Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Niekad anksčiau nesusidūriau pati su šia liga, o dabar po antibijotikų - negaliu jos panaikint, dar ir vyras užsikrėtė. Ką vyrui naudot?

Beje, o kaip dėl mylėjimosi sergant ja? Nes man tai jau apie tai nesinori pagalvot, tiksliau - noro tai gal ir būtų, bet užtat kaip peršti...
Atsakyti
QUOTE (liepsnele @ 2004 10 04, 15:45)
Niekad anksčiau nesusidūriau pati su šia liga, o dabar po antibijotikų - negaliu jos panaikint, dar ir vyras užsikrėtė. Ką vyrui naudot?

Beje, o kaip dėl mylėjimosi sergant ja? Nes man tai jau apie tai nesinori pagalvot, tiksliau - noro tai gal ir būtų, bet užtat kaip peršti...

na kiek aš girdėjau, kad mylėtis nepatartina gydymosi laiku, nebent su prezervatyvu. Aš tai bijau, kad šiaip tai rašo, kad partnerio gydyti nereikia, bet jei dažnai kartojasi, tada jau reikėtų ir jį pamūčyti. vajai, tai kiek dozių reikia abiem doh.gif
Reikia ir vyro p....įkišti į sodos tirpalą laugh.gif Nors man tas sodos tirpalas gal tik kaip antra priemonė su žvakutėm, nes ten reikia gilesnio praplovimo, o kaip pačiai prasiplauti. Aš tai nusiperku žvakutes ir tiek dry.gif
Atsakyti
Man irgi darant tyrimus rado candida, gydytojas sako, kad tai greiciausiai nuo nestumo, bet kas keisciausiai, kad as beveik visiskai nevartojau saldumynu, labai megstu kefyra ir iki siol jo nemazai isgeriu...Vadinais priezastis ne tik mityboje, tiesa paskutiniai menesiai pries pastojant buvo labai nerviskai itempti, gal tai ir prisidejo siek tiek prie organizmo nualinimo g.gif ?
Atsakyti
viena diena atsiverciau as tokia knygele apie naturalius antibiotikus ar kazkas panasaus. ir perskaiciau, kad norint issigydyti pienlige, reikia nusilupti cesnako galvute, perverti ja siulu, ir isikisti i maksti.palaikyti apie valanda. nu kiek nustebau is pradziu, kap tai dabar cesnakas, gydo?! g.gif nu vistik, kad taip, nes jis yra vienas is geriausiu antibiotiku naturaliu.
as pabandziau.... unsure.gif padejo:) viena diena, antra, ir ziuriu, kad visiai neniezti, ir toks jausmas, kad organizamas pats valosi nuo tos kvarabos...
nu nezinau, bet tiesiog papasakojau savo patirti kovojant su sia kvaraba:) gal kas irgi yra bande? unsure.gif
Atsakyti
Nu nežinau, kaip su česnakais tokioj vietoj, jaučiu, kad labai didelėm akim lakstyčiau wink.gif
Papasakosiu nemažiau egzotišką būdą, beje, nieko nekainuojantį. Rytinio šlapimo reikia prisisioti į indelį ir su gumine kriauše išplauti makštį. Įtariu, kad galima ir ne rytinį naudoti. Šlapimas turi dezinfekuojančių ir skausmą malšinančių savybių. Turbūt daugeliui atrodys keista ir nepriimtina, bet iš tikrųjų padeda. Gal pabandykit natūralų vaistą, nesifarširuokit įvairiom žvakutėm.
Atsakyti
Ne paslaptis, kad kontraceptikai skatina pienligės išvešėjimą dry.gif o jei dar vyras burnyte pamalonina rolleyes.gif ... taip ir prisidaugina blogųjų bakterijų mad.gif kaip su jomis kovojate? kokias zvakutes ar kitus preparatus naudojate? nesinori eiti pas ginekologe vien del recepto dry.gif
Atsakyti
Tantum Rosa neblogas, tik kad pastaruoju metu jis kazkaip labai jau pabrango sad.gif Tai as , kai reikia, naudojuosi "taupymo rezimu" biggrin.gif Tiesiog susitaisius pilna norma, kaip kad raso instrukcijoje, man gaunasi per daug to tirpaliuko, tai as viska dalinu per puse smile.gif Tikrai uztenka, ir uztenka dvigubai ilgesniam laikui thumbup.gif
Atsakyti
Pienlige (candida) - yra ne tik ginekologinis,bet ir viso organizmo susirgimas.Kartą ja apsirgus,tas gali pastoviai kartotis,ir dažnai gydymui sunkiai pasiduoda. mad.gif Apgydžius makštį,ta pienlige vistiek lieka tūnoti kažkur organizme,o apsilpus imunitetui arba po antibiotikų vartojimi ji ir vėl išlenda (bjaurybė schmoll.gif ).Todėl gydytojai rekomenduoja Mycosyst - 2 tabletės,kaina apie 50 lt (man tai atrodė kosminė,kažkada pagailėjau pinigų,bet dabar matau neišsiversiu).Jos išnaikina tą pienligę bendrai iš organizmo.Aišku dar plius vietinis makšties grybelio gydymas (Macmiror,pvz). Turėtų būt efektyvu.
Atsakyti
man ta nelaime baiges (tpfu tpfu tpfu) metus gerti KT yess.gif yess.gif . jau gera pusmeti kasdien geriu Yogurto kapsules ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos moterys! Apie si foruma suzinojau uzklupta nelaimes vardu pienlige... Blogiausia, kad gyvenu ne Lietuvoje o Anglijoje...
Kai nuejau pas savo GP (bendrosios praktikos gyd.), ji net neapziurejo manes, pagal pozymius 'nustate', kad man pienlige... Ir israshe kombinuota gydyma, kai naudoji zvakute (vienkartine) + tepiesi isoriskai kremu (mazina niezejima). MAn nepadejo. Tada gydytoja pasake - oi, tai 3 dienas is eiles zvakutes panaudok (pavadinimas Canesten Combi Clotrimazole).

