Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Visada tik geriamus,nesu jokių žvakučių naudojus.arba ten kokį kartą.bet nevemdavo,gerai sugerdavo. Man tai vienas baisiausių vaikystės prisiminimų.kai sutrindavo tabletę ir liepdavo nuryt.visada sutampydavo.taip jau šlykštu.  

As visada trinu, bet su gliukoze ar kokiu sirupu, pvz datuliu ar agavu maziukui. 

Gaunasi mazai ir skaniau uz tuos britkius sirupus, kuriuose prikista visokio s. 

Atsakyti

Aš tai išvis žvakutes dėčiau, kad per skrandį neitų.

Dedu, bet taip kilo temperatūra, kad žvakučių maža buvo, reikėjo pagalbinės kitos priemonės į tarpus tarp žvakučių.

Mona ar Lavina, jau jokio skirtumo, nes vis tiek dauguma vadina Mona...

Atsakyti

Selija , o kaip tavo kraujo spaudimas ,kraujagysliu sieneliu elastingumas? Gal visai nera ko cia panikuot taip jau baisiai.
Bet tai dantu ir saldainiu rysi tai matau. Pas mus seimoje tai saldainiu isvis valgyt neleisdavo ,konditerija tik per sventes,tai taupydavomes kapeiku tokiems bananiniams saldainiams ir slapta pirkdavomes ,kol pardaveja tevui neiskunde.Tada eidavom i kita miesto gala pirkt.

Spaudimas visa gyvenima  zemas, dabar normalesnis, bet prie zemesniu.

Tevai mano ne saldumynu megejai, bet abu irgi bedanciai buvo. 

Atsakyti

Spaudimas visa gyvenima  zemas, dabar normalesnis, bet prie zemesniu.

Tevai mano ne saldumynu megejai, bet abu irgi bedanciai buvo. 

Cia labiau kazkokie paveldimi dalykai turbut...

Atsakyti

Cia labiau kazkokie paveldimi dalykai turbut...

Tikrai taip, is abieju pusiu, pas mus giminej beveik visi bedanciai. 

Atsakyti
Prie ruskio tai dar konditerija padoresne buvo siaip.Dabar tai primygtinai nerekomenduoju.Ukrainieciu firmos ,kad patektu i ES rinka gamino puikius gaminius,visokie rud ,lasunka ir roshen buvo skanus ir kokybiski. O dabar tapo visiski europieciai,nebevalgomi.
Atsakyti

Man tai tose konditerijose bene labiausiai nepatinka naudojami riebalai ir visokie skonikliai, kvapikliai. Na, ir tie gliukozes-fruktozes sirupai irgi blooogis.

Tikrai, kad namie reik saldainius gamint :D

Atsakyti
Taigi sakiau vakar - invertinis sirupas ,palmiu aliejus ir gmo soja.Jau ledu porcija konvertavus i stikline grietines su cukrum man ju nebesinoredavo , o dabar i palmiu alieju ,kukuruzu sirupa ir soja - aciu ,prasau geriau cianido. biggrin.gif
Atsakyti

Ledu geros sudeties Lidluose buna. Aisku kaina atitinkama :)

Atsakyti

Ledu geros sudeties Lidluose buna. Aisku kaina atitinkama :)

kokie konkreciai? 

Atsakyti

Amadėja*, 03 Lie 2020 - 10:52, parašė: As visada trinu, bet su gliukoze ar kokiu sirupu, pvz datuliu ar agavu maziukui. Gaunasi mazai ir skaniau uz tuos britkius sirupus, kuriuose prikista visokio s.
Niekada neišradinėjau jokio dviračio.yra prigalvota visokių kūdikiams vaistų ir tą sirupuką sugirdyt greit ir efektyviai.tam yra gydytojai.aš užauginau tris vaikus,be jokių ypatingų vaistų,gal.todėl,kad as klausiau savo gydytojų ir vykdžiau instrukcijas neinterpetuodama.
Atsakyti
QUOTE(*** Sėlija @ 2020 07 03, 10:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Amadėja*" data-cid="72678879" data-time="1593764359"><div><p>Ledu geros sudeties Lidluose buna. Aisku kaina atitinkama smile.gif</p></div></blockquote><p>kokie konkreciai? </p>

Tau isvis jokiu negalima. Kefyro su bananu susiplak.
Atsakyti