Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Tai va, misliu, gal paset nauju tikrai... 

Atsakyti

Aš irgi stengiuosi klausyt, man mano (vaiko) gydytoja patinka, kažkaip nekelia abejonių. 

Na tada kodėl neklausai?  :) Dukrytei jau 5 mėnesiai, sako primaitinti veršiena, o tu nusprendei neduoti ir konsultuojiesi sm, tarsi čia geriau žinotų nei tavo vaikelio gydytoja, kuri mato išsamų kraujo tyrimą, tavo vaikelio raidos eigą ir kitus niuansus.

Atsakyti
Tai kokia agropleve uztrauk ant galvos nu.Ir varyk dituvon ,dar gali paset svogunu ,salotu ridisku ,apdengt agropleve ir bus rudeninis derlius.
Atsakyti

Tai jo,man mama su kažkuo saldžiu duodavo,bet skonis šlykštalas,sirupukas dieviška mana prieš jį.

Atsakyti

Pienė_, 03 Lie 2020 - 12:00, parašė: Na tada kodėl neklausai? :) Dukrytei jau 5 mėnesiai, sako primaitinti veršiena, o tu nusprendei neduoti ir konsultuojiesi sm, tarsi čia geriau žinotų nei tavo vaikelio gydytoja, kuri mato išsamų kraujo tyrimą, tavo vaikelio raidos eigą ir kitus niuansus.
Šiaip tema pokalbiui.bet Mona nekvaila,užaugins kaip reikia.
Atsakyti

Tai kokia agropleve uztrauk ant galvos nu.Ir varyk dituvon ,dar gali paset svogunu ,salotu ridisku ,apdengt agropleve ir bus rudeninis derlius.

nea, ten nieko nedarysiu. Ne laikas dar ten seimininkaut. 

Atsakyti

[URL=https://www.part.lt/perziura/c33857f07a53329d69bcaa9f88777037115.jpg]c33857f07a53329d69bcaa9f88777037115.jpg[/URL]

Atsakyti

[URL=https://www.part.lt/perziura/d534327e094486631a3b81cadb1ac5db618.jpg]d534327e094486631a3b81cadb1ac5db618.jpg[/URL]

Atsakyti

Nuoroda neveikia.

Atsakyti
As dar is melionu ir arbuzu sherbeta darau ,arbuzo su feta gabaliukais meliono su traskia sonine. Zinau ,kad lietuvoje keistai skamba, bet tai itin sveikatai palankus deriniai.
Atsakyti

Na tada kodėl neklausai?  :) Dukrytei jau 5 mėnesiai, sako primaitinti veršiena, o tu nusprendei neduoti ir konsultuojiesi sm, tarsi čia geriau žinotų nei tavo vaikelio gydytoja, kuri mato išsamų kraujo tyrimą, tavo vaikelio raidos eigą ir kitus niuansus.

Įdomu išgirsti nuomones tų, kurios jau užaugino vaikus. Plius būtent šitas primaitinimo klausimas man nelabai patinka, toks skubotas. Tai nereiškia, kad manau, jog ji kvaila, nieko nežino ar kalba nesamones. Ir man čia neatrodo tas klausimas, kur nebūtų galima kažkiek painterpretuot :D 

Atsakyti

Intemora, skonis gal skonio reikalas,bet sudetis visu tragiska. Nejauciu poreikio kudikiui duot koncervantu, skonikliu-kvapikliu ir (daznu atveju) dar plius dazikliu. 

As net gelezi daviau miltukais, kuriu sudetis tik gelezies preparatas ir acerolos milteliai, nes nuo kitu bere.

Atsakyti