Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2020 11 24, 18:02)
Galima pradėti jei nepatinka vaikas ar vyras 🤣😁


Va va, man sito buten ir reikia bigsmile.gif
Tai pasidalinsite ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2020 11 24, 19:11)
Va va, man sito buten ir reikia bigsmile.gif
Tai pasidalinsite ar ne biggrin.gif

Visu pirma gera vaizdo plokste, jei su kompu. Jei kitas aparatas, tai ka tik isejo PS5, kurio neimanoma gauti biggrin.gif Bet ir geru vaizdo ploksciu siuo metu irgi neimanoma gauti, nes visi sedi namuose ir zaidzia mirksiukas.gif
Geriau sakyk konkreciai ka ir kaip nori zaisti. Patarsim, turiu du specus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musiukas111: 24 lapkričio 2020 - 17:19
Tom Ford concealer 27.50$

Tom Ford lupdazis 28$

Tom Ford Face and Body Skin Illuminator 35$

Atsakyti
QUOTE(musiukas111 @ 2020 11 24, 18:17)
Visu pirma gera vaizdo plokste, jei su kompu. Jei kitas aparatas, tai ka tik isejo PS5, kurio neimanoma gauti  biggrin.gif Bet ir geru vaizdo ploksciu siuo metu irgi neimanoma gauti, nes visi sedi namuose ir zaidzia  mirksiukas.gif
Geriau sakyk konkreciai ka ir kaip nori zaisti. Patarsim, turiu du specus


Prie televizoriaus junktume;)
Atsakyti
Junkitės prie kiehls, šiandien serumu akcija
https://www.kiehls.c...s.... oz Bottle
Atsakyti
Dedu KIEHLS, galima jungtis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 24 lapkričio 2020 - 18:30

O daug vargo tie breketai? Mano vaikui dėl sąkandžio dėt reiktų už poros mėn. Liepė pagalvot. Bet aš galvoju kodėl turim galvot. Tai arba blogas sąkandis jų reikia tikrai arba su tuo gyvent galima ir tų breketų nereikia. Kiek jie kainuoja?

 

Mano merginos abi (12m.) su breketais. Viena su viršutiniais ir apatiniais, o kita tik su viršutiniais. Vieno žandikaulio kaina 450eur (metaliniai). Skaudėjo ir sukasti negalėjo kelias dienas (apie 3-4 dienas). Viena jautresnė skausmui, tai ibuprofeną pirmą dieną daviau, o kita tai kantresnė ir nereikėjo vaistų nuo skausmo. Ta, kuri jautresnė skausmui, tai va dabar praėjus mėnesiui vis pasiskundžia, kad sukasti labai skauda. Bet ką nors minkštesnio stengiasi valgyti. Valyti reikia kruopščiai ne tik breketus, bet ir tarpdančius (tai ne taip paprasta, nes yra vielutės, kurios sukabina tarpusavyje breketus), kad neprasidėtų dantenų infekcija. Bet aš tik primenu ir žodžiu pareguliuoju, kad išsivalytų :) Su merginomis viskas kaip ir gerai. Bet va vaikinui (10m.), kai teks breketus dėt, tai nežinau kaip bus, nes baisiai jautrus, nervuotas...  :oh: Dabar plokštelę nešioja, tai reikia vis žiūrėt, kad įsidėtų, dezinfikuoti, nes pačiam, tai visiškas dzin  :mad2: Bet taip pat galvoju, kad jei jau pradėjom tvarkyti, tai reikia eit iki galo. Mums jau pradžioje pasakė, kad po plokštelės reiks breketų, tai jau buvome tam nusiteikę pradėdami tą visą dantų tvarkymo maratoną.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmiryte: 24 lapkričio 2020 - 18:06
QUOTE(Roberta @ 2020 11 24, 10:38)
https://www.kilobait...medium=referral
Cia jau zemesne kaina biggrin.gif O gal galite imesti  savo naudojamo irigatoriaus nuoroda? Aciu 4u.gif
Papildyta:

Aciu uz komentara 4u.gif  Siaip tikrai dziugu, kad ilgai laiko, nevargins jokie dazni krovimai smile.gif

na nežinau, ar vien tik dėl to, verta bele kiek permokėti, nebent jei namuose maai būni. Turim ir el. dantų šepetuką Braun oral B ir irigatoriu Panasonic, mokėję iki 100 eurų, gal 70 ir 40 eur, jau labai seniai buvo, tai net netsimenu. Puikiai laiko, o kai matai, kad jau laikas krauti ir įjungi į rozetę. Na nežinau, bet man sunkumų nesudaro. Na o dėl irigatoriaus, tai pasiskaicius atsiliepimus nerekomenduočiau pirkti tos visos sistemos, nes jų silpnoji vieta yra šlangutės, apibendrintai rašau.
Papildyta:
QUOTE(Argija @ 2020 11 24, 10:51)

kiek metų turite?
Papildyta:
QUOTE(*Kamelija* @ 2020 11 24, 16:37)
geriau išvis nepradėti  schmoll.gif  doh.gif

lotuliukas.gif doh.gif pritariu, Nežinau kam planuojate pirkti, bet žaidimus jau jie patys žino, kokių nori smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 24 lapkričio 2020 - 18:55
Mergaitės, gal kuriai reikia dovanos? parsiunčiau sūnui po egle, bet per maži unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
7 dydis iš vaikų (mūsų 40d.), viduje 25 cm. Odiniai 4u.gif
Atsakyti
mūsų toks irigatorius, pirkta 2017m
https://www.amazon.d...G...=UTF8&psc=1
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2020 11 24, 16:04)
O tai pas taviški jau visi nuolatiniai?

Aha, iltys irgi jau išaugo
Atsakyti
čia apie viską galima rasti patarimų.
Turiu robotą siurblį, buvo geriausias metų pirkinys, nusispirkau robotą grindų plovėją, dar neišbandžiau , na ir labai noriu roboto langų plovėjo. Taigi patarkite dėl langų valymo roboto. Buvau išsinuomojus hobot 388 ir 298 pasibandymui, valymo kokybė ypatingai nesužavėjo, bet vis vien pirksiu, nes aukšti dideli langai yra vargo juos nusivalyti. Gal kas turite ir patenkintos kažkuriais kitais. Aš norėčiau, kad jis pats ir pasipurkštų prieš valant, nereikėtų pačiai. 4u.gif
Atsakyti