Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Sveikos,

jau nebezinau, kaip atsikratyti sios ligos - jau daugiau nei metai vaikstineju pas gydytojus (pakeiciau net 3), kas menesi man vis priraso vaistu, uz kuriuos maziau 100lt nesu mokejus, o dar visokie tyrimai del lytiniu keliu plintantciu lygu ir kt vel kainuoja simtais sad.gif taciau rezultato ABSOLIUCIAI jokio sad.gif sad.gif sad.gif
Sakykit, gal kas buvot susidure su sia ginekologine beda ir sekmingai issigydete? Kaip gydetes? Ir isvis gal zinot nuo ko sia liga susergama, nes man kaip tai jau nebeaisku g.gif kai tuokemes su vyru tokiu bedu nei vienas neturejom, o dabar as jam istikima, tikiu, kad ir jis nesvetimauja g.gif , baseino, pirciu nelankau, o ir siaip nemanau, kad organizmas butu labai issekes, nes geriu istisai vitaminus unsure.gif gal tikrai cia reiktu surasti kur ta liga ir nuo ko prasideda g.gif kas zinot?
Atsakyti
Kazkokiame zurnale kazkada skaiciau, kad si liga susijusi su saldumynu vartojimu.
bet nezinau, ar tai tiesa g.gif
Pati labai ilgai kankinausi su sia liga. Kartais nezinodavau net kur listi. Gydytoja rase brangiausius vaistus, o rezultatas buvo labai trumpas. Visokie prausikliai tik pablogindavo padeti, kol vaistineje pasiule prausikli Dercome Femme. Nu nezinau, ar cia sutapimas, bet jis man padejo clap.gif . Ir dabar jo visada turiu, kai tik pradedu jausti, kad liga pradeda listi, prausiuosi juo ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
gali buti taip ,kad tave vel uzkrecia tavo vyras, turi gydytis abudu, nes jei tu issigydai, o jis ne - tai jis vel tave uzkrecia - cia man taip ginekologe aiskino
o siaip yra efektingas vaistas Diflucan 1500mg kainuoja apie 25 lt, - as jau 4 metus nebesergu, o aksciau pastoviai nepraeidavo, o visokios zvakutes, tai sss, nieko nepadeda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morgana: 18 rugpjūčio 2004 - 10:49
QUOTE (morgana @ 2004 08 18, 10:49)
gali buti taip ,kad tave vel uzkrecia tavo vyras, turi gydytis abudu, nes jei tu issigydai, o jis ne - tai jis vel tave uzkrecia - cia man taip ginekologe aiskino
o siaip yra efektingas vaistas Diflucan 1500mg kainuoja apie 25 lt, - as jau 4 metus nebesergu, o aksciau pastoviai nepraeidavo, o visokios zvakutes, tai sss, nieko nepadeda

aciu, bet buten susituo vaistu priespaskutini karta ir gydemes abu - tiek as tiek vyras, nors vyras jokiu sios ligos pozymiu ir nejaucia, deja rezultato nebuvo sad.gif tai paskui dar skyre gyno-pevaryl, o pries tai buvo nystatin, o dar pries tai huh.gif macmiror zvakutes, bet kaip tu ir sakai visos jos sss - jokio poveikio sad.gif
Atsakyti
Candida tai grybelis, dauginasi sporomis. Jei įsivaizduji varputį - tai išravėjus šaknys vistiek lieka ir jis vėl auga. g.gif g.gif g.gif Čia panašiai. Kaip man aiškino gydymas vienu vaistu - fluconazol (DIflucan, Mycomax,Mycocyst, Diflazon -tai vis firminiai pavadinimai) vyksta apie 9 mėn. Schemos, atleisk, neturiu ir neprisimenu. ginekologai turi žinoti.
O šiaip šis grybas gyvena mūsų žarnyne ir ten yra super thumbup.gif reikalingas, bet gyvatė turi savybę lįsti kur nereikia g.gif ohmy.gif . taigi susilpnėjus imunitetui jis ir varė kur norėjo, o dabar vargsti su šiou neprašytu ohmy.gif svečiu. nei tu, nei vyras niekuo čia dėti. rolleyes.gif
Atsakyti
Irgi manau, kad pirmiausiai reikia stiprinti imuniteta. O dar nenaudoti imtymiajai vietelei muilo, naudoti naturalesnius iklotus ar paketus (Man tinka ir patinka Libress) ir nesioti naturalesniu audiniu kelnaites
Atsakyti
QUOTE (morgana @ 2004 08 18, 11:49)
gali buti taip ,kad tave vel uzkrecia tavo vyras, turi gydytis abudu, nes jei tu issigydai, o jis ne - tai jis vel tave uzkrecia - cia man taip ginekologe aiskino
o siaip yra efektingas vaistas Diflucan 1500mg kainuoja apie 25 lt, - as jau 4 metus nebesergu, o aksciau pastoviai nepraeidavo, o visokios zvakutes, tai sss, nieko nepadeda

