Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

Niu ka tik degustavom "Kepenys karališkai" mmmmmm kaip skanu buvo,persivalgėm.Patiko mano vyreliui, tai gales dar pora dienelių vaišinti,jaučiu po to bus nebeskanu ax.gif O žinot atradimas.Svogūno nebeturėjau,visa sudėjau į faršą,tai sluoksniavau su morka,paprika, kopūstu....Nekepinau.O kopūstas gavosi labai skaniai,pabandykit blush2.gif
Atsakyti
As dariau balandeliu apkepa su kalakutienos farsu- vyras valge, bet negyre, o man labai patiko. Kita karta padarysiu jam su naminiu farsu. Tada tikrai patiks!
Na, toliau zadu bandyt kepenis karaliskai.
Atsakyti

Dariau ir aš balandėlių apkepą tikrai skanus buvo. O kai kepiau kotletus su kepurėm sufle, tai įspaudžiau į duobutę sūrio ir rūkytos mėsos, niu žinokit thumbup.gif

doh.gif dar kepiau greitpyragį su uogom ir per skubėjimą kefyro per daug įpyliau, bet vistiek labai skanu buvo.

ax.gif o tau, Sonatina, dabar atostogos, kad naujų receptų nematyt g.gif jau buvau pripratus ką nors naujo skyrelyje rasti kiekvieną dieną dėl to ir klausiu.


Atsakyti
ka tik issikepiau varskinius blynus, nu nerealu, skanesniu blynu nesu valgius, bijojau, kad bus riebus, bet gavosi priesingai riebalu isvis nesijaucia. rekomenduoju tikrai labai super.
Atsakyti
Labas rytas, merginos, vakar vyko mano sesulės vestuvės, tad tikrai negaminau naujų patiekalų, o ir šiandien nebus galimybių tongue.gif

Dabar tik atsakysiu į klausimus:

Nome, net neįsivaizduoju, kodėl kukuliai galėjo gautis kieti - juk į juos nesidėjo nei miltai, nei džiūvėsėliai... Na nebent dėl faršo... Nes man jie gavosi minkštučiai, o ir padažo buvo kaip tik - visi gražiai apsemti išsitroškino rolleyes.gif
Na jei parašyta 100 ml kefyro Greito pyrago tešloje ir daugybė merginų jau bandė taip kepti - vadinasi tikrai tiek užtenka smile.gif O pyragus visada bent 5 - 10 minučių aušinu skardoje, o tik tada išimu.

rasyte, tik jau nereikia man jokių odžių, o kad receptai patiko - ačiū 4u.gif

toscana, cukinijų pyragą aš kepu paprasčiausios metalinėj pyrago formoj (neaukštais banguotais kraštais). Štai tokioj

user posted image

Žiūriu čia visos patiekalus gamina draugiškai - buvo varškinių tinginių banga, vėliau - žuvies prancūziškai, dabar - kepenų karališkai biggrin.gif
Tarp kitko, aš mėsmalę labai retai naudoju ir kepenis maliau blenderiu.

Karambola, ačiū, o dėl kiaušinio - žinosiu (nors aš tiek ilgai neverdu tongue.gif )

Anistėja, ir aš vyšnių nesmulkinau, tik išėmiau kauliukus smile.gif

mmergyte, taigi ir recepte parašyta - supilti padažą į skardą ir į jį sudėti kukulius smile.gif O gausis kukuliai, troškinti padaže tongue.gif

garbane, dėl kriaušių kiekio aš iki šiol abejoju g.gif Aš sudedu visą didelę skardinę - gaunasi kriaušės tešloje, bet man labai skanu, kai daug vaisių pyrage... Dar pamėginsiu išsiaiškinti tiksliau su receptu autore. O kaip tau pavyko?

brashke77, valgyti darau tikrai ne dėl apdovanojimų biggrin.gif

chanell, smagu, kad sausainiai patiko, o keksą tikrai pamėgink - man jis superskanus rolleyes.gif

Sandriuks, malonu, kad ir tau kepenys patiko smile.gif

taibent1, rutulux, smagu, kad apkepas (ir kiti patiekalai) patiko smile.gif O jei kalakutienos faršas iš esmės nepatinka, tai nepatiks net ir pačiuose skaniausiuose patiekaluose biggrin.gif

Shiduh, man varškiniai blynai vieni iš skaniausių, o ir terliotis labai nedaug. Smagu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 12, 09:13)
Žiūriu čia visos patiekalus gamina draugiškai - buvo varškinių tinginių banga, vėliau - žuvies prancūziškai, dabar - kepenų karališkai biggrin.gif
Tarp kitko, aš mėsmalę labai retai naudoju ir kepenis maliau blenderiu.

Aš ir su blenderiu susmulkinau ir gavosi tikrai gerai.
O su kompanija ir vaikai geriau valgo ax.gif tai ir mes taip, prie kompanijos smagiau ir gaminti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 09, 20:32)
Šįvakar valgėme maltos mėsos kukulius... rolleyes.gif

user posted image



Padažui
500 ml sultinio
2 v. š. sūdyto sojos padažo
4 v. š. pomidorų padažo




Visu pirma labai dekoja tau Sonatina ,mano vyras ,kad as tavo receptais ji lepinu biggrin.gif .
Noreciau paklausti del kukuliuku padazo .Reikalas tame ,kad nemegstam sojos padazo ,gal galima ji pakeisti kitu.Gal gali parasyt koki padaziuka ,kuris tiktu siem kukuliukam .Is anksto dekoju ir laukiu nauju tavo receptuku savo virtuveje biggrin.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif Vakar gaminau kalakutienos vyniotinį su sūriu. Na labai skanu bigsmile.gif Dariau iš dvigubos normos, tai man sūrio šiek tiek per daug, bet sudėsiu ant karštų sumuštinių. Ir dar-aš į sūrį įbėriau kmynų-liuks skonis thumbup.gif Ačiū, Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Vakar ir as gaminau vakarienei kalakutienos vyniotini su suriu irgi thumbup.gif Kita karta pabandysiu kmynu idet, jie man patinka rolleyes.gif
Atsakyti
as dar vis apie tuos sausainius su kiausiniu likeriu noreciau paklausti, kai iskepiau buvo silti tokie skanus ir trapus, bet kol grizo vyras is darbo jie man sukietejo verysad.gif ,net neisivaizduoju, ar galejo jie man sukieteti, kad sviesta tirpinta mikrobangeje, dejau o gal reikejo kambario temperaturos sviesta deti minksta g.gif , bet siaip vistiek skanus buvo arbatoj pamirkem ir suvalgem biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina-radau ir aš tą popierių kepimui.Bet jis toks keistas ax.gif net nemoku paaiškint.Lyg marlės struktūra, laminuota kažkioje plasmasėje g.gif O gal ne tai nusipirkau,bet paaiškinimai buvo,kad kepimui.O ar tinka ant jo kepti tarkim "zraziukus"."kotletus"? g.gif g.gif
Atsakyti
Aš tai kepiau ant kepiomo akmens-liuks gavosi thumbup.gif
Atsakyti