Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Moliugus auginsiu kazkada. Ne del skonio. Nes skonio ten jokio ner. Del grozio. 

Moliūgų sriuba skanu. Tik daržovės prieš verdant reik apkepinti orkaitėje. Tada atsiskleidžia skonis

Technologija paprasta, perskaityta savipagalbos knygose.

Iš kur žinai, jei jų neskaitai? 🤣

Atsakyti

Nu tortų kasdien.nevalgau,bet neatsisakau,nes skanu.

Jei jau būna kažkokia tai proga,tai imi ir valgai valgai ir.suvalgai,jie gi taip smagiai lenda.

Atsakyti
As tai jau givap su visais gero namu ukio vedimo pamokymais temoje.
Aina visos sikt.
Atsakyti

man tie straipsniai ,knygos dar niekad nepadėjo.nes kai tau bėda ir skauda,tai nors patį Freudą pasodink,vistiek žopa.

Viskas.l,kas ten parašyta,tu vistiek žinai ,girdėjai ,suvoki protu,bet konkrečiu atveju man dar nepadėjo.

Tiesiog kažkaip eina ir praeina ,ateina ir geresni laikai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 22 spalio 2020 - 12:56

As tai jau givap su visais gero namu ukio vedimo pamokymais temoje.
Aina visos sikt.

Baik tu. Gi tik 2 tuo namų ūkiu nesidomi. 

Atsakyti

man tie straipsniai ,knygos dar niekad nepadėjo.nes kai tau bėda ir skauda,tai nors patį Freudą pasodink,vistiek žopa.

Juk sakei kad neskaitai tokiu knygų. Tai be abejo nepadeda 🤣

Atsakyti

GAILE*, 22 Spa 2020 - 13:55, parašė: Juk sakei kad neskaitai tokiu knygų. Tai be abejo nepadeda 🤣
Nu gal ne tiek esu tos psichologijos  prisiskaičius,bet teko teko ir deja,tai tik žodžiai žodžiai. Man gal konkrečiu patarimu ėmė ir padėjo kažkas _paprastas žemiškas žmogus,o ten tie.l.visi patarimai,pamąstymai ir t.t dar nušvitimo neatnešė. Kai blogai tai blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 22 spalio 2020 - 13:00

Knyga knygai nelygu. Padeda tik nuoseklus domėjimasis ir sąmoningumas metodus taikant.

Lb gera paskutinė skaityta "Ištrūk iš spąstų". Tiesiog kai žinai ir sąmoningai suvoki kur tavo psichologiniai spąstai, atsitikus sunkioms situacijoms, atpažįsti jas kaip savo psichologinius spąstus ir nebekyla perdėtos reakcijos.

Man lb keista kad su tavo profesija, neskaitai tokių knygų. Būtų lb naudinga darbe

Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2020 10 22, 12:59)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="GAILE*" data-cid="72723623" data-time="1603364138">GAILE*, 22 Spa 2020 - 13:55, parašė: Juk sakei kad neskaitai tokiu knygų. Tai be abejo nepadeda 🤣</blockquote> Nu gal ne tiek esu tos psichologijos  prisiskaičius,bet teko teko ir deja,tai tik žodžiai žodžiai. Man gal konkrečiu patarimu ėmė ir padėjo kažkas _paprastas žemiškas žmogus,o ten tie.l.visi patarimai,pamąstymai ir t.t dar nušvitimo neatnešė. Kai blogai tai blogai.

O tai kas tavo manymu tas knygas raso - kokie nors antgamtiniai , nezemiski autoriai?
Beje serialas froidas ,labai geras.
Beje ,pats geriausias dalykas buvo ismokimas i save ziuret is sono ir gestaltas . Bet cia jau reikia laiko tam issiugdyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 22 spalio 2020 - 13:13

Man šiaip viskas daugmaž gerai.bet kai kažkas atsitinka,jokia knyga manęs iš bėdos neištrauks.reikia pačiai kapstytis.visalkas kas ten parašyta,nu vistiek.esi.juk.girdėjus,skaičius.Juk ten tas pats per tą patį. Vat tau  tai padeda,paimi.ir kažkokią nesąmonę sušneki ,va,pokalbis baigėsi. Aš tai taip nemoku.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 22 spalio 2020 - 13:13

Yra tokiu ,kurios ateina islieti savo neigiamu emociju ir tikisi apkabinimo.Betgi naivu to tiketis cia.
Cia gali gaut dalykiniu patarimu ,beje visai atitinkanciu psichologijos kanonus. Bet jie nebuna nei guodziantys nei palaikantys.
Beje , o ka turi pries moliugus intemora, puikus cinko ir karotino saltinis,4 kart pigesnis uz batatus. Visus savo batatu receptus ant moliugu perdariau. Kaip tik bulviu kose su moliugais valgau. Visai galiu ir isakyt augint biggrin.gif

Bulviu koseje moliugai kazkas tobulo. Net tiems, kurie.moliugu nemegsta tinka puikiai.

Dar tinka barsciuose labai. 

Tinka su kepenelemis, jautienos troskinyje, ypac astresniame. 

Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2020 10 22, 13:12)
<p>Man šiaip viskas daugmaž gerai.bet kai kažkas atsitinka,jokia knyga manęs iš bėdos neištrauks.reikia pačiai kapstytis.visalkas kas ten parašyta,nu vistiek.esi.juk.girdėjus,skaičius.Juk ten tas pats per tą patį. Vat tau  tai padeda,paimi.ir kažkokią nesąmonę sušneki ,va,pokalbis baigėsi. Aš tai taip nemoku.</p>

Tu neteisi. Yra technikos kaip tai pasiekti. Beje net ir tu universitetu syllabus gi jau yra prieinami visuomenei.Info pilna,tik naudokis.
Atsakyti