Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(atne777 @ 2007 03 06, 17:23)
nusuoliavau su savo niezuliu iki vaistines nuspirkau tuos "macmiror"
ziuresim kas bus......
tiesa kainavo jie 35.48

macmiror ir man ilgiausiai padėjo - net 3 mėn buvo dingę. bet vėliau nebepadėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 06, 17:11)
macmiror ir man ilgiausiai padėjo - net 3 mėn buvo dingę. bet vėliau nebepadėjo verysad.gif


PRADZIUGINAI blink.gif
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2007 03 06, 18:21)
PRADZIUGINAI blink.gif


aha, ir aš džiaugiausi lotuliukas.gif verysad.gif bet tikėkimės, tau labiau pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 06, 16:11)
macmiror ir man ilgiausiai padėjo - net 3 mėn buvo dingę. bet vėliau nebepadėjo verysad.gif

Kaip suprasti "vėliau nebepadėjo"? Kitąkart naudojant tas pačias žvakutes, ar kaip? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(atne777 @ 2007 03 06, 15:23)
nusuoliavau su savo niezuliu iki vaistines nuspirkau tuos "macmiror"
ziuresim kas bus......
tiesa kainavo jie 35.48

O kiek žvakučių yra pakuotėje?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 06, 22:05)
Kaip suprasti "vėliau nebepadėjo"? Kitąkart naudojant tas pačias žvakutes, ar kaip? unsure.gif
Papildyta:

O kiek žvakučių yra pakuotėje?

aha, kai kitą kartą naudojau, jau visai nebeveikė.

berods 3 žvakutės pakuotėje - tokio kurso ir pakanka
Atsakyti
[quote=naca,2007 03 06, 21:20]
aha, kai kitą kartą naudojau, jau visai nebeveikė.
Tai gal pati nusistatei diagnozę ir neatitiko vaistukai, ar čia gydytoja išrašė?

Atsakyti
[quote=vene,2007 03 06, 23:39]
[quote=naca,2007 03 06, 21:20]
aha, kai kitą kartą naudojau, jau visai nebeveikė.
Tai gal pati nusistatei diagnozę ir neatitiko vaistukai, ar čia gydytoja išrašė?
[/quote]

žinai, kai jau buvