Įkraunama...
Įkraunama...

Balinančios dantų pastos

radau tikslią (bent nurodytą platintojų puslapyje) šių Microbrit miltelių sudėtį:


Sudėtis:

kalcio karbonatas, natrio bikarbonatas, magnio karbonatas, mikrohidrinas, ksilitas, vandeniliu praturtintas titnagžemis, kalio fosfatas, mėtų aliejus, titnagžemis, glicinas, kilaja, aloemannanas, natrio alginatas, mentolas, kalio benzoatas.


gal kas gali pakomentuoti šią sudėtį ? 4u.gif nes labai jau vilioja biggrin.gif
Atsakyti
pharmadent gelbeja irgi - naudoju kaip velym - pries tai paprasta pasta, po to pharmadent. Kaina irgi geresne iseina smile.gif kam velym per brangu - bandykit Pharmadent smile.gif
Atsakyti
Menesi naudoju Elgydium balinancia pasta. Rezultatas tenkina, dantys kiek pasviesejo, nepasidare jautresni. Rekomendavo odontologe, ivardyjo kaip geriausia balinancia pasta
Atsakyti
Naudoju jau antra Velym dantu pasta, bet paskutiniu metu dantys pradejo labai greitai apsinesti... unsure.gif Ar yra kam taip buve?.. verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
As pabaigiau juodaja pasta,rezultatu esu patenkinta,kartosiu vel bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmena @ 2011 01 28, 18:02)
Menesi naudoju Elgydium balinancia pasta. Rezultatas tenkina, dantys kiek pasviesejo, nepasidare jautresni. Rekomendavo odontologe, ivardyjo kaip geriausia balinancia pasta


kur jos galima įsigyti ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmena @ 2011 01 28, 18:02)
Elgydium odontologe, ivardyjo kaip geriausia balinancia pasta


visi odontologai skirtingai ivardyja

QUOTE(Sunreja @ 2011 01 28, 20:17)
Naudoju jau antra Velym dantu pasta, bet paskutiniu metu dantys pradejo labai greitai apsinesti...  unsure.gif  Ar yra kam taip buve?..  verysad.gif  4u.gif


taip
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 01 28, 21:29)
As pabaigiau juodaja pasta,rezultatu esu patenkinta,kartosiu vel bigsmile.gif



kas ta juodoji pasta?
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 29, 19:14)
kur jos galima įsigyti ir kokia kaina?

Negaliu pasakyt, gavau dovanu biggrin.gif. Bet internete rodo kad eurovaistinej parduoda

Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 29, 19:14)
kur jos galima įsigyti ir kokia kaina?

Esu naudojus. Euro vaistinej tikrai yra. Ne iš pigiųjų
Atsakyti
QUOTE(def Fox @ 2011 01 29, 19:50)


Kazin kame cia reikalas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(def Fox @ 2011 01 29, 21:10)
kas ta juodoji pasta?


Sioje temoje daug kalbeta apie ja mirksiukas.gif
Atsakyti