Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

O tai kiek mėnesių dukrytei? Nes aš vis skaitau, valgo, valgo, bet kiek pamenu, valgo tiek kartų tik kūdikiai. Gal aš jau atsilikus ir nežinau šiuolaikinių vaikų mitybos metodų. Nes  jokių valgymų nebūdavo paaugus, miegučio ir viskas.

Už kelių dienų bus 10. 

Na ji valgo ir mūsų vasarinukų grupėj iš daugybės vaikų vos vienas kitas naktim nebevalgo. O ir gydytoja sakė iki metukų nereikia bandyt atpratint, nes jiems reikia. Nebent pati nebenorės. 

Atsakyti

Nu tai auga, protingėja :)

Tikrai atvirai nuprotėjus būčiau, jei 3 kartus keltis mišinio daryt ir dar 4 nešiot, supt...  :blink:

Aišku tu jauna dar, tai kitaip :)

Kiek jau aš už tave jaunesnė? 😅 man 32. 

Atsakyti

Kiek jau aš už tave jaunesnė? 😅 man 32. 

Na, 4m. Žinok daug reiškia... Aš pamenu, kad su pirmu būdavo lengviau keltis kai nebuvo dar 30 :)

Atsakyti

Už kelių dienų bus 10. 

Na ji valgo ir mūsų vasarinukų grupėj iš daugybės vaikų vos vienas kitas naktim nebevalgo. O ir gydytoja sakė iki metukų nereikia bandyt atpratint, nes jiems reikia. Nebent pati nebenorės. 

10 mėn. mums jau buvo geras laikas. Vieną rytą pabudau 7 val. ir nesupratau, kas nutiko, nes vaikas dar miegojo. tiek metų praėjo, o dar prisimenu. Kažkaip nebuvo naktinis valgytojas. Ir vaikščiot anksti pradėjo, atsirado kiti rūpesčiai, nei naktinis kėlimasis. Reikėjo saugot, kad ko nenutiktų. Visur ėjo, lipo, viską traukė. :) 

Bus dar tau, mona, kitų rūpesčių, ir kaip tu viską iškęsi?

Atsakyti

Nežinau, mane rėkimai labiau vargino, negu ganymai :)

Buvo smagu, kad išmoksta, tobulėja. 

O visi gąsdindavo, kad bus sunkiau - nė velnio - tik lengvėjo ir įdomiau darėsi :)

Atsakyti

Aš įsitikinusi, kad Monai bus lengviau kai vaikas bus kuo labiau į žmogų panašus. Kai labiau komunikuos, bendraus daugiau, kai bus galima susikalbėti :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 03 gruodžio 2020 - 11:49
O as tik dabar suzinojau ,kad po 6 men jie dar isvis naktim maitinami.
Mona ,tave labai nudezinformavo kazkas. Nebenoriu TD lygio isterikos,bet tu elgiesi netinkamai. Kada zmogus geriausiai miega? Kai isnaudoja visa kura ,sudegina grynam ore, kur deguonies saturacija tinkama ,ant vakaro baltyminis maistas ,kad angliai aktyvumo neskatintu ,pas ka jau didesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 03 gruodžio 2020 - 11:35

10 mėn vaikui tikrai nebereikia valgyt 3 kartus per naktį. Maximum 1

Atsakyti

Alta, žinduoliams normalu naktim maitintis. Tik va su mišiniu tai nžn kaip.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 03 gruodžio 2020 - 11:55
QUOTE(Amadėja* @ 2020 12 03, 11:52)
<p>Alta, žinduoliams normalu naktim maitintis. Tik va su mišiniu tai nžn kaip.</p>

A ,nu is kur man slibinei zinot.
Kas tiem zinduoliam normalu .
Atsakyti

Aš tai maitinau naktim ilgai iš tingėjimo keltis ir nešiot ar kaip kitaip migdyt vakare. 

Atsakyti
O mane dar su pirma seneliai paprotino ,kad ant nakties nesert ir vakare ilgai lauke but.
Ai nu zodziu ,yra vasarinuku grupe, ten geriau zino.Lyg as zinociau ,kas tie vasarinukai.
Atsakyti