Įkraunama...
Įkraunama...

Balinančios dantų pastos

Norejau paklausti, o balinacios pastos tik siek tiek pasviesina dantukus, ar normaliai isbalina? Pati nebandziau balintis pastomis, naudoju kapa.
Atsakyti
neperseniausiai įsigijau Elgydium balinančią (galima rasti ir visos Camelia vaistinėse) ir visų taip išgirtą mažos pakuotės Velym. Elgydium atrodo švelnesnė ( kaip įprastinę naudoju Elgydium jautriems dantims) ir ne taip graužia lūpų kampučius ir dantenas g.gif Nors vaistinėje kai teiravausi, pagal populiarumą pirmoje vietoje pasirodo yra R.O.C.S. po to eina Velym g.gif
Atsakyti
R.O.C.S. nenaudojau, bet VELYM man patinka. Jauciasi kad dantukai baltesni tampa.
Atsakyti
man kaip tik velym jokio efekto, nepalyginsi su rocks pasta.
dbr naudoju crest balinancia pasta, efektas matos thumbup.gif
Atsakyti
Tai o kiek ROCS kainuoja, kiek CREST ir ka geriau pirkti? verysad.gif Dar jeigu +dantuku jautrumas.
Atsakyti
na, palyginus Velym su Elgydium, tai nuo Velym dantukai žymiai jautresni nei valant Elgydium pasta mirksiukas.gif

Jau savaitė praėjo kaip dantukus valausi balinančia pasta, tai gal kiek ir pašviesėjo dantukai, bet ne iki perlų baltumo schmoll.gif
Atsakyti
dabar visai pasimeciau. Valausi VELYM. man patinka...
Bet visada norisi vis geresnes... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_25 @ 2011 01 31, 16:41)
man kaip tik velym jokio efekto, nepalyginsi su rocks pasta.
dbr naudoju crest balinancia pasta, efektas matos thumbup.gif


Man Crest taip pat iš visų bandytų labiausiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu, a lia net pasimeciau....
Atsakyti
Visi visur rašo, kad ta balinanti pasta - tik apgaulė..Bet, pasirodo, veikia ji..Reiks būtinai ir man pabandyt.
Atsakyti
Mergaites, as nelabai i tema, bet ar yra kur nors aptarinejamos dantis balinancios juosteles SM? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 17, 11:46)
Mergaites, as nelabai i tema, bet ar yra kur nors aptarinejamos dantis balinancios juosteles SM?  4u.gif

čia 4u.gif


aš jau įpusėjau Blanx balinančios tubelę. Vis dėl to dantų ji nebalina,betn jau akivaizdžiai, užtat ilgai dantys slidūs lieka. Subaigus turiu kitą balinančią. Blanx kažin, ar bus kartojama g.gif
Atsakyti