Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Kumiko, as nepanikuoju, eiciau, jeigu reiktu. I parduotuve kartais einu.

Atsakyti

Tai kad jau kinta tos rizikos grupės, mutuoja tas virusas, vis daugiau jaunų žmonių pakerta, net vaikus, jav jau ir kūdikis yra tarp aukų... 

Atsakyti

Dziaugiuosi galinti sedeti namie tokios bedos laikotarpiu. Ir diedas mano dziaugtusi, jei is namu dirbti galetu. 

Atsakyti

Man kumiko labai suprantamos pažiūros,bet juk, Amadėja mes su tavim nesimušam.nors esam skirtingos.kardinaliai.Bet turbūt tai tavo nuopelnas.😏
Man ner jokio noro su tavim mustis. Absoliuciai :) As gerai priimu skirtingas paziuras, bet mano minetu atveju kazkaip nesigauna :D  

 

Ir zinau kodel. Lb.didele priespriesa vertybiniam lygmeny.  

Skirtingai, negu, kad su tavim, Intemora, nes tavo vertybes man lb artimos (skirtumai ne esminiai tik).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 29 kovo 2020 - 21:17

Tai tau labiausiai patinka Svedijos variantas. 

Bus matyt, kuris pasiteisins. Bet Svedijij medikai irgi jau kyla, priestarauja valdzios politikai. Bet kuriuo atveju medikai turi daugiausiai kompetencijos.

Man ten mediku gaila. Gi viskas kris ant ju galvos :(

Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2020 03 29, 19:45)
<p>Kumiko,pasakei kaip koks Leninas apie religiją.😁</p>

Gal as Leninas buvau praeitam gyvenime 🤣
Papildyta:
QUOTE(LavinaX @ 2020 03 29, 19:53)
<p>Tai kad jau kinta tos rizikos grupės, mutuoja tas virusas, vis daugiau jaunų žmonių pakerta, net vaikus, jav jau ir kūdikis yra tarp aukų... </p>

Isskirtinius atvejus pateikiat kaip norma 😏 tai Italijoj skaiciau 85m senute pasveiko nuo coronos ...
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2020 03 29, 21:12)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Intemora" data-cid="72638010" data-time="1585499465"> Man kumiko labai suprantamos pažiūros,bet juk, Amadėja mes su tavim nesimušam.nors esam skirtingos.kardinaliai.Bet turbūt tai tavo nuopelnas.😏</blockquote> Man ner jokio noro su tavim mustis. Absoliuciai smile.gif As gerai priimu skirtingas paziuras, bet mano minetu atveju kazkaip nesigauna biggrin.gif  
<p> </p>
<p>Ir zinau kodel. Lb.didele priespriesa vertybiniam lygmeny.  </p>
<p>Skirtingai, negu, kad su tavim, Intemora, nes tavo vertybes man lb artimos (skirtumai ne esminiai tik).</p>
na ir kokios tavo vertybes? Seima,vaikai? Mano taip pat 😄 o gal nesigauna tau priimti mano skirtingas paziuras(bet ir kam to reikia,mums gyvent kartu nereikia 🤣) del mano atviros ir tiesmukiskos kritikos tavo asmeniui del tavo vyro elgesio su tavim 😌 nu sorry kiekvienas galim turet savo nuomone laisvoj saly ...

Papildyta:
QUOTE(*** Sėlija @ 2020 03 29, 19:55)
<p>Dziaugiuosi galinti sedeti namie tokios bedos laikotarpiu. Ir diedas mano dziaugtusi, jei is namu dirbti galetu. </p>

Dziaugiesi,kol tai neitakoja tavo finansines padeties,va sedetum be pinigu ar su minimumu abejoju ar butu daug dziaugsmo 🤔 o siaip namie ir man smagu sedet ☺
Atsakyti

kumiko, taigi normalu,  kad sutampa auros arba ne :)

Man zmogus visada labiau vertybe uz finansinius dalykus ir dar daug ka. Nu negaliu as kai ekonomika pastatoma auksciau zmoniu gyvybiu ir sakoma, kad tai ok. Ir dar tiesiogine prasme. 

Plius, neivertinant visokiu plonybiu. O swedus kaip pvz.pateikt ner lb.tikslu, nes tai itin socialiai atsakinga tauta. T.y., jei kitur reik griezto draudimo, tai pas juos gali pakakti rekomendacijos.

Atsakyti

O esama situacija mano pajamas lb.itakoja. Bet, o ka daryt...

Atsakyti

Kumiko, nu  tai duok savo dieda patarsyt, gal ir mes rasim, prie ko prikibt :D​ 

Atsakyti

Tail nebūna,kad nerastų,vistiek kažkas būna ne taip.😁

Atsakyti

Jojo.. gal kumiko diedas koks pvz. sekso maniakas... ar pvz.est nedaro :rolleyes: mes cia tuooooj..  :lol:​ 

Atsakyti

Man nikas patinka.kumiko.matau japonę.🙂

Atsakyti