Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

ATSIKRAČIAU ŠITOS BAISYBĖS....
VISIŠKAI ATSISAKIAU ĮKLOTŲ schmoll.gif ... IR JAU DAUGIAU NEGU METAI RAMU...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bercike: 26 vasario 2007 - 16:13
QUOTE(bercike @ 2007 02 26, 18:11)
ATSIKRAČIAU ŠITOS BAISYBĖS....
VISIŠKAI ATSISAKIAU ĮKLOTŲ  schmoll.gif ... IR JAU DAUGIAU NEGU METAI RAMU...


jėzau kaip pavydžiu ax.gif man tai įklotai kaip tik padeda, tik ne visi
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 02 23, 18:02)
o arbatmedžio aliejų tu naudoji eterinį?

Australian BodyCare firmos natūralus arbatmedžio aliejus, turbūt ne eterinis. g.gif Eurovaistinėj apie 15 litų kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2007 02 26, 23:14)
Australian BodyCare firmos natūralus arbatmedžio aliejus, turbūt ne eterinis.  g.gif  Eurovaistinėj apie 15 litų kainuoja.


o tai koks tada? as kaip tik visad galvodavau ir naudodavau kaip geriausia is visu esanciu rinkoje:hm

beje, kazkuri minejo, jog naudojo "ecovag"? kokia patirtis?
man gydytojas patare 3 menesius kas antra diena panaudoti. brangokas jis, tai ir mastau ar verta g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2007 02 27, 00:41)
o tai koks tada? as kaip tik visad galvodavau ir naudodavau kaip geriausia is visu esanciu rinkoje:hm

beje, kazkuri minejo, jog naudojo "ecovag"? kokia patirtis?
man gydytojas patare 3 menesius kas antra diena panaudoti. brangokas jis, tai ir mastau ar verta g.gif


man nieko nepadėjo tas ecovag. ir dar baisus graužimas naudojant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bercike @ 2007 02 26, 17:11)
ATSIKRAČIAU ŠITOS BAISYBĖS....
VISIŠKAI ATSISAKIAU ĮKLOTŲ  schmoll.gif ... IR JAU DAUGIAU NEGU METAI RAMU...


tai bet man ginekologas kaip tik pabrėžė, kad nuo tamponu pienlige atsiranda. Tai kaip tada?
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 02 27, 02:27)
tai bet man ginekologas kaip tik pabrėžė, kad nuo tamponu pienlige atsiranda. Tai kaip tada?

turiu tokį pliusą... mano mėnesinės labai labai silpnos ir trumpos, tik apie porą dienų (nuo kontraceptikų), todėl nei paketų nei tamponų man nereikia, užtenka įklotukų (stengiuos pirkt be aromatų ir orą praleidžiančius). turėjau galvoje kad įklotų atsisakiau kasdienai... o per mėnesines keičiu labai dažnai. Be to stengiuos dėvėti medvilnines kelnaites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bercike: 27 vasario 2007 - 09:00
QUOTE(naca @ 2007 02 27, 00:58)
man nieko nepadėjo tas ecovag. ir dar baisus graužimas naudojant doh.gif


***** doh.gif kazin ka man cia daba daryti? visai nesinoretu, pirkt tik del to, kad grauztu;)
o kiek tu laiko naudojai?
man tai gydytojas jas pasiule tikedamasis, jog tai butu geriausia iseitis. mat, as geriu hormoninius vaistus ir man jie labai silpnina organizma.
beje, o rinkoje tik sios vienos "eco vag" yra? ar dar kokiu kitu galima rasti?
Atsakyti
Lucky81 norejau taves paklausti smile.gif Man kaip ir tau su skrandziu blogai, padidejes rugstingumas, ir dabar atsirado plius pienlige, manau tai kazkaip susije dalykai. Daug kas raso apie geriamus vaistus, kefyra, cesnakus, as viso sito negaliu nes fejerverkai bus su skrndziu, kaip tu gydaisi? Ir dar skaiciau minejai apie basica, vartojai, ar padejo?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2007 02 27, 13:27)
***** doh.gif kazin ka man cia daba daryti? visai nesinoretu, pirkt tik del to, kad grauztu;)
o kiek tu laiko naudojai?
man tai gydytojas jas pasiule tikedamasis, jog tai butu geriausia iseitis. mat, as geriu hormoninius vaistus ir man jie labai silpnina organizma.
beje, o rinkoje tik sios vienos "eco vag" yra? ar dar kokiu kitu galima rasti?


aš naudojau tik 6 dienas ir kaip tyčia mėnesinės prasidėjo. paskui vėl bandžiau, bet jokio teigiamo poveikio. bet tu pabandyk - gal tau padės, juk ne visi mes vienodi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bercike @ 2007 02 27, 10:00)
turiu tokį pliusą... mano mėnesinės labai labai silpnos ir trumpos, tik apie porą dienų (nuo kontraceptikų), todėl nei paketų nei tamponų man nereikia, užtenka įklotukų (stengiuos pirkt be aromatų ir orą praleidžiančius).  turėjau galvoje kad įklotų atsisakiau kasdienai... o per mėnesines keičiu labai dažnai. Be to stengiuos dėvėti medvilnines kelnaites.

aaaa, tada aisku blush2.gif O tai ne taip supratau. As taip pat stengiuosi elgtis kaip ir tu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ramsaite @ 2007 02 27, 12:55)
Lucky81 norejau taves paklausti smile.gif  Man kaip ir tau su skrandziu blogai, padidejes rugstingumas, ir dabar atsirado plius pienlige, manau tai kazkaip susije dalykai. Daug kas raso apie geriamus vaistus, kefyra, cesnakus, as viso sito negaliu nes fejerverkai bus su skrndziu, kaip tu gydaisi? Ir dar skaiciau minejai apie basica, vartojai, ar padejo?

Ne basica as nenaudojau. Actimel geriu, tiksliau ipilu actimel i kaimiska piena, parauginu ir geriu, jei baigiasi tas rugpienis perkuosi aktimel naturalaus skonio. O gydausi visaip kaip, dar kol kas nieko gero patart negaliu. Bet kad padidejes rugstingumas susijes su kandidoze tai tikrai. As paskutiniu metu labai susidomejau papildu DIDA, bet brangus labai jis. Dar galvoju, kad reiketu organizma issivalyti, bet niekiap neisirenku kokios priemones butu priimtiniausios, nes labai bijau skranduka uzerzinti. Tai kol kas tik mityba derinu, atsisakiau kepto, rukyto.
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2007 02 27, 02:27)
tai bet man ginekologas kaip tik pabrėžė, kad nuo tamponu pienlige atsiranda. Tai kaip tada?


pienlige ne visada nuo tamponu atsiranda, mano gydytoja sake, kad reikia stiprinti bendra imuniteta mirksiukas.gif
jinai nelabai kreipia demesio i padidejusi bakteriju kieki tepinelyje, sake svarbiausia, kad negrauztu ir nesukeltu diskomforto, o jei taip iskart praskalaut vandeniu su 0.5 a.s sodos, tfu tfu dar niekad neprireike schmoll.gif
Atsakyti