Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Apklausa: Ar nešiojate vestuvinį žiedą? (588 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mes abu nesiojam. Vyras buvo už spynos užkabinęs ir patempė truputį, tai kol taisė kelias dienas, sakė kažko trūksta. Kaip ir "nepilnas komplektas" hihihi.gif jaučiasi.
Atsakyti
Mano vyras visada su ziedu, o as nusiemu kaip einu mieguoti, praustis, kai gaminu valgyti ar skalbiu, nes man nepatogu blush2.gif

Musu ziedai daryti pagal spec uzsakyma ax.gif
Atsakyti
mes abu nešiojam 4u.gif man taip gražu wub.gif
Atsakyti
mes abu, ir net minties nebuvo kuriam nors nusiimt schmoll.gif
man patinka, kai kur nors bare pokalbio dalyvis pastebi, kad mes vyras ir žmona-pagal žiedus. ir kalbantysis patenkintas-tipo labai įžvalgus biggrin.gif
man keista kai skaitau, kad vyrai nemotyvuotai (spaudžia, etc) atsisako juos nešiot. turbūt supykčiau schmoll.gif
Atsakyti
Mes tai nešiojame visą laiką niekada nenusiimam schmoll.gif
Atsakyti
Kol savo sutuoktini laikiau tikru savo vyru, tol nesiojau zieda. Bet dabar mano ir jo ziedas guli papuosaliu dezuteje, planuoju, gal reiketu nunesti juvelyrams koki niekuti, kad padarytu, nes jie prasmes, kaip ir nebeturi. Tik, kai pati nusimoviau zieda, tada supratau, kodel mano vyras jo nenesiojo, nors jis dabar "Labas rytas" atsibudo - uzsimane nesioti. Bet manau, kad pavelavo. Jei jums brangus sie simboliai ir turi prasme butinai nesiokite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilėja @ 2006 10 19, 15:05)
Kol savo sutuoktini laikiau tikru savo vyru, tol nesiojau zieda. Bet dabar mano ir jo ziedas guli papuosaliu dezuteje, planuoju, gal reiketu nunesti juvelyrams koki niekuti, kad padarytu, nes jie prasmes, kaip ir nebeturi. Tik, kai pati nusimoviau zieda, tada supratau, kodel mano vyras jo nenesiojo, nors jis dabar "Labas rytas" atsibudo - uzsimane nesioti. Bet manau, kad pavelavo. Jei jums brangus sie simboliai ir turi prasme butinai nesiokite  smile.gif

liūdnoka istorija sakyčiau g.gif ar teisingai supratau, kad ir jūsų santuoka nebeturi prasmės g.gif
man šie žiedai labai brangūs (kitų ir nenešioju, nes nemėgstu schmoll.gif )
žlugus pirmai santuokai norėjau kuo geičiau atsikratyti žiedelio, atidaviau į lombardą-kažkaip man jis labai priminė tą žmogų.
ir dabartinis žiedelis asocijuojasi, primena dabartinį gyvenimo vyrą, tai, kad mes kartu wub.gif ir kad esam laimingi wub.gif na romantiška aš blush2.gif , nors ir nesu iš tų, kur nuotraukas šeimos nešiojasi piniginėj ar ant darbo stalo laiko biggrin.gif kažkaip jie kadangi vienodi, apvalūs, jie man simbolizuoja mūsų vienybę ir neiškiriamumą wub.gif
Atsakyti
nesiojame abu, nors vyras is pradziu lyg minejo, kad nenores nesioti, bet dabar sako, "be ziedo net i parduotuve neiseiciau" biggrin.gif
Atsakyti
Nesiojame abu. Tik kai buvau nestuke.gif , tada buvau nusiemus, nes pirstai buvo sutine.
Atsakyti
as nenesioju,nes darbe trukdo.
o vyras zieda laike piniginej(nelabai protinga mintis) ir ta pinigine pavoge.yra kazkoks negeras prietaras apie skyrybas ar pan. stengiuosi apie tai negalvoti verysad.gif
Atsakyti
Mes nuo tos dienos kai vienas kitam uzmovem tai ir nebuvom nusieme: ir valgyti gaminam, ir maudomes, ir miegam su tais ziedais biggrin.gif
Kartais zmones nusiima nakciai ar dar kada- stebiuosi kaip jie nepameta tu ziedu g.gif
Atsakyti
Ir mes su vyru niekada nenusiimam žiedų. Aš nusiimu tik keliom sekundėm kai noriu pasitepti rankas kremu (nes kremas palenda po žiedu) ir jeigu netyčia užmirštu užsidėti, vyras tuoj pat man primena apie jį, kad užsidėčiau lotuliukas.gif
Atsakyti