man sie vaistai ir pakolkas efektyviaussi, bet poveikis man ju nera labai ilgas, po puses metu vel reikia gerti, bet va nuo zvakuciu budavo prasciau , naudoji, vargsti 12 dienu (fui kaip mane jos nervindavo) ir paskui arba rezultato jokio geersnio, arba ziurek po menesio jau vel lenda liga mad.gif , o vargstu as jau su sia liga labai seniai, nors ir muilo nenaudoju tik special prausikli, ir rodos kelnaites atitinkamas nesioju ir vyras pasigydo visada, bet va kimba ir kimba sad.gif , bet sakau kaip atsirado diflucan, mano dienos tiesiog prasviesejo unsure.gif
Atsakyti
na jo as irgi pritariu- candida grybeli visos turim, tik va jis gyvate labai megsta rugscia terpe mad.gif ir kai imunitetas silpnas, todel daznai buna po persirgimu kitomis ligomis, po a/b vartojimo, persalimo, ets.

o zinot atradau buda gydymo, tiksliau vienas dermatologas patare, pirma karta per rekordiskai trumpa laika isisgydziau- praplovimai paprasta juoda stipria arbata ( ji sutraukia gleivine, skaitina gijima) , dieta - tik baltymai, ir zuvu taukai ( ir imuniteta stiprina ir omega rugsciu daug). ir visai visai nieko kito, nei vaistu kokiu, nei dar ko nors kaip visada, jau kita diena buvo geriau, o visai praejo po 4 dienu ir jokiu investiciju thumbup.gif na zuvu taukus pirkau, tai apie 15 Lt kainavo.
zodziu man sitas gydymo budas patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 08 18, 17:19)
o zinot atradau buda gydymo, tiksliau vienas dermatologas patare, pirma karta per rekordiskai trumpa laika isisgydziau- praplovimai paprasta juoda stipria arbata ( ji sutraukia gleivine, skaitina gijima) , dieta - tik baltymai, ir zuvu taukai ( ir imuniteta stiprina ir omega rugsciu daug). ir visai visai nieko kito, nei vaistu kokiu, nei dar ko nors kaip visada, jau kita diena buvo geriau, o visai praejo po 4 dienu ir jokiu investiciju thumbup.gif na zuvu taukus pirkau, tai apie 15 Lt kainavo.
zodziu man sitas gydymo budas patiko thumbup.gif

Man irgi buvo liepta būtinai gerti žuvies taukus, būtinai. Tik vietoj arbatos, paskyrė naudoti (pamiršau pavadinimą doh.gif ) australiečių gamybos arbatmedžio žvakutes. Ten nevisai žvakutės - mažos tūbelės su skysčiu. Tikrai gerai veikia.

Kažkada gėriau ir Diflukaną. Bet man buvo paskirtas pusės metų kursas. Padėjo labai ilgam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (ilma @ 2004 08 18, 20:38)
[o gal dar gali man tundrai rolleyes.gif pasufleruoti, kox maistas turi daug baltymu? Cia teisingai tave supratau? reikia valgyti baltimini maista + zuvu taukai, taip? Na, ir praplovimai aisku smile.gif

na reik valgyti kuo daugiau baltymu ( kiausiniai, mesa,suris, varske, ankstiniai ir pan.) ir nieko is angliavandeniu ( saldumynai, bandeles, duona, koses, grudai ir pan.). O ateiti profilaktikai tas pats dermatologas sake, kad reik imuniteta stiprint ir mityba tvarkyt, na kad tortai nebutu pagrindinis maistas laugh.gif ta prasme kad mityba butu subalansuota wink.gif
Atsakyti
Aišku visos juoksitės, bet aš prisimenu seną ginekologą, kuris per pertraukėlą išlįsdavo iš kabineto ir visam moteriškių pilnam koridoriui atskaitydavo paskaitą: " jokių sintetinių apatinių baltinių, jokių paudžiančių, veržiančių kelnaičių ir kelnių, geriau sijonai. o kai pareisit namo vaiščiokit po chalatėliu kaip mama pagimdė - ir neturėsit jokių infekcijų." o jei jis dar gyvas, manau į šuns dienas išdėtų visus alldays - kasdieninius įklotus. kai "tenai" viskas šunta ir nekvėpuojsa tai ir veisiasi visokia zaraza. Plauk tu ją neplovus, bet nuo perdėtos higienos vėl problemos.
Atsakyti
QUOTE (morgana @ 2004 08 18, 10:49)
gali buti taip ,kad tave vel uzkrecia tavo vyras, turi gydytis abudu, nes jei tu issigydai, o jis ne - tai jis vel tave uzkrecia - cia man taip ginekologe aiskino
o siaip yra efektingas vaistas Diflucan 1500mg kainuoja apie 25 lt, - as jau 4 metus nebesergu, o aksciau pastoviai nepraeidavo, o visokios zvakutes, tai sss, nieko nepadeda

Visiskai pritariu, mes abu pagerem diflukan, nu ir ziurim, kol kas gerai. Beje, vyras turi praustis atitinkamai - turi visuomet atitraukti ta odele, jei nera apipjaustytas wink.gif , nes ne visi jie atitraukineja. o ten po ja irgi lieka grybelis.
Tai va kaip.. smile.gif
Atsakyti