Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Kefyras nuo kandidozės
Siaubas, beveik nieko negalima valgyti doh.gif
Atsakyti
KT tai tikrai yra vienas iš predisponuojančių(skatinančių) faktorių kandidozės atsiradimui lytinių organų srityje,nes susirado palanki terpė tarpti candida grybeliui.
Svarbu ir ar vartojami antibiotikai,ar nenusilpęs imunitetas(pvz.sergant cukriniu diabetu),ar nenešiojami sintetiniai aptempti apatiniai.Dažniausiai ne vienas,bet kelių faktorių visuma skatina kandidozės atsiradimą.
Atsakyti
Isimylejusi, tas straipsniukas, kur nuoroda idejai, neblogas, bet tikrai man idomu ar kam tokia dieta padėjo? Aš, kadangi keli metai su skrandžiu bėdų turiu, tai ir taip daugelio tų straipsnyje minėtų produktų nevalgau. Beje ten nepaminėta, kad negalima saldumynų valgyti. Dabar kol kas abu su vyru mažinam saldumynų kiekį iki minimumo ir tikimės, kad pasveiksiu. Sako bent tris menesius reiektu tokios dietos laikytis. Tai saku nebent vasarą. Jei taip valgyčiau, iš manęs vien kaulai ir skūra beliktų doh.gif ( ir taip per mažai sveriu verysad.gif ).
Dar pagalvojau. Juk mes moterys beveik visos dėvim pėdkelnes, ypač žiemą. O jos juk sintetinės ir aptemptos. Tai net jei ir nedėvim labai aptemptų kelnių, šortų, ir dėvim tik medvilnines kelnaites vis tiek beveik visada dėvim pėdkelnes. unsure.gif
P.S. : dabar su vyru atliekam eksperimenta - geriam is aktimel pasigaminta kefyra ( taip pigiau, nei pirkti is parduotuves kasdien). I sviezu nepasterizuota kaimiska piena ipilam viena aktimelį ir parauginam pusantros dienos, tad geriam. Skonis kaip įprasto rugpienio. Žiūrėsim gal padės. Juk tokiame kefyre daug gerųjų bakterijų, kurios turėtų padėti organizmui kovoti su candida bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 02 13, 12:27)
Isimylejusi, tas straipsniukas, kur nuoroda idejai, neblogas, bet tikrai man idomu ar kam tokia dieta padėjo? Aš, kadangi keli metai su skrandžiu bėdų turiu, tai ir taip daugelio tų straipsnyje minėtų produktų nevalgau. Beje ten nepaminėta, kad negalima saldumynų valgyti. Dabar kol kas abu su vyru mažinam saldumynų kiekį iki minimumo ir tikimės, kad pasveiksiu. Sako bent tris menesius reiektu tokios dietos laikytis. Tai saku nebent vasarą. Jei taip valgyčiau, iš manęs vien kaulai ir skūra beliktų  doh.gif ( ir taip per mažai sveriu  verysad.gif ).
  Dar pagalvojau. Juk mes moterys beveik visos dėvim pėdkelnes, ypač žiemą. O jos juk sintetinės ir aptemptos. Tai net jei ir nedėvim labai aptemptų kelnių, šortų, ir dėvim tik medvilnines kelnaites vis tiek beveik visada dėvim pėdkelnes. unsure.gif
  P.S. : dabar su vyru atliekam eksperimenta - geriam is aktimel pasigaminta kefyra ( taip pigiau, nei pirkti is parduotuves kasdien). I sviezu nepasterizuota kaimiska piena ipilam viena aktimelį ir parauginam pusantros dienos, tad geriam. Skonis kaip įprasto rugpienio. Žiūrėsim gal padės. Juk tokiame kefyre daug gerųjų bakterijų, kurios turėtų padėti organizmui kovoti su candida bigsmile.gif

Tai angliavandeniai ir yra saldumynai. mirksiukas.gif

O aš riboju saldumynus ir miltinius patiekalus jau pusę metų ir man tikrai geriau. Praktiškai nebejaučiu jokio diskomforto, tik prieš mėnesines atsiranda daug negerų išskyrų... Nors aišku, kartais nesusivaldau ir suvalgau šokolado ar kokią bandelę, nes net silpna darosi kaip norisi saldumynų (ypač per sesiją žiauriai norėjosi) doh.gif Dar labai sunku atsisakyti vaisių, o juose irgi angliavandenių nemažai.

