Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(Nataliukė @ 2005 06 10, 18:38)
Mes irgi specialiu alėjumi ištepame galvos odą, o ne plaukus, gal ne taip supratai.

Man atrodo, kad gerai suprato. Seniau kai kartais dažydavau plaukus namie (šaknis), taip pat sutepdavau kokiu aliejuku plaukus, kad jie būtų lyg pasiriebalavę ir dažų kuo mažiau pakliūtų ant anksčiau šviesintų plaukų ir kuo mažiau jiems kenktų. Buvau tą pati išmąsčius daryt. Juk instrukcijose parašyta- netept dažų ant išplautų plaukų, tai nesunku susivokt kodėl gerai sutept kuom.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 06 15, 07:54)
Man atrodo, kad gerai suprato. Seniau kai kartais dažydavau plaukus namie (šaknis), taip pat sutepdavau kokiu aliejuku plaukus, kad jie būtų lyg pasiriebalavę ir dažų kuo mažiau pakliūtų ant anksčiau šviesintų plaukų ir kuo mažiau jiems kenktų. Buvau tą pati išmąsčius daryt. Juk  instrukcijose parašyta- netept dažų ant išplautų plaukų, tai nesunku susivokt kodėl gerai sutept kuom.

Man atrodo ,kad su vienais dažant reikia neplaut plaukų, o su kitais kaip tik reikia išsiplaut g.gif kažkur instrukcijoe esu skaičiusi.
O aliejus tai bet koks gal netinka, spec. reikia?
Ir kaip per aliejaus plėvelę nusidažo plaukai? Ne greičiau tada spalva nusiplauna?
Atsakyti
Dėl tų alėjų tai nieko nežinau išskirus spec. tam sukurtus. O dažus ištikro geriau dėt ant nešvarių plaukų, bet jei tai dažomasis balzamas tai tuomet plaukus reikia išplauti.
Atsakyti
O mergaites rolleyes.gif ka manote apie Henna Plus dazus, as vakar nusipirkau pakeli 8.4 (cooper blond), nes esu nei to rudaplauke nei to... (panasi i pelenu spalva) ir noreciau kad plaukai butu panasus kaip beyonce ar dar ten pas kokia, na gal suprantat apie ka as...kaip manot ar man gautusi tokia spalva? blush2.gif g.gif
Atsakyti
ketinu savo plaukus dabar tamsiai rudus su sviesiomis sruogelemis nusidazyti visiskai sviesiai. taigi kokias priemones man nusipirkti?ar reikia to daikto, kuris nuima spalva bei ten visokiu emulsiju ir peroksido?
Atsakyti
QUOTE(flawless @ 2005 06 20, 17:48)
ketinu savo plaukus dabar tamsiai rudus su sviesiomis sruogelemis nusidazyti visiskai sviesiai. taigi kokias priemones man nusipirkti?ar reikia to daikto, kuris nuima spalva bei ten visokiu emulsiju ir peroksido?

O gal geriau pas kirpeja nueiti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(flawless @ 2005 06 20, 16:48)
ketinu savo plaukus dabar tamsiai rudus su sviesiomis sruogelemis nusidazyti visiskai sviesiai. taigi kokias priemones man nusipirkti?ar reikia to daikto, kuris nuima spalva bei ten visokiu emulsiju ir peroksido?

Pati susigadinsi sau plaukus, vien dėl to, kad pačiai sau neimanoma kokybiškai atlikti visų šviesinimo procedūrų, nuimsi spalvą "gabalais" - netolygiai, po to vis tiek keliausi į grožio saloną taisyti sad.gif . patikiek manim aš kirpėja žinau ką sakau, pasigailėsi, pati nedarik schmoll.gif , ne bent esi jau dariusi.
Atsakyti
QUOTE(flawless @ 2005 06 20, 17:48)
ketinu savo plaukus dabar tamsiai rudus su sviesiomis sruogelemis nusidazyti visiskai sviesiai. taigi kokias priemones man nusipirkti?ar reikia to daikto, kuris nuima spalva bei ten visokiu emulsiju ir peroksido?

Kažkada ir aš buvau susigalvojus iš tamsių ne visai blondine tapti bet keleta sruogelių nusidažyti, tai tos srugelės ne visos bet kelios taip ir nukrito kai po dažymo galva ploviau, daugiau po to karto jokų šviesių plaukų nenoriu. schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Mano kirpėja man parekomendavo Wella, tai dabar ir naudoju, labai esu patenkinta jais. Nenusiplauna ir neišblunka gan ilgai thumbup.gif
Atsakyti
asketinu siuo metu nusipirkti milteliu ir balzamo-peroksido 9%, tik neisivaizduoju, kur galima ju rasti...gal zinote, merginos???

ir kokios firmos geriausi, tada nueiciau i kirpykla su savo priemonem, nes labai jau neaiskiai deda tuos miltelius, manau, kad nusuka...jau geriaus su savom priemonem, tai bus daug pigiau viskas...
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2005 06 20, 23:05)
Pati susigadinsi sau plaukus, vien dėl to, kad pačiai sau neimanoma kokybiškai atlikti visų šviesinimo procedūrų, nuimsi spalvą "gabalais" - netolygiai, po to vis tiek keliausi į grožio saloną taisyti sad.gif . patikiek manim aš kirpėja žinau ką sakau, pasigailėsi, pati nedarik schmoll.gif , ne bent esi jau dariusi.

pati as net neketinu visko daryt!!!!! as iktais noriu viska susipirkti pati, manau bus pigiau... mirksiukas.gif
Atsakyti
kalėdų proga pirkau draugei dovanų šitus dažus (tamsiai juodus) ir kadangi esu lojali,tai leido išsirinkti dar vieną spalvytę.na aš kažkaip atsitiktinai pasiėmiau saldymedžio raudonumo spalvikę.nusidažius iš karto plaukai pasidarė švelnučiai.na spalvytė buvo tikrai nebloga ir man labai tiko,o kai dažai nusiplovė (maždaug po 2 mėn),tai dar ilgai buvo toks blizgus atspalvis ir visi stebėjosi,kaip čia pas mane taip ilgai dažai laikosi.na aš tikrai likau patenkinta.bet turėkit omenyje,kad iki tol mano plaukai nė karto nebuvo dažyti,tai gal todėl džiugino visa tai. ir dar noriu apsidrausti:tai tėra tik mano pačios asmeninė nuomonė,taip kad nesupykit jei ką įžeidžiau ar pan mirksiukas.gif
Atsakyti