Nepadejo. Tada padariau normalu research... ir nustaciau, kad praktiskai apart cesnako ir jogurto, nieko valgyti nepatartina!

Sarasiuka nukopijuosiu anglu kalba, manau, visos suprasime...
Breads, baked goods, cheese, mushrooms, vinegar, soy sauce, fermented foods such as olives and pickles, and alcohol.

Milk and milk products except yogurt. Baked goods raised with yeast such as breads, rolls, crackers, bagels, pastries, and muffins

Candy, cake, cookies, ice cream, soda, diet soda, dried fruit, honey, chocolate, and sweeteners such as malt, barley, fructose, or fruit juice.

The hidden sugars to watch for include: sucrose, fructose, maltose, lactose, glycogen, glucose, mannitol, sorbitol, galactose, monosaccharides, polysaccharides.

Fruit -Fruit contain natural sugars that support the growth of yeast. Eliminate citrus and acidic fruits such as oranges, grapefruit, lemons, tomatoes, pineapple, and limes from your diet for one month; then add back only a few twice weekly. Although they seem acidic, these fruits are actually alkaline-forming in the body and candida thrives on them.

Frozen, canned, and dried fruit
All canned and frozen fruit juice
Oranges and orange juice
Melons, especially cantaloupe. These fruit often contain mold.

White vinegar, red wine vinegar, apple cider vinegar, balsamic vinegar, mayonnaise, commercial salad dressing, ketchup, Worcestershire sauce, steak sauce, BBQ sauce, shrimp sauce, soy sauce, mustard, pickles, pickled vegetables, green olives, relishes, horseradish, mincemeat, chili sauce.

Peanuts, Peanut Butter, and Pistachios.

