Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Dar kalbant apie programėles, tai iPhone net screentime'ą integruotą turi, kas labai patogu, kai reikia vaikams ekrano laiką reguliuoti. Nemokamai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 18, 09:47)
nesueina skaičiai  lotuliukas.gif liuks moteriška logika  biggrin.gif reik išaiškinimo, jei du buvo naudoti vienu metu  biggrin.gif

Sueina sueina, jei 2 telefonai po 5-6 metus=10-11 metų, o trečias, kiek supratau, turimas 1 mėnesį kol kas biggrin.gif hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2021 05 18, 09:22)
Aš turiu pro, bet negyvenu soc tinkluose. Jo kamera tiesiog geresnė, bet jis ir didesnis už paprastą. O max man tiesiog rankose nebetilptų  biggrin.gif
biggrin.gif air drop ir visa kita turi visi modeliai biggrin.gif tu tiesiog pačiupinėk, kuris tau rankoje malonesnis.

Bet visiškai sutinku, kad iphone ant tiek user friendly, tik reikia juo mokėt naudotis. Man dar dabar kartais vyras kokius navarotus parodo, po kurių aš tik blinkt blinkt biggrin.gif
Dukrai nupirkom Mcbook’ą, tai va ten yra reikalų, bet net ir jis puikiai suderinamas su microsoft, o naudotis jai sakė žymiai patogiau nei paprastu kompu, nes ji dar neturi susiformavusių įpročių.
Ir tikrai iphone suderinama su microsoft. Mano visos darbinės microsoft programos telefone (nemokamos), tai dažnai telefonu dirbu, jungiuosi į teams meetus, skaitau dokus ir pan.
Prie visų savo nuotraukų ir visos telefono info galiu iš bet kurio kompo pasijungti pasijungus į savo icloud paskyrą. Visi video mp4 formatu, žiūrimi ir redaguojami microsoft kompe.

Tik čia tokia pat diskusija, kaip bmw ar mercedes, toyota ar hunday biggrin.gif skonio reikalas, pripratimo klausimas ir nei vienas nėra kažkuom geresnis/prastesnis už kitą. Tik norėjau paneigt mitus dėl mokamų programėlių ir nesuderinamu su microsoft biggrin.gif



mano dellas nepriima iphono filmuku ir nors tu jam kuola ant galvos tasyk, tas pats ir telefonas persiuntus nerodo, nes netinkamas formatas.

o telefonai ir kiti gadzetai yra pripratimo reikalas. jei pradejai nuo samso, iphonas bus savotiska nesamone, ir atvirksciai.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 18, 09:50)
Su tavim tai iškart champagne, o paskui telefonas iš rankų barkšt  biggrin.gif

Eisim į Panoramą, ten ir Idealas, ir Telia, ir Tele2, prisimieruosi, panervinsim konsultantus, ir apsispręsi mirksiukas.gif.
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2021 05 18, 09:56)
mano dellas nepriima iphono filmuku ir nors tu jam kuola ant galvos tasyk, tas pats ir telefonas persiuntus nerodo, nes netinkamas formatas.

o telefonai ir kiti gadzetai yra pripratimo reikalas. jei pradejai nuo samso, iphonas bus savotiska nesamone, ir atvirksciai.

Ne kuolą, o programulką, kad skaitytų MOV ir MP4 instaliuot ir viskas..
Iphonas ant tiek paprastai/primityviai valdomas, kad iš pradžių tai ir neįprasta, kad nėr visų tų androidinių nesąmonių bigsmile.gif.
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2021 05 18, 08:52)
biggrin.gif yr apsaugos ekranams mirksiukas.gif

reik dėkliuko, kur užsidaro krisdamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2021 05 18, 09:54)
Dar kalbant apie programėles, tai iPhone net screentime'ą integruotą turi, kas labai patogu, kai reikia vaikams ekrano laiką reguliuoti. Nemokamai. biggrin.gif

