraustų. Beje aš mėgavausi tuo maždaug iki 8 mėn. Nors 20 ir 24 sav. gulėjau ligoninėje, bet gine neuždraudė, sakė jei gerai jaučiuosi viskas ok. Tad tai tikrai nepakenkė ir ankščiau laiko nepagimdžiau  :)

Skaičiukai padvigubėjo, tai jau gerai. Primink kada tau buvo paskutinių mmm pirma diena?  :hmm:​ 

 

Paskutines mm prasidejo Spalio 4, bet ovuliacija man veliau vyksta tai buvo Spalio 22 (19cd).. man kazkaip atrodo kazka biski nusikalbejo apie tas 3.5 savaites, juk 3.5 savaites nestume dar realiai kitoms net nerodo naminiai testai 25miu..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucija_: 07 lapkričio 2019 - 23:49

Paskutines mm prasidejo Spalio 4, bet ovuliacija man veliau vyksta tai buvo Spalio 22 (19cd).. man kazkaip atrodo kazka biski nusikalbejo apie tas 3.5 savaites, juk 3.5 savaites nestume dar realiai kitoms net nerodo naminiai testai 25miu..

TD rodo kad 5 savaitė, bet skaičiau kad jis rodo einamąją savaitę. Tai gali būti tau tik 4 s. +3 d kažkur tau, jei sakai kad ov buvo spalio 22 d.  :hmm: tai kaži ar tau galėjo pirmą syk matyti puslytę, nes dar labai mažas nėštumas.

Tai pirmadienį geriausiu atveju gali pamatyti puslytę gimdoje, kaži ar širdelę užčiuops nes dar tikrai labai anksti. Siūlyčiau nurimti  :4u: skaičiukai tikrai gražiai paaugo ir šalin blogas mintis  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 08 lapkričio 2019 - 00:12

TD rodo kad 5 savaitė, bet skaičiau kad jis rodo einamąją savaitę. Tai gali būti tau tik 4 s. +3 d kažkur tau, jei sakai kad ov buvo spalio 22 d.  :hmm: tai kaži ar tau galėjo pirmą syk matyti puslytę, nes dar labai mažas nėštumas.

Nu va nebesuprantu nieko 🙈 ir mate ir rode, sake 4 savaites.. bet as irgi taip pasiskaiciavus esu kad turetu buti 4.5 savaites kazkur.. zodziu laukiam pirmadienio ir ziuresim ka sakys, bet visgi skaiciai auga gerai kolkas.. 🤷🏼♀ Pasimetus, bet esu pozityvi dabar kad visgi bus viskas gerai 😍

Atsakyti

Nu va nebesuprantu nieko 🙈 ir mate ir rode, sake 4 savaites.. bet as irgi taip pasiskaiciavus esu kad turetu buti 4.5 savaites kazkur.. zodziu laukiam pirmadienio ir ziuresim ka sakys, bet visgi skaiciai auga gerai kolkas.. 🤷🏼♀ Pasimetus, bet esu pozityvi dabar kad visgi bus viskas gerai 😍

Tikrai nusikalbejo ;) ramiai lauk pirmadienio ir augink pilvuka be streso :) Jau puslyte tikrai turetu pamatyti, bet sirdutes nemanau, kad dar bus :)

Atsakyti

Nu va nebesuprantu nieko 🙈 ir mate ir rode, sake 4 savaites.. bet as irgi taip pasiskaiciavus esu kad turetu buti 4.5 savaites kazkur.. zodziu laukiam pirmadienio ir ziuresim ka sakys, bet visgi skaiciai auga gerai kolkas.. 🤷🏼♀ Pasimetus, bet esu pozityvi dabar kad visgi bus viskas gerai 😍

Galėjo pamatyti tik taškelį geriausiu atveju, kuris leidžia įtarti kad tai gali išsivystyti į nėštumą. Ir manau tau tą taškelį parodė, o dėl savaičių gal nesupratai iš tos euforijos 😊 LT dažniausiai iš vis sako kad nieko nemato, kad nesuteikt tuščių vilčių. 

Atsakyti

Aciu merginos uz palaikyma  :wub: 

taip ten taskeli ir teparode, bet su savaitem tai net laiska dave.. bet kaip suprantu cia tiksliosios matematikos nelabai buvo  :hmm: laukiu toliau  :wub:  :nestuke 

Atsakyti