Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Pasaulė @ 2021 05 18, 07:39)
Tą patį norėjau rašyti. ax.gif Ir išvis iPhone jau visas programėles turi, nebent tik specifinio kažką parsisiųsti reikia. Nereikia ieškoti atskiros programėlės app store, kad prožektorių, pvz., įsijungtum. Žiauriai daug gerų dalykų ir funkcijų Apple produkcija turi, tik reikia žinoti, kad jos egzistuoja. biggrin.gif Aš nuo mygtukinio iškart prie iPhone perėjau, bet vyras išbandė ir androidus. Jis šiaip prie technikos ir elektronikos, tai sakė, kad nieko geriau už iPhone nėra. Jį erzina androido amžini update'ai ir savarankiška telefono veikla, kai jis nenaudojamas. Arba turi pavargti, kad sustabdytum visus procesus, vykstančius telefone...

O tie visi pro, max ir tt paturbinimai paprastam žmogui reikalingi? Turiu galvoj, jei gyveni ne iš soc tinklų ir nefilmuoji kiekvieno kąsnio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2021 05 18, 08:39)
Tą patį norėjau rašyti. ax.gif Ir išvis iPhone jau visas programėles turi, nebent tik specifinio kažką parsisiųsti reikia. Nereikia ieškoti atskiros programėlės app store, kad prožektorių, pvz., įsijungtum. Žiauriai daug gerų dalykų ir funkcijų Apple produkcija turi, tik reikia žinoti, kad jos egzistuoja. biggrin.gif Aš nuo mygtukinio iškart prie iPhone perėjau, bet vyras išbandė ir androidus. Jis šiaip prie technikos ir elektronikos, tai sakė, kad nieko geriau už iPhone nėra. Jį erzina androido amžini update'ai ir savarankiška telefono veikla, kai jis nenaudojamas. Arba turi pavargti, kad sustabdytum visus procesus, vykstančius telefone...


o ką reiškia savarankiška telefono veikla?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 18, 08:53)
O tie visi pro, max ir tt paturbinimai paprastam žmogui reikalingi? Turiu galvoj, jei gyveni ne iš soc tinklų ir nefilmuoji kiekvieno kąsnio  biggrin.gif

Na, mes tikrai panaudojam. Ir negyvenam soc. tinkluose. Vyras net FB neturi. biggrin.gif Vien tokie daykai kaip AirPlay ar AirDrop kokie faini ir patogūs. thumbup.gif

QUOTE(keistuole @ 2021 05 18, 08:54)
o ką reiškia savarankiška telefono veikla?

Na, nepaaiškinsiu tiksliai, bet ar naudojamas, ar nenaudojamas telefonas background'e vis tiek vykdo kažkokią veiklą: kažką siunčia, kažką tikrina ir pan. iPhone to nedaro arba labai minimaliai kas jam būtina. Ir aiškiai praneša apie tokią veiklą. Pvz., dėl Koronastop programėlės kartas nuo karto gaunu perspėjimą, kad ji siunčia ir priima duomenis. Bet jos toks darbas, tai leidžiu.
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2021 05 18, 08:01)
Vien tokie daykai kaip AirPlay ar AirDrop kokie faini ir patogūs.  thumbup.gif


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 18, 08:53)
O tie visi pro, max ir tt paturbinimai paprastam žmogui reikalingi? Turiu galvoj, jei gyveni ne iš soc tinklų ir nefilmuoji kiekvieno kąsnio  biggrin.gif


Aš turiu pro, bet negyvenu soc tinkluose. Jo kamera tiesiog geresnė, bet jis ir didesnis už paprastą. O max man tiesiog rankose nebetilptų biggrin.gif

QUOTE(Gafsa @ 2021 05 18, 09:12)


biggrin.gif air drop ir visa kita turi visi modeliai biggrin.gif tu tiesiog pačiupinėk, kuris tau rankoje malonesnis.

Bet visiškai sutinku, kad iphone ant tiek user friendly, tik reikia juo mokėt naudotis. Man dar dabar kartais vyras kokius navarotus parodo, po kurių aš tik blinkt blinkt biggrin.gif
Dukrai nupirkom Mcbook’ą, tai va ten yra reikalų, bet net ir jis puikiai suderinamas su microsoft, o naudotis jai sakė žymiai patogiau nei paprastu kompu, nes ji dar neturi susiformavusių įpročių.


