Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

O aš vakar vėl kepiau Greitąjį pyragą su uogomis rolleyes.gif (su kuriuo susimoviau pirmą kartą doh.gif ). Nulėkiau į pardę, nusipirkau negilią kepimo skardelę banguotis kraštais. Pyragas gavosi liuks thumbup.gif . Bet....yra viena blogybė blink.gif , šiandien sporto klube užlipus ant svarstyklių manęs vos apopleksija neištiko blink.gif . Va ką reiškia skanūs pyragai biggrin.gif .
Atsakyti
Shiduh, su miltais visuomet reikia atsargiai - šiek tiek per daug ir tešla bus kieta...

O sriubas verdu gana retai... Dažniausiai padarau kukulius iš faršo, apverdu, o tada prikraunu daržovių visokių, įberiu sultinio kubelį ir viskas smile.gif Kaskart sriuba gaunasi vis kitokia smile.gif Kartais dar įberiu smulkių makaronų, ryžių ar lęšių rolleyes.gif
O kaip darau šaltibarščius, kažkada rašiau štai čia 4u.gif

Sandriuks, na ir košmarai tave kankina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nome, aha, svarstyklės yra blogis tongue.gif

Atsakyti
Kepiau "bandeles" pagal šį receptą tik iš puses normos. Nesigavo taip suformuot, tai dariau maždaug kaip kibinus mažiukus. Įdaras iš apkeptų šparaginių pupelių, pomidoro, svogūno, morkos, trupučio agurko, pomidorų padažo ir kario.
Labai skanu thumbup.gif , tešla tokia puri gavosi smile.gif
Atsakyti
Kepiau "Balandėlių" apkepą. Druskos irgi nedėjau, bet kepindama mėsą į ją įbėriau "Vegetos". Šiaip būtų visai nieko, bet vis tik man trūko prieskonių, tai kitą kartą prieskoniais ir kopūstus barstysiu. Nors vyrui ir šį kartą patiko. Dar kepiau keksą su kiaušininiu likeriu. Na aš labiau mėgstu "drėgnesnius" pyragus, o šis man bent jau gavosi gana sausokas, bet vyras su pienu šveitė, kad net ausys raitėsi thumbup.gif
Atsakyti
ką tik iškepiau pusryčiam varškinių blynų essen.gif tik pastebėjimas: per daug pieno pagal receptą, gavosi kaip lietinių blynų tešla.
dėjau varškę su skoniu (kaip aš sakau), t.y. varškę su vyšnių uogiene ar kaip ten. tai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Dariau cukiniju pyraga- tik sikart be teslos. Niu labai skanu!
Atsakyti
Vakar pabandžiau daryti varškės tinginį, tai turbūt padariau kažkokią klaidą kad jaučiasi sviestas. O kuo gi jūs išplakate sviestą iki purumo? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Shiduh, nuorodą įdėjau 4u.gif

Čika, aš formavau taip: į tešlos apskritimo vidurį dėjau įdarą, tada viršų suspaudžiau panašiai, kaip kibinams (tik be išraitymų), tada rankomis švelniai spausdama tiesiog suformavau bandelę ir dėjau siūle žemyn smile.gif

dute1, prieskoniai labai individualus dalykas... Jeigu žinai, kad mėgsti su daugiau prieskonių, tai visada jų ir dėk daugiau smile.gif
O šis keksas man neatrodo sausas... Jau nemažai kartų jį kepiau smile.gif Na bet čia irgi skonio klausimas smile.gif

krika, šiuos blynus kepu daugybę metų ir pieną paprastai pilu iš akies, bet prieš rašydama receptą pamatavau smile.gif Gal tik nepaminėjau, kad miltų dedu kupinus šaukštus.. O jeigu dar pritarkuoju obuolių į tešlą, tai tirštumas būna pats tas smile.gif

taibent1, smagu, kad patiko smile.gif

Mergele, sviestą iki purumo plaku mikseriu apie 5 minutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 14, 13:05)
Mergele, sviestą iki purumo plaku mikseriu apie 5 minutes smile.gif

aš mikserio neturiu, tai plakiau blenderiu
Atsakyti
Varškinis tinginys yra tiesiog nuostabu rolleyes.gif Neturėjau cukraus (jį laikom tik dėl svečių, tai nepastebėjau kada anas ištirpo), tai dėjau cukraus pudrą. Nemėgstu razinų tai pakeičiau kepintomis saulėgrąžomis. Dariau su konservuotais ananasais. Skanuuu.... ir svarbiausia, kad paprasta.

QUOTE(Mergelė @ 2006 08 14, 11:44)
O kuo gi jūs išplakate sviestą iki purumo? g.gif  blush2.gif

Aš išsuku paprasčiausiai su šaukštu (visokius mikserius ir kitus pribumbasus paskui dar plaut reikia blush2.gif nemėgti aš).

Sonatina, Rissoto su vištiena darant ryžius dedi nevirtus? nuplikyti karštu vandeniu nereikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liniokas: 14 rugpjūčio 2006 - 12:57
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 12, 11:13)
garbane, dėl kriaušių kiekio aš iki šiol abejoju g.gif  Aš sudedu visą didelę skardinę - gaunasi kriaušės tešloje, bet man labai skanu, kai daug vaisių pyrage... Dar pamėginsiu išsiaiškinti tiksliau su receptu autore. O kaip tau pavyko?

Pavyko pavyko. Gavosi skanus keksas. Tik kita karta planuoju det dar maziau tos sokoladines teslos. Tada liks daugiau baltosios - taigi ir kriausiu daugiau galesiu sudet. Bet vistiek siek tiek maziau nei kad recepte parasyta..
Aciu sonatina 4u.gif
Atsakyti
liniok, į Risotto ryžius dedu nevirtus ir jų neplikinu (visada naudoju jau garintus ryžius) smile.gif
Smagu, kad tinginys patiko 4u.gif

garbane, ačiū smile.gif

Atsakyti