QUOTE(Terezza @ 2020 06 21, 09:21)
<p></p><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72673347" data-time="1592682081"><div><p>Negaliu pakest medaus, kaip neskanu... Asmeniskai del manes jo gali visai nebut, fui, kaip neskanu. Bet perku mamai, nes sveika. Ir biciu nemegstu. Kazkokios sirses susisuko lizda garaze, nukrapste vyras, yra kitur vietos.
</p><p></p></div></blockquote><p></p><p><span style="background-color:rgb(247,247,247);">Nieko ten sveiko. Tas pats cukrus, tik kita forma.</span></p>
Ne visai tiesa. Natūralūs saldikliai visų pirma neapdorojami chemija, turi mažesnį glikemijos indeksą negu baltas cukrus, turi naudingų elementų ir vitaminų, dažnai yra saldesni už paprastą cukrų, todėl jo reikia mažiau.
Bet aišku, tai vis tik yra cukrus, kalorija, o ne daržovė, todėl piktnaudžiaut nereikia jokiais saldikliais.
Tiesa,yra stevia (žolė tokia) , kuri išvis neturi kalorijų. Nors man asmeniškai jos skonis nepatiko.