Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(Nikita @ 2005 02 25, 22:47)
Na gal ir ne senamadiškai, visgi tai augalinė priemonė, tik va jeigu sumastytum pakeisti spalvą, tai būtų laaaabaaai sunku. Na aišku patamsėti ne taip labai, bet jei bent tonu šviesiau, tai jau būtų sudėtinga.


Nikita, o gal galetum patarti kokias tavo nuomone dažais geriausiai dažyti(šviesint) plaukus.Manau apie tai nusimanai...
Prieš tai naudojau Alfa Parf dažus.Man jie patinka, tik atspalvis visuomet gelsvas gaunasi.O aš norėčiau pilkšvesnių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 04 kovo 2005 - 14:59
QUOTE(kle0patra @ 2005 02 27, 21:36)
teisingai smile.gif
as ir esu dazius su Palete, ir tikrai nenuplikau, visai neblogi dazai,
nors esu girdejus, kad baisiai kenkia, bet ne vienos nukentejusiops neteko sutikti biggrin.gif




Matai as su sampunu dazau, bet ne su dazais mirksiukas.gif
O tas sampunas po kokio menesio laiko nusiplauna... rolleyes.gif Padazai vel ir vel plaukai blizga, yra purus ir labai graziai atrodo... thumbup.gif
O su kokia kokiais tu dazai ? Nes ten keliu rusiu yra... unsure.gif
Atsakyti
as naudoju garnie nutris, labai ryski spalva ir ilgai islieka thumbup.gif
Atsakyti
cia truputi ne i tema gal parasysiu. Labai noriu patapti blondine ( tokia tikra) blush2.gif , kazin ar imanoma nenuplinkant g.gif ? P.S esu juodaplauke ( irgi tikra, na juoda juoda) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 03 08, 19:55)
cia truputi ne i tema gal parasysiu. Labai noriu patapti blondine ( tokia tikra) blush2.gif , kazin ar imanoma nenuplinkant g.gif ? P.S esu juodaplauke ( irgi tikra, na juoda juoda) unsure.gif


na ir as noreciau tapti sviesesne dabar esu ruda, o noreciau tokiu pilku arba pvz. kaip Beyonce Knowles,man jos plauku spalva thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O gal kuri bandėt dažyti plaukus kurie jau yra nudažyti šviesiom sruogelėm? Jei aš dažyčiau rudais dažais ar nesigaučiau "plemuota" (t.y. naturalius paimtų mažiau nei dažytus ir pan.)?
Atsakyti
QUOTE(Viksva @ 2005 03 09, 13:18)
O gal kuri bandėt dažyti plaukus kurie jau yra nudažyti šviesiom sruogelėm? Jei aš dažyčiau rudais dažais ar nesigaučiau "plemuota" (t.y. naturalius paimtų mažiau nei dažytus ir pan.)?



Pas mane yra rudi plaukai ir anksciau jie buvo dazyti sruogelemis sviesiomis, tai as juos nudaziau su dazomuoju sampunu ir jokio skirtumo nebuvo gali net pastebeti, paskui po kiek laiko vel teko padazyti nes sampunas siek tiek juk apsiplauna, nors tos sviesios sruogeles neislyzdavo labai jau ryskiai... Taip ir ataugo... Tikrai jokio vargo netureju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 09 kovo 2005 - 13:23
QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 03 06, 12:11)
Matai as su sampunu dazau, bet ne su dazais  mirksiukas.gif
O tas sampunas po kokio menesio laiko nusiplauna...  rolleyes.gif  Padazai vel ir vel plaukai blizga, yra purus ir labai graziai atrodo...  thumbup.gif
O su kokia kokiais tu dazai ? Nes ten keliu rusiu yra...  unsure.gif

O kokios firmos ir kokios spalvos sampunas, kuriuo tu dazai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 09 kovo 2005 - 22:52
sveikos mamytes ir ne tik! stai matau kaip graziai cia dalijates savo patarimais, noreciau, kad ir man patartumete smile.gif . turejau baltucius plaukucius, bet labai uzsimaniau patapti naturalia vel, tai nusidaziau plaukucius savo naturalia plauku spalvyte ir zinoma ja reikia atgaivinti, nes per laika nusiplauna. tai spalvytes atgaivinimui pasirinkau rokolor "tonika" dazomaji balzama ir jis man superinis, bet neseniai mama nuejus i kirpykla suzinojo, kad jis daug baisesnis uz dazus su peroksidu. tai ir norejau jusu paklausti, ar esate ji bandziusios, ka manote, kaip jis jums ir t.t.? gal zinote kitu naturaliu ir nekenksmingu patamsinti - parudinti plaukucius, nes maniskiai po blondines eros yra pavarge. ka manote apie basmos ir cha misinuka? kiek ko? labai dekinga esu jums!
Atsakyti
Labutis 4u.gif . Na, ta dazanti balzama Rokolor Tonika (tox zalias buteliukas), man yra teke naudoti. Siaip tik viena karta. Bet tai tik del to, kad labai uzknisa ta tepliojimosi procedura. O ir paskui siek tiek dazo sviesiu drabuziu apykakle sad.gif . Tas tai ziauriai nervino. Gal reiktu ismokti ta spalva kazkaip fiksuoti? O siaip tai spalva po kokiu 5-6 plovimu issiplauna, todel nemanau, kad gali pakenkti plaukui, o be to, kai spalvyte nusiplauna, plaukas islieka sveikos isvaizdos ir blizga (siaip plaukas labai blizga ir paspalvinus plaukus tuo balzamu). Taip kad mano patirtis menka; jeigu ne taip tingeciau, tai dar bandyciau blush2.gif .
Atsakyti
klausiu jusu nuomones del to, kad man tas balzamukas yra super. jokios kaukes taip neisblizgina ir neisgrazina plaukelio kaip sis balzamukas. tiesiog galvojau, kad jau atradau tamsinimo priemone, kuria naudosiu tol kol ataugs naturalus plaukai, o tai truks kokius 5 metelius:) zodziu sekmes reik palinket paciai sau.
aciu jums, uz atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pvz daug kas sako, jog PALETE dazai ir sampunai, nieko verti. Taciau bent jau man dazomasis sampunas thumbup.gif plaukai naturaliai blizga ir spalva labai naturali, daug kas net girdavo plaukus. Taigi... nereikia klausyti kas ka sako, nes kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu. Kas vienam tinka, nebutinai turi tikti ir kitam, o ka sako kirpejos, tai as nebekreipiu demesio... Nes jos reklamuoja, tik savo platinama produkcija. Reikia ziureti i pacia plauko bukle ir kaip jis priima tuos dazus ir jei kuo puikiausiai tinka, tai tada thumbup.gif naudok ir toliau 4u.gif
Atsakyti