Kefyrą aš irgi geriu bent kartą per dieną. Perku "Mūsų" kefyrą, nes jis man natūraliausias, kiti kažkokie netikri, nerūgštūs.

Manau, kad mityba labai labai svarbi gydant pienligę (ypač lėtinę), nors aš dar naudoju ir kitas priemones - arbatmedžio aliejų, medetkų-ramunėlių nuovirą, Vagisan žvakutes ir pan. Ir stengiuosi stiprinti imunitetą. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikin, Isimylėjusi.
o man tas straipsnis toks piktas atrodo, lyg tarp eilučių būtų parašyta esą pačios kaltos, kad bet ką ryjam kaip kiaulės g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 14, 00:41)
o man tas straipsnis toks piktas atrodo, lyg tarp eilučių būtų parašyta esą pačios kaltos, kad bet ką ryjam kaip kiaulės g.gif

drinks_cheers.gif
be to daug kam atrodo, kad tai įsidirbinėjimas -JUK PIENLIGĖ PAPRASTAI YRA LENGVAI IŠGYDOMA bigsmile.gif Man daktrė vieną kart sako -negali būt čia tau grybelis, turėjo jau praeit, GAL PER DAUG JAUTRI ESI hah.gif
Atsakyti
o man tai tikrai kontraceptikai buvo gyvenima sugadine....du tris kartus per menesi pienlige kartodavosi , neimanoma gyventi buvo schmoll.gif o vartojau vienus is tu alia geriausiu.... tai paskui keitem greitai su ginekologe kontraceptikus (i zieda tiksliau) ir gyde mane ir partneri ... tai pasveikom tfu tfu tfu.... tikiuosi daugiau tokiu bajeriu nebus ax.gif
Atsakyti
[COLOR=blue]Ačiū už patarimus. Man labai padėjo. Kiekvieną rytą tepiau arbatmedžio aliejumi, o vakare valandą laikydavau per pusę perpjautą česnako skiltelę (keista, bet visiškai negraužia, išvis jokių nemalonių pojūčių nebuvo). Per 4 dienas pienligės kaip nebūta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif o as pastebejau kad man ta pienlige atsiranda butent kai nenaudojam prezervatyvo. is pradziu galvojau kad tai tik sutapimas, bet dabar matau kad tikrai ne doh.gif ar jum taip nebuna? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saura @ 2007 02 23, 11:08)
Sveikos smile.gif o as pastebejau kad man ta pienlige atsiranda butent kai nenaudojam prezervatyvo. is pradziu galvojau kad tai tik sutapimas, bet dabar matau kad tikrai ne doh.gif ar jum taip nebuna? schmoll.gif

o man tai prezervatyvas sukelia, ir daugumai g.gif tai gal vyras serga, bet gali ir nejausti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2007 02 13, 22:56)

Manau, kad mityba labai labai svarbi gydant pienligę (ypač lėtinę), nors aš dar naudoju ir kitas priemones - arbatmedžio aliejų, medetkų-ramunėlių nuovirą, Vagisan žvakutes ir pan.  Ir stengiuosi stiprinti imunitetą. mirksiukas.gif


o arbatmedžio aliejų tu naudoji eterinį?
Atsakyti
QUOTE(saura @ 2007 02 23, 10:08)
Sveikos smile.gif o as pastebejau kad man ta pienlige atsiranda butent kai nenaudojam prezervatyvo. is pradziu galvojau kad tai tik sutapimas, bet dabar matau kad tikrai ne doh.gif ar jum taip nebuna? schmoll.gif

Šiuo atveju serga ir lytinis partneris,pastoviai apkrečia.Reikia ir lytinį partnerį gydyt.
Atsakyti