Alcohol -- Alcoholic beverages provide sugar that feeds the yeast and stresses other organs such as the liver. Eliminate all forms of alcohol, including red wine, white wine, beer, whiskey, brandy, gin, scotch, any fermented liquor, vodka, rum, and all liqueurs.

Coffee, Black Tea, Cider, Root beer: Regular coffee, instant coffee, decaffeinated coffee, and all types of black tea (including "fruit flavored" black tea) should be eliminated.

Aged, Mouldy and Processed Cheeses -- Roquefort and other aged, moldy or blue cheeses should be eliminated. Also eliminate processed cheese such as cheese slices, Velveeta, Cheese Whiz, cream cheese, cheese snacks, and Kraft dinner.

Processed, Dried, Smoked, and Pickled Meats -- These include products such as smoked salmon, pickled herring, sausages, bacon, hot dogs, pastrami, bologna, sandwich meats, salami, corned beef, pickled tongue, and kolbassa.

Packaged, Processed, and Refined Foods -- Canned, bottled, packaged, boxed, and other processed foods usually contain yeast, refined sugar, refined flour, chemicals, preservatives, and coloring.
Atsakyti
sveikios mergaiciukes,
man irgi nustate pienlige ir dar kazkoiu liaukocitu padidejima. ispradziu issigandau kaip cia dabar bus, ka cia daryti? gydytoja israse zvakute ir geremas tabletes. bet kadangi as nelabai megeja cheminiu vaistu, nusprendziau kazka naturaliu budu daryti. ir stai ka man pasiule mano mociute: kai niezti i patartina soda skalauti, ir dar viena parodoksalu buda man ji pasiule (ispradziu kraipiausi, bet vyras padrasino) reikia apie 200 ml jogurto susileisti i maksti, cia gerai padeda klizma arba svirkstas tik aisku be adatos. geriausiai jog jogurtas butu naminis be visu ten priedu. kadangi jogurtas paprastai buna saltas tai as ji skiedziu siltu vandeniu, kol skiedinys pasidaro siltas ir praskalauju. zodziu neiprastas budas bet padejo thumbup.gif . pasirodo jogurtas labai gerai atstatineja mikro flora, t.y. gerybines bakterijas. ir dar medetku nuoviru galima skalauti, bet sito tai dar nebandziau. tai tiek linkiu vissoms greiciau atsikratyti visu tu bjauruju mieliniu grybeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ananda @ 2005 02 03, 11:39)
sveikios mergaiciukes,
man irgi nustate pienlige ir dar kazkoiu liaukocitu padidejima. ispradziu issigandau kaip cia dabar bus, ka cia daryti? gydytoja israse zvakute ir geremas tabletes. bet kadangi as nelabai megeja cheminiu vaistu, nusprendziau kazka naturaliu budu daryti. ir stai ka man pasiule mano mociute: kai niezti i patartina soda skalauti, ir dar viena parodoksalu buda man ji pasiule (ispradziu kraipiausi, bet vyras padrasino) reikia apie 200 ml jogurto susileisti i maksti, cia gerai padeda klizma arba svirkstas tik aisku be adatos. geriausiai jog jogurtas butu naminis be  visu ten priedu. kadangi jogurtas paprastai buna saltas tai as ji skiedziu siltu vandeniu, kol skiedinys pasidaro siltas ir praskalauju. zodziu neiprastas budas bet padejo thumbup.gif . pasirodo jogurtas labai gerai atstatineja mikro flora, t.y. gerybines bakterijas. ir dar medetku nuoviru galima skalauti, bet sito tai dar nebandziau.  tai tiek linkiu vissoms greiciau atsikratyti visu tu bjauruju mieliniu grybeliu thumbup.gif


tai senovej musu mociutes taip ir gydydavosi ir surugusi piena mirkydavi merle ir darydavosi tampona smile.gif o dabar, kad taip nevargti yra padarytos kapsules smile.gif
o jei padideje leukocitai tai tai rodo uzdegima, geriau nejuokauk smile.gif
Atsakyti