Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Aš tai maitinau naktim ilgai iš tingėjimo keltis ir nešiot ar kaip kitaip migdyt vakare. 

Nu aš irgi zindziau iki 2 m, bet 10 mėn būdamas tikrai naktį po 3 nevalgydavo jau. Nuo 1,3 m išvis naktim nebevalge nei gėrė. Nebent sirgdamas. 

Tikrai jau nebėra reikalo tokiam amžiuje šitiek dažnai valgyt 

Atsakyti

O mane dar su pirma seneliai paprotino ,kad ant nakties nesert ir vakare ilgai lauke but.
Ai nu zodziu ,yra vasarinuku grupe, ten geriau zino.Lyg as zinociau ,kas tie vasarinukai.

Tai net laaabai logiška buvo, nes gi nebuvo pampersų. Maistas vakare ir naktį reiškė šlapius vystyklus ir lovą. 

Atsakyti

Nu aš irgi zindziau iki 2 m, bet 10 mėn būdamas tikrai naktį po 3 nevalgydavo jau. Nuo 1,3 m išvis naktim nebevalge nei gėrė. Nebent sirgdamas.  Tikrai jau nebėra reikalo tokiam amžiuje šitiek dažnai valgyt 
Maniškiai valgė abu ir ką tu jiems. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 03 gruodžio 2020 - 12:27
Amadeja griztam i sveika prota ,griztam ,graziai prasau. O tai neilgai cia mano mielumas truks.Neduodi ir nevalgo ,kol neismoksta pats pasiimt.
Atsakyti

Manoškiai valgė abu ir ką tu jiems. 

Nieko, jei norisi kankintis ir vaikšciot maitint. Aš tai nevargciau tikrai, neturėčiau tiek nervų. atpratinti reikia, nes nėra būtinybės jau naktim valgyt 

Atsakyti
Turetu jau ryt pas mus prie silumos grizti. Leksiu kaip beris ersketuogiu rinkt. Labai oda staigiai pagerejo ,per dvi savaites. Nieko nedariau tesiog sultis geriau.
Atsakyti

Amadeja griztam i sveika prota ,griztam ,graziai prasau. O tai neilgai cia mano mielumas truks.Neduodi ir nevalgo ,kol neismoksta pats pasiimt.

Nu tai tada visus namus pažadina arba reiktų nešiot ar dar ką daryt. 

Atsakyti
Mano taip dare, o mano taip dare, taip yra geriau, o taip jau nebereikia... O va Monos vaikas kitaip daro...Nu bet sugebat prisikabint biggrin.gif
Atsakyti

Mano taip dare, o mano taip dare, taip yra geriau, o taip jau nebereikia... O va Monos vaikas kitaip daro...Nu bet sugebat prisikabint biggrin.gif

Nu mes gi padėt norim 😃

Atsakyti

Nieko, jei norisi kankintis ir vaikšciot maitint. Aš tai nevargciau tikrai, neturėčiau tiek nervų. atpratinti reikia, nes nėra būtinybės jau naktim valgyt 
Nu o tai, jei vistiek kėlinėjasi? Ką maniškis viebas dar sėkmingai darė bent pusmetį nebemaitinant (kitas dar 2metus). Kaip nuo to atpratint??? Vat bunda ir rėkia ir ką daryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 03 gruodžio 2020 - 12:35

Alta, sirupo tai pavydžiu....

Atsakyti
Tai gi jos ir lietuvoje auga. Mano baba seklas ismesdavo . O ten gi visas lobis tu bioaktyviu medziagu.
Atsakyti