Ir tikrai iphone suderinama su microsoft. Mano visos darbinės microsoft programos telefone (nemokamos), tai dažnai telefonu dirbu, jungiuosi į teams meetus, skaitau dokus ir pan.
Prie visų savo nuotraukų ir visos telefono info galiu iš bet kurio kompo pasijungti pasijungus į savo icloud paskyrą. Visi video mp4 formatu, žiūrimi ir redaguojami microsoft kompe.

Tik čia tokia pat diskusija, kaip bmw ar mercedes, toyota ar hunday biggrin.gif skonio reikalas, pripratimo klausimas ir nei vienas nėra kažkuom geresnis/prastesnis už kitą. Tik norėjau paneigt mitus dėl mokamų programėlių ir nesuderinamu su microsoft biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 18 gegužės 2021 - 08:23
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 18, 09:12)

biggrin.gif ir aš tokia išraiška...šiaip jei ko nenaudoji, tai ir žinojimas kaži ar padėtų. Man telefonas tik skambučiai, pafotkint ir internetas dar googlemapsas keliaujant. Turėjau per 11 metų 3 Samsungus ir visi ( dabartinis yik 1 mėn. dar pas mane) atlaikė po 5-6 metus.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 18, 10:22)
Aš turiu pro, bet negyvenu soc tinkluose. Jo kamera tiesiog geresnė, bet jis ir didesnis už paprastą. O max man tiesiog rankose nebetilptų  biggrin.gif
biggrin.gif air drop ir visa kita turi visi modeliai biggrin.gif tu tiesiog pačiupinėk, kuris tau rankoje malonesnis.

Bet visiškai sutinku, kad iphone ant tiek user friendly, tik reikia juo mokėt naudotis. Man dar dabar kartais vyras kokius navarotus parodo, po kurių aš tik blinkt blinkt biggrin.gif
Dukrai nupirkom Mcbook’ą, tai va ten yra reikalų, bet net ir jis puikiai suderinamas su microsoft, o naudotis jai sakė žymiai patogiau nei paprastu kompu, nes ji dar neturi susiformavusių įpročių.
Ir tikrai iphone suderinama su microsoft. Mano visos darbinės microsoft programos telefone (nemokamos), tai dažnai telefonu dirbu, jungiuosi į teams meetus, skaitau dokus ir pan.
Prie visų savo nuotraukų ir visos telefono info galiu iš bet kurio kompo pasijungti pasijungus į savo icloud paskyrą. Visi video mp4 formatu, žiūrimi ir redaguojami microsoft kompe.

Tik čia tokia pat diskusija, kaip bmw ar mercedes, toyota ar hunday biggrin.gif skonio reikalas, pripratimo klausimas ir nei vienas nėra kažkuom geresnis/prastesnis už kitą. Tik norėjau paneigt mitus dėl mokamų programėlių ir nesuderinamu su microsoft biggrin.gif


O tai kaip Apple iPhone SE 2020 modelis, nes as is principo nemegstu leisti daug pinigu telefonui biggrin.gif o sis atrodo ir foto grazias daro 4u.gif N air kaina dar so so mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 05 18, 08:30)
O tai kaip Apple iPhone SE 2020 modelis, nes as is principo nemegstu leisti daug pinigu telefonui biggrin.gif  o sis atrodo ir foto grazias daro  4u.gif  N air kaina dar so so mirksiukas.gif

Su tokiu principu gyvenant visad geriau imt geriausią iš pigesnio gamintojo, nei pigiausią iš brangesnių ir šustresnių.
Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2021 05 18, 08:26)
Turėjau per  11 metų 3 Samsungus ir visi ( dabartinis yik 1 mėn. dar pas mane) atlaikė po 5-6 metus.

nesueina skaičiai lotuliukas.gif liuks moteriška logika biggrin.gif reik išaiškinimo, jei du buvo naudoti vienu metu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 18 gegužės 2021 - 08:47
Gafsa, reik tau strelkes, iphonų pačiupinėjimui ir konsultavimuisi mirksiukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2021 05 18, 08:48)
Gafsa, reik tau strelkes, iphonų pačiupinėjimui ir konsultavimuisi mirksiukas.gif.

Su tavim tai iškart champagne, o paskui telefonas iš rankų barkšt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 18, 09:50)
Su tavim tai iškart champagne, o paskui telefonas iš rankų barkšt  biggrin.gif

biggrin.gif yr apsaugos ekranams mirksiukas.gif
Atsakyti