Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

QUOTE(Amadėja* @ 2020 03 29, 22:57)
<p>O esama situacija mano pajamas lb.itakoja. Bet, o ka daryt...</p>

Cia Selijai buvo skirta ;)
Papildyta:
QUOTE(*** Sėlija @ 2020 03 30, 09:00)
<p>Kumiko, nu  tai duok savo dieda patarsyt, gal ir mes rasim, prie ko prikibt biggrin.gif </p>

Deja ...net neturiu del ko pasiskust ,kas liecia dieda😆 mano diedas is tu apie kurios sakoma”tokiu jau nebera “”tu jam pamikla turesi pastatyt” “ne vyras ,o auksas” arba ,dar esu girdejus per aplinkui apie save “islepinta vyro” 😁 nezinojot,kad bjauriausioms boboms geriausi vyrai? 😂 beje tavo Selija irgi fainas ,ypac del maisto 😗
Atsakyti

Nu kaip tau gerai.bet ir man nieko.ypač dabar.visas programas jis man instaliuoja ,apmoko ir padeda.😁

Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2020 03 30, 10:52)
<p>Nu kaip tau gerai.bet ir man nieko.ypač dabar.visas programas jis man instaliuoja ,apmoko ir padeda.😁</p>

Tai taip ir turi but 👍
Atsakyti

Kumiko, mano pajamos tik kol kas stabilios, gali ir apsikarpyt, dar neaisku.  Sutinku, kad bjaurybems diedai geriausi. Is aplinkos taip matau. Sian dieds ismove i darba laimingas, matyt, uzkniso vakar man ikipiet kavas lovon nesiot, guliasa gamint, dar troba tvarkemes... sake, darbe pailsi.. :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *** Sėlija: [b!]Šiandien[/b!], 11:12

Kumiko įsivaizduoju tokią Pikul tipo, nes svarbu labai kirpykla  :angel2: o dar ir vyras tobulas, tai labai tikėtina. 

Prašom neįsižeisti, jei Pikul nepatinka, čia tik mano fantazija  :rolleyes:​ 

Atsakyti