Placiau papasakokite i az, jei nesunku 😉
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2021 05 18, 10:01)
Eisim į Panoramą, ten ir Idealas, ir Telia, ir Tele2, prisimieruosi, panervinsim konsultantus, ir apsispręsi mirksiukas.gif.
Papildyta:

Ne kuolą, o programulką, kad skaitytų MOV ir MP4 instaliuot ir viskas..
Iphonas ant tiek paprastai/primityviai valdomas, kad iš pradžių tai ir neįprasta, kad nėr visų tų androidinių nesąmonių bigsmile.gif.

kas yra androidine nesamone? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 18, 09:47)
Su tokiu principu gyvenant visad geriau imt geriausią iš pigesnio gamintojo, nei pigiausią iš brangesnių ir šustresnių.
Papildyta:

nesueina skaičiai  lotuliukas.gif liuks moteriška logika  biggrin.gif reik išaiškinimo, jei du buvo naudoti vienu metu  biggrin.gif

Tai kad sueina ...pirmas 2010 m , antras -2015, o trečias 2021 m. nuo balandžio.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 05 18, 09:30)
O tai kaip Apple iPhone SE 2020 modelis, nes as is principo nemegstu leisti daug pinigu telefonui biggrin.gif  o sis atrodo ir foto grazias daro  4u.gif  N air kaina dar so so mirksiukas.gif


apie SE nieko nežinau. Mano patirtis tik su standartiniais modeliais. Tarkim mažylei savo esu pirkus iš Vilniaus dalintojos wub.gif berods 6 iphone bigsmile.gif metai jau laiko, veikia kuo puikiausiai. O vaikai tikrai nei saugo, nei pakrauna normaliai. Nei sudužęs, nei ką.

QUOTE(manouche @ 2021 05 18, 09:52)
biggrin.gif yr apsaugos ekranams mirksiukas.gif


mane tai jos erzina, nes labai greit apskilinėja ir tada kaip nevala atrodai unsure.gif man kažkaip be jų ekranas puikiai išsisaugo ypač su originaliais iphone dėkliukais, jie užeina šiek tiek ant ekrano ir super.

QUOTE(Pasaulė @ 2021 05 18, 09:54)
Dar kalbant apie programėles, tai iPhone net screentime'ą integruotą turi, kas labai patogu, kai reikia vaikams ekrano laiką reguliuoti. Nemokamai. biggrin.gif


čia išvis nerealu, tas pats screentime ir McBooke veikia, jokio vaikų sėdėjimo telefone smile.gif

QUOTE(JMD @ 2021 05 18, 09:56)
mano dellas nepriima iphono filmuku ir nors tu jam kuola ant galvos tasyk, tas pats ir telefonas persiuntus nerodo, nes netinkamas formatas.

o telefonai ir kiti gadzetai yra pripratimo reikalas. jei pradejai nuo samso, iphonas bus savotiska nesamone, ir atvirksciai.


tai, kad ten mp4 formatas. Jei mov, tai gali būti. Bet mp4 bet kuri programa atidaro. Tiesiai keliant iš telefono mov atkelia, bet iš iCloud mp4 parisisiunti.

mes abu su vyru buvom samsungo fanai. Tada vyras labai norėjo atsinaujinti, bet naujausio samsungo nebuvo pardavime, sukandęs dantis nusipirko iphone biggrin.gif ir po to laiko pas mus šeimoje visi iphone biggrin.gif dabar net Garminą savo į iWatch iškeitė, nors man iWatch nelabai gražūs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 05 17, 22:00")

o mylimiausias visų laikų buvo tas https://c8.alamy.com...1999-EWR5PP.jpg  wub.gif

aš irgi tokį turėjau !
Atsakyti
https://www.nordstro...?sort=price_asc
Atsakyti
https://www.nordstro...5143?color=NTML tas labai fainas, tamprus, ne palaidas toks, ilgoooom rankovėm
Atsakyti