Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Pas mus 100 eu vienu duru istatymas. 

Atsakyti

Artima bendradarbė su temperatūra, važiuoja testuotis. Ir aš jau bijau dabar...

Atsakyti

*** Sėlija, 30 Spa 2020 - 22:09, parašė: Pas mus 100 eu vienu duru istatymas.
Radom už 50,bet tai,kad tokios montavimo kainos ir dominuoja,klausinėjom,žiūrinėjom jau nuo vasaros.
Atsakyti

Artima bendradarbė su temperatūra, važiuoja testuotis. Ir aš jau bijau dabar...

Va va, šūduva...

Atsakyti

Radom už 50,bet tai,kad tokios montavimo kainos ir dominuoja,klausinėjom,žiūrinėjom jau nuo vasaros.

Nu bet ne 200... 

Atsakyti

Artima bendradarbė su temperatūra, važiuoja testuotis. Ir aš jau bijau dabar...
va taip db ir nervuosimes kaskart  :oh:
Atsakyti

Fanerines 65 cm durys nuo 500? Nu nejuokauk tu, ieškokit kitų gamintojų, čia absurdo kaina

Nesąmonė. Mūsų lauko a++,klasės medinės durys 1000

Atsakyti

Nesąmonė. Mūsų lauko a++,klasės medinės durys 1000

Mūsų a++ lauko 750 kainavo. Su visom spynom. Ką tik pirkom. Didelės, plačios, bet standartinės. Tai man kažkokia nesąmonė atrodo 500 už dvigubai siauresnes kartonines vidaus. 

Na bet gal ten kažkokiu specifinių dalykų jie prašo 

Atsakyti

Mūsų a++ lauko 750 kainavo. Su visom spynom. Ką tik pirkom. Didelės, plačios, bet standartinės. Tai man kažkokia nesąmonė atrodo 500 už dvigubai siauresnes kartonines vidaus. 

Na bet gal ten kažkokiu specifinių dalykų jie prašo 

Na, čia su įstatymu. Durys 900

Atsakyti

*** Sėlija, 30 Spa 2020 - 22:37, parašė: Nu bet ne 200...
200 už visas 4.po 50.
Atsakyti
https://uniconbg.com...fUPhKcOFXQV1Fhg
Jautesi ,pinot. Siaip tai geriausiai matosi ant visokiu duru ,langu ,trinkeliu.Na ka, diena pries visu sventuju diena. Butent ,visu sventuju,ne veliniu dar isvakares.
Atsakyti

Man l.idomu.Tevai nori vietoj vonios dusa pasidaryti bute.Atidejom.Nes vieni pazistami irgi apie panasiais kainas kalbejo.Brangu bais.

Mano mama savo bute pernai žiemą pasidarė remontą. Ji išmetė viską, kas buvo senojoje - vonią, kriauklę, plyteles. Ir susidėjo naujai. Kainavo viskas su įranga ir darbais apie 3000. Tualeto neremontavo.

Bet tai nepalyginama, ką darom mes. Kai viską, nuo - iki keičiam. Kai reikia viską viską išgriauti, išnešti, išvežti, išvalyti ir sudėti naujai vamzdžius, grindis lieti, kelti, matuoti nuolydžius ir ttt, ir sienas, elektros įvadus, ir lubas, ir duris.... Ko mama nedarė. Tai minimum dvigubai tikrai kainuos. Mes dar iki plytelių klijavimo nepriėjom. Netoli jau, bet dar sienos nepastatytos, dar elektrikas ateis, nes grindys šildomos bus abiejose patalpose, apšvietimas, rozetės, ventiliacijos dvi... žodžiu...

Labas rytas.

Atsakyti