Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai saldainiai

Ne tokie kokių norėjo Karbynė, bet saldainiai mirksiukas.gif
Avižinių dribsnių saldainiai

50g sviesto(aš naudoju kepinių margariną)
100g cukraus
150g avižinių dribsnių
5 šaukštai grietinėlės

Ištirpinti svietą, suberti cukrų ir avižinius dribsnius, truputį paskrudinti. Tada supilti grietinėlę ir kaitinti masę, kol skystis susigers. Kaštą sudėti į formą plonu sluoksniu ir atšalus supjaustyti kvadratėliais. Galima apipilti šokoladu.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 02 11, 16:54)
Nieko nemoku, bet baisiai įdomu kaip padaryt...kad ir tų paprasčiausių ilgų kur per atlaidus ar muges būna  blush2.gif

Tu pasikuisk archyve, ta tema kazkur jau buvo, o gal Bea atkels...Galiu tiek pasakyti, jei patyrimo truksta, tie atlaidiniai nelabai iseis.
Atsakyti
paprasta tuos irisus gamint mirksiukas.gif idedi kelis saukstus grietines, ir cikraus kelis saukstus. ir maisai maisai maisai... kai sutirsteja, imi lauk essen.gif
Papildyta:
beje, ant silpnos ugnies reikia kaitint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2006 02 17, 11:31)
Tu pasikuisk archyve, ta tema kazkur jau buvo, o gal Bea atkels...Galiu tiek pasakyti, jei patyrimo truksta, tie atlaidiniai nelabai iseis.

O kaip gaut to patyrimo, jei ne bandant ? tongue.gif
Atsakyti
Tai negi nei viena nežinote? verysad.gif
Atsakyti
REIKES:
KIAUSINIO BALTYMO
STIKLINES CUKRAUS
SAUKSTO CITRINOS SULCIU
DIDELIU JUODUJU SERBENTU
Zalio kiasinio baltyma ismaisome su cukrumi,ipilame citrinu sulciu ir sukame tol,kol mase sutirstes.Didelius juoduosius serbentus imerkiame i paruosta mase,sudedame i dubeni,o kai apdzius-i stiklaini.Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(sleeta @ 2006 08 08, 12:41)
REIKES:
KIAUSINIO BALTYMO
STIKLINES CUKRAUS
SAUKSTO CITRINOS SULCIU
DIDELIU JUODUJU SERBENTU
Zalio kiasinio baltyma ismaisome su cukrumi,ipilame citrinu sulciu ir sukame tol,kol mase sutirstes.Didelius juoduosius serbentus imerkiame i paruosta mase,sudedame i dubeni,o kai apdzius-i stiklaini.Skanaus!

man atrodo, kad panasius saldainius pardavinėja tik su spanguolėmis:)
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2006 09 19, 17:20)
man atrodo, kad panasius saldainius pardavinėja tik su spanguolėmis:)

vaikystėje virdavom karvutę - imi lygiomis dalimis cukraus i grietinėlės. Viską kaitini, kol paruduos. karštą pilstai į formeles. jei cukraus įdėtum mažiai, gautųsi irisas. smile.gif
Atsakyti
Gal zinot,kaip is morku zydiskus saldainius pasigamint?
Esu ragavusi,tai labai skanu smile.gif
Atsakyti
O kondensuoto pieno nebereik virt, juk yra rududu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 02 16, 14:55)
Labai norėčiau sužinoti guminukų receptų, nes net neišmanau kaip juos gaminti. Taigi, pasidalinkite, mielosios namų šeimininkės, savo patirtimi smile.gif


tai kad namu salygom neapsigamintum blink.gif pagal mane, tai ten be chemijos mazai ko dar yra. nebet kokius is zeles su uogiene, kaip kazkur esu ragavus g.gif aisku neguminukai, bet vis arciau to.
Atsakyti
QUOTE
Gal zinot,kaip is morku zydiskus saldainius pasigamint?

Gal čia skonio reikalas ,bet man nepatiko.I verdantį sirupą sudėjau virtas ir sutarkuotas morkas -masę maišiau ,kad neprisviltų Po to pridėjau sezamo sėklų.Karštą supyliau į formą.Kai atšalo paragavom ir viskas atsidūrė šiukšlių dėžėj. verysad.gif
čia aišku ne tas receptas ,bet tikriausiai visuose jaustųsi tas morkų skonis blink.gif
Atsakyti