Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

As sau Iphone 12 galvoju, tai USA 723 eur. Tele2 800. Ta garantija 2 metai visai  gal neblogai.  Dabar galvoju prasyt is USA ar cia pirkt. Musu visi telefonai is USA tai kol kas nereikejo taisyt, bet ausines pirkom LT, gerai garantija 2 metai, abi jau nesem. Sunus 12 pirko kai tik isejo, is pradziu spalvos jam ekrano keistai buvo, lyginant 11 ir 12 ta pacia nuotrauka, skirtingos. Bet pats telefonas ir foto patinka.

Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif Nezinau, ar as viena sugebejau sumaisyti UK dydzius su USA ir apsizioplinti darant uzsakyma blink.gif Tad jei kartais kas nespejote uzsakyti siu baltu Martensu(mano uzsakyto dydzio jau nebera pardavime, o ir kaina gal jau be nuolaidos, nzn), galiu perleisti skaiciukus. Kitaip darysime su Rudaplauke grazinima i parduotuve 4u.gif
Spalva BALTA, dydis UK7, kaina 59,98
https://www.shoes.co...a...&quantity=1
Atsakyti
https://www.nordstro.....r=COFFEE/NAVY
Atsakyti

As irgi paantrinsiu kad nera man per 4 metus kiek naudoju Iphone prireike nors vienos mokamos programeles, nezinau is kur cia sitas nusistatymas. Irgi pilnai dirbu ant mariu kranto su Iphone, atrasineju emailus, skaitau dokus, dalyvauju meetuose. Telefonas niekada nelagina, nestringa. O kai visi aplinkui turi iphone, nera jokiu problemu ir su nuotraukom ar kitais failas  :D aisku OS su androidais nedraugauja bet patys kalti tie zmones kad neturi normaliu telefonu haha  :D  :D  :D vertas jis man kiekvieno cento ir kai darbini turejau samsunga tai po 2 menesiu imeciau i stalciu, persikeliau viska i iphone o po 2 metu gulejimo stalciuje tas samsungas nebeisijunge  :D  :D  :D  krauk nekroves.

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 05 18, 10:55)
<p>As irgi paantrinsiu kad nera man per 4 metus kiek naudoju Iphone prireike nors vienos mokamos programeles, nezinau is kur cia sitas nusistatymas. Irgi pilnai dirbu ant mariu kranto su Iphone, atrasineju emailus, skaitau dokus, dalyvauju meetuose. Telefonas niekada nelagina, nestringa. O kai visi aplinkui turi iphone, nera jokiu problemu ir su nuotraukom ar kitais failas  biggrin.gif aisku OS su androidais nedraugauja bet patys kalti tie zmones kad neturi normaliu telefonu haha  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif vertas jis man kiekvieno cento ir kai darbini turejau samsunga tai po 2 menesiu imeciau i stalciu, persikeliau viska i iphone o po 2 metu gulejimo stalciuje tas samsungas nebeisijunge  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  krauk nekroves.</p>

reikia nusipirkt normalu o ne sudina ir veiks tongue.gif
Atsakyti
Imam tų aifonų daugiau - gal nuolaidą gautume biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 gegužės 2021 - 09:58

reikia nusipirkt normalu o ne sudina ir veiks tongue.gif

vieno gamintojo telefonai, neskirstau kur sudas o kur ne. Man tiek pat gerai veike 8 Iphone, kiek veikia 12tas, nesvarbu kad pirmasis jau bele kokia atgyvena  :)  mano kolege dar sekmingai naudoja 5ktas kuris isvis jau akmens amzius :D 

pati daug metu turejau androidus bet nebeplanuoju turet :unsure: 

Atsakyti

Imam tų aifonų daugiau - gal nuolaidą gautume biggrin.gif

juos perka ir be nuolaidu, 12tuku pro lauke po 6 menesius  :huh2:​ 

Atsakyti
Šiandien turiu galimybe pasiskiepiti su Pfizer , bet taip bijau 🙈
Atsakyti

Šiandien turiu galimybe pasiskiepiti su Pfizer , bet taip bijau 🙈

tik pirmyn. Paskiepijo pagaliau mano mama, sake po skiepo jauciuosi geriau nei pries  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 05 18, 11:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žalia Rūta" data-cid="72830642" data-time="1621324676"><div><p>Imam tų aifonų daugiau - gal nuolaidą gautume vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>juos perka ir be nuolaidu, 12tuku pro lauke po 6 menesius  huh.gif​ </p>

Tai taip, čia labiau juokas buvo. Deja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 05 18, 10:55)
<p>As irgi paantrinsiu kad nera man per 4 metus kiek naudoju Iphone prireike nors vienos mokamos programeles, nezinau is kur cia sitas nusistatymas.


Man labai keista, iš kur čia tas mitas apie mokamas programas iphone? unsure.gif
Už spotify premium family account moku, bet jis ir androide mokamas, nėra jokio skirtumo kur naudosi. Daugiau nesu susidūrus su jokiomis mokomomis programomis.
Atsakyti