Įkraunama...
Įkraunama...

Balinančios dantų pastos

QUOTE(Afigena @ 2011 01 22, 10:24)
Aš neseniai balinau dantukus lazeriu, nes linkę kauptis apnašos. Nerūkau, kavos ir juodos arbatos geriu minimaliai, raudono vyno paskanauju ne taip ir dažnai tongue.gif . Po balinimo pradėjau naudoti iš Rusijos parvežtą dantų pastą SPLAT "White plus", kurią labai išgyrė kolegės. Žiūrėsim...
O šiaip tai labai daug balinančių pastų esu išmėginusi. Tikrai vertos dėmesio šios: VELYM, LACALUT ir dovanų gauta ORIFLAME. Prieš pastarąją kažkaip skeptiškai buvau nusiteikusi, nes nenaudoju jokios platinamos kosmetikos, bet tenka pripažinti, jog ši pasta man patiko thumbup.gif .

papasakok daugiau apie balinima lazeriu, kiek truko, kainavo..po to keite plombas? ax.gif
Atsakyti

Veym viena baisiausiu pastu kokia tik yra turbut doh.gif ant dantu jauciasi lyg apnasu butu visa diena.


As naudoju R.O.C.S. balinancia, superine thumbup.gif kaina apie 45 Lt.

user posted image


ir profilaktiskai dantu miltelius Microbrite Kaina apie 70 Lt. . Sie milteliai man parade stebukla. Isbalino dantis iki mano naturalaus baltumo, o ROCS dar pabalino, super efektas gavosi.
user posted image


Apskritai siuos miltelius siulyciau kieikvienai isbandyti, jau buvau idejus aprasyma apie juos seniau. Visa diena jausmas lyg dantys katik isvalyti, na bent jau as atradau savo dantu prieziuros priemones rolleyes.gif

Atsakyti
Balinausi čia:
Vivadens

Čia viskas smulkiai aprašyta, yra ir kainininkas smile.gif .
Atsakyti
Teisingai pamineta, kai negeri kavo , nerukai, nevalgai burokeliu, raudono vyno negeri daznai ir tt ir pan. lazerinis balinimas visai tinka.
Bet kas piktnaudziauja visais ir pan. isvardintais malonumais geriau balintis naudojans kapas
Atsakyti
Tikrai vertas dėmesio straipsnis : Dantų pastų abrazyvumas

pasirodo, tokia pasta kaip pvz. Rembrandt Plus, Lacalut White, Colgate Whitening ir t.t... galima dantukus valyti tik 1-2 per savaitę rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(def Fox @ 2011 01 25, 13:47)
ir profilaktiskai dantu miltelius Microbrite Kaina apie 70 Lt. .  Apskritai siuos miltelius siulyciau kieikvienai isbandyti, jau buvau idejus aprasyma apie juos seniau. Visa diena jausmas lyg dantys katik isvalyti, na bent jau as atradau savo dantu prieziuros priemones  rolleyes.gif


kur jų Vilniuje galima įsigyti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 01 25, 15:44)
Tikrai vertas dėmesio straipsnis : Dantų pastų abrazyvumas

pasirodo, tokia pasta kaip pvz. Rembrandt Plus, Lacalut White, Colgate Whitening ir t.t...  galima dantukus valyti tik 1-2 per savaitę  rolleyes.gif
Papildyta:
kur jų Vilniuje galima įsigyti?  bigsmile.gif



Cia per platintojus. Bet galeciau padeti
Atsakyti
QUOTE(def Fox @ 2011 01 25, 13:47)
Veym viena baisiausiu pastu kokia tik yra turbut  doh.gif ant dantu jauciasi lyg apnasu butu visa diena.
As naudoju R.O.C.S. balinancia, superine  thumbup.gif kaina apie 45 Lt.

user posted image
ir profilaktiskai dantu miltelius Microbrite Kaina apie 70 Lt. . Sie milteliai man parade stebukla. Isbalino dantis iki mano naturalaus baltumo, o ROCS dar pabalino, super efektas gavosi.
user posted image
Apskritai siuos miltelius siulyciau kieikvienai isbandyti, jau buvau idejus aprasyma apie juos seniau. Visa diena jausmas lyg dantys katik isvalyti, na bent jau as atradau savo dantu prieziuros priemones  rolleyes.gif

Dar karta placiau apie miltelius.... Cia kaip soda gal kokia?
Atsakyti
QUOTE(Pallada @ 2011 01 25, 18:12)
Dar karta placiau apie miltelius.... Cia kaip soda gal kokia?


imetu aprasyma:


user posted image
user posted image
Atsakyti
jau prie pabaigos Vademecum Expert white 10.
trūksta gaivos, švarumo jausmo, nebalina. Daugiau nebus perkama schmoll.gif
Atsakyti
[quote=def Fox,2011 01 25, 20:32]
imetu aprasyma:
o kur galima isigyti siu milteliu?

O ROCS pasta lb gera, tik as naudojus rukantiems ir kava gerentiems, balinancios nebuvo, reiks isbandyti sia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_25: 25 sausio 2011 - 21:22
[quote=Kristi_25,2011 01 25, 22:20]
[quote=def Fox,2011 01 25, 20:32]
imetu aprasyma:
o kur galima isigyti siu milteliu?

O ROCS pasta lb gera, tik as naudojus rukantiems ir kava gerentiems, balinancios nebuvo, reiks isbandyti sia smile.gif
[/quote]

galima pas mane, nes sie milteliai per platintojus tik
Papildyta:
aha, rock balinanti kazkaip retai kur buna... bet euro vaistinese visuomet randu
Atsakyti
QUOTE(def Fox @ 2011 01 25, 22:27)
galima pas mane, nes sie milteliai per platintojus tik
Papildyta:
aha, rock balinanti kazkaip retai kur buna... bet euro vaistinese visuomet randu

aciu uz atsakyma, zinosiu pas ka kreiptis wink.gif
Atsakyti