Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Na gal tu nervuojies. Bet ne visos žinok tokios jautrios

O man ko nervuotis? As per tiek metu cia niekam dar nieko nepatarinejau ir nebrukau..todel "aciu ne" nesu girdejus :D :D

Atsakyti

O man ko nervuotis? As per tiek metu cia niekam dar nieko nepatarinejau ir nebrukau..todel "aciu ne" nesu girdejus :D :D

Tai kodėl tada galvoji kad kitos nervuojasi?

Atsakyti

Saipymasis ne siaip sau prasideda...

Atsakyti

GAILE*, 22 Spa 2020 - 10:40, parašė: Tai kodėl tada galvoji kad kitos nervuojasi?
Nes nervuojasi.aš nervuojuosi,mona nervuojasi.tai bent jau 2nervuojasiarba ,vent jau tai nėra malonu. Kaip ji nori taip tegul augina.jaučiasi taip kaip jaučiasi ji,o je aš. Man nebuvo toks jau kaifas su vaikais miegot,bet geriau nei lakstyt visą naktį.o jai gal geriau lakstyt.tai ką dabar,man būtinai reik įrodyt,kad ne?  

Nu va,pasipasakojo jinai.pasipasakojom mes.

Bet tas įkyrumas tai užknisa.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 22 spalio 2020 - 09:50

Saipymasis ne siaip sau prasideda...

Aš nesisaipau nei trupučio. Nesuvokiu kokiu tonų tu skaitai

Atsakyti

Matyt tokiu pačiu kaip ir aš.

Atsakyti

Tau tavo suaugę vaikai ne šeima? Tėvai ne šeima? 

Sunus yra seima. Dukra nebe. Ir mama ne seima. 

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2020 10 22, 09:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kristij" data-cid="72723466" data-time="1603352288"><div><p>O man ko nervuotis? As per tiek metu cia niekam dar nieko nepatarinejau ir nebrukau..todel "aciu ne" nesu girdejus biggrin.gif biggrin.gif</p></div></blockquote><p>Tai kodėl tada galvoji kad kitos nervuojasi?</p>

Kodel atrodo ,kad nervuojames? Taigi nei mes kaimynai nei gimines ir vaiko bliovimo gi negirdim.Ko cia nervintis?
Atsakyti

Aš nesisaipau nei trupučio. Nesuvokiu kokiu tonų tu skaitai

Tu niekada nesisaipai, anot taves..bet visos pastebi. Visom negali vaidentis.

Atsakyti

*** Sėlija, 22 Spa 2020 - 11:00, parašė: Sunus yra seima. Dukra nebe. Ir mama ne seima.
Ta prasme? kodėl sūnus šeima,o dukra nebe?

Ar tu čia apie savo šeimą?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 22 spalio 2020 - 10:31
Siaip ka darze augint net vyriausybe gali nurodyt ,bai ze vaj.Netik seima. Jau nekalbu apie vokieciu kolektyviniu sodu taisykles biggrin.gif
Atsakyti

Kadangi neauginu nieko,tai gal ir neteks su tuo susidurti.

 

Atsakyti