Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Ne=inau kas turėtų nutikti, kad pamėgčiau maisto gaminimą.... Kas su manimi negerai biggrin.gif

Viskas su tavimi ok.Aš irgi sakiau,kad kai pyragus kepsiu, tai ir šunys iš juoko nusprogs.O, atėjo karantinas,kad nelipti sienomis iš neturėjimo kas veikti, iškepiau vieną.Šnd. bandysiu kitą.Ne kulinarė aš,tinginė aš.Tik jau atsibodo namuose kiurksoti, jau darbo pasiilgau.

Orelis pas tai neduok dieve.Ir lyja, ir sninga ir saulė šviečia.Visi keturi metų laikai vienu metu.

Atsakyti

Nu bet kai jauni vyrai su papais?

Išvešėję pieno liaukos. Tai nulemia hormonai.

Nesamone. Pas sportuojanti zmogu lasiniai tampa raumenimis.

Nesąmonė. Lašiniai ir raumenys yra dvi skirtindos medžiagos, ir viena niekada netaps kita. Tačiau tuo pačiu metu lašiniai gali tirpti, o raumuo augti.

Atsakyti

Labas dienas.

Atsakyti

Ne=inau kas turėtų nutikti, kad pamėgčiau maisto gaminimą.... Kas su manimi negerai biggrin.gif

Su tavimi viskas gerai. KIekvienam savo. As labiausiai pavydziu zmonems, kurie laisvalaikiu mokosi siuti. Kaip smagu butu pasisiuti drabuzius kokius nori, is kokiu nori medziagu ir kurie dar tinka. Bet apie rankdarbius kalbant, as tokia kreivaranke, kad geriau pjaustysiu bulves 2 valandas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 14 balandžio 2020 - 21:40

Viskas su tavim gerai. Tiesiog visi mes skirtingi.
Man patinka gamint. O paskui skaniai valgyt. Vakar iskepiau tris netikrus zuikius, snukely akytes is pipiru , ausytes is lauro lapu...Ir grazu ir skanu
Snd tik vienas zuikis belikes.
Aptingau. Su kango batais nesokineju, neidomu vienai, tik trumpai begioju ryte, 2, 5 kg priaugau. Siaubas.

Ka mama? Sedejo per Velykas viena, ar sesei pasidave?

O tau patinka tie priaugti 2,5 kg?

 

Mes tai plonejam. Valgom tik namie, akivaizdu, kad musu meniu truksta kaloriju, perdaug darzoviu, jokio slamstmaiscio, tai abu traukiames. Jau man kaip ir nebera kur.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 14 balandžio 2020 - 21:40

Labas dienas.

Labas vakaras :)

Atsakyti

O tau patinka tie priaugti 2,5 kg?

Mes tai plonejam. Valgom tik namie, akivaizdu, kad musu meniu truksta kaloriju, perdaug darzoviu, jokio slamstmaiscio, tai abu traukiames. Jau man kaip ir nebera kur.

Plonėjau iki Velykų. O va šventė kažkaip nuo bėgių nunešė. Jau prisižadėjau sau nuo ryt į doros kelią grįžt.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 04 14, 22:17)
<p>Labas dienas.</p>

Labas 4u.gif
Atsakyti

Labas dienas.

Sveika prisijungusi :4u:

Seku tavo kelionių aprašymus,labai maloniai skaitosi  :wub:  Regis ir pati keliauju.

Net keista, bet nepriaugau nei pusės kg.Matomai ėjimas per miškus daro savo.Tik kojos skauda, toks jausmas,kad vakar padariau  1000 pritūpimų :hihihi:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 15 balandžio 2020 - 06:04

Seku tavo kelionių aprašymus,labai maloniai skaitosi  :wub:  Regis ir pati keliauju.

Net keista, bet nepriaugau nei pusės kg. 

As irgi seku Terezos keliones. Nuostabios. Pati Tereza fainuole. Ji turi dar 2 labai mielus ,,daiktus" namuose. Ir siaip grazi moteris.  :4u: 

Nepriaugu svori per jokias sventes, atostogas ar dar kaip. Nes tiesiog turiu toki dalyka, kad niekaip nesuvalgau daugiau maisto negu iprastai kasdien. Netelpa daugiau. Galiu kazka ivairiau, bet ne daugiau. Ir neturiu iprocio ragauti visko. Kazka viena valgau, ka tuo metu noriu. 

Atsakyti
Sveika, Tere smile.gif Šimtas metų 4u.gif
Jei ir priaugsiu, tai kelis kg, bet nesinori. O labiausiai nesinori prarasti įdirbio, juk metus variau sporto salėj ir grupinėse. Sunku grįžt po to
Atsakyti

Labai pasiilgau sporto salės.Nu, lodoriams sunku ką nors daryti namuose.Aš apie save taip.Šiandien iš viso niekam rankos nekyla.Bet vis tiek nusiprausiau ir susitvarkiau plaukus.Niekur neisiu,tik į mišką, bet vis tiek tvarkiausi.Nes kai galva netvarkyta, jaučiuosi kaip bomžiukė.

Ką turi Tereza?Kačiukus ar šuniukus?

Atsakyti