Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

suprantu tave..  :4u:   mes su drauge kartu pradejom planuot ir ji jau gimdys uz 2 menesiu.. ir smagu ir liudna.. nors ji turejo ginekologiniu problemu ir tikrai nesitikejo..  :unsure:  dabar planuoju su kita drauge.. ziuresim kaip bus..

Mano OV jau pareina  :angel_not:   siandien jau maudzia papilve, aiskiai jauciu kad vyksta desinej pusej  :rolleyes:   palauksiu kol OV testas bus pilnai teigiamas- tai bus savaitgali  :rolleyes:​  

Mano pusesere nepastojau jau ilga laika, tai net nezinau kaip reiks pasakyt jei viskas gerai.. nes zinau kad bus laimingi mums bet tuo paciu ir skaudu nes jie jau senai vaikelio nori.. As vis kalbu su zirniuku kad siustu virusiukus jai ir jums visoms taipat  :wub: 

Atsakyti

Mano pusesere nepastojau jau ilga laika, tai net nezinau kaip reiks pasakyt jei viskas gerai.. nes zinau kad bus laimingi mums bet tuo paciu ir skaudu nes jie jau senai vaikelio nori.. As vis kalbu su zirniuku kad siustu virusiukus jai ir jums visoms taipat  :wub:

aciuuu  :wub:  :4u:​ 

Atsakyti

Pamenu su pirmuoju irgi viskas budavo labai jautru... Atrode, kad visi aplinkui pastoja tik ne mes, dar viena drauge neplanuotai pastojo... tai buvo smugis zemiau juostos :( Taciau kai atsisakiau visu minciu, pradejau uzsimt megiama veikla, keliavau tada ir suzinojau, kad pastojau ☺

Atsakyti

Naudinga ir man info  :wub: 10dpo man parode tai gal kazka ir tau parodys  :wub:​ laukiam ziniu

Na gal dar anksti, bet paziuresim :) sekmadieni manau tikrai turetu parodyt jei kas kimba :) 

Atsakyti

Na gal dar anksti, bet paziuresim :) sekmadieni manau tikrai turetu parodyt jei kas kimba :)

labai tikiuosi kad uzkibs  :4u:  jau laikas butu  :)​  

Atsakyti

Sveikos  ☺️

Žodžiu , šiandiena pasidariau itin jautrius testukus ir 2testai mete jau gan ryškų vaiduokli. Mm dieną buvo vakar. Nusprendžiau nusipirkti elektronini clearblue. Ir rodo kad aš ne nėščia 😣 bet kodėl? 😣😣

Atsakyti

labai tikiuosi kad uzkibs  :4u:  jau laikas butu  :)​  

Dar kolkas nt tuscias, laukiam sekmadienio tada  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sveikos  ☺️

Žodžiu , šiandiena pasidariau itin jautrius testukus ir 2testai mete jau gan ryškų vaiduokli. Mm dieną buvo vakar. Nusprendžiau nusipirkti elektronini clearblue. Ir rodo kad aš ne nėščia 😣 bet kodėl? 😣😣

Clearblue yra 25 miu, gali dar buti per mazai hcg kad jie rodytu ;)

Atsakyti

Nuraminot.. 🥰

Nes 10miu aisku vaiduokliuka parode taiturbut oo kokiu 3 dienų gal jau rodytu🧐

Atsakyti

Nuraminot.. 🥰

Nes 10miu aisku vaiduokliuka parode taiturbut oo kokiu 3 dienų gal jau rodytu🧐

Sekmadieni tikrai clearblue parodys ;)

Atsakyti

Nuraminot.. 🥰

Nes 10miu aisku vaiduokliuka parode taiturbut oo kokiu 3 dienų gal jau rodytu🧐

Linkiu II 😊 manau taip ir bus :)

Atsakyti

Nuraminot.. 🥰

Nes 10miu aisku vaiduokliuka parode taiturbut oo kokiu 3 dienų gal jau rodytu🧐

O po kiek laiko parodė vaiduoklius? :) 

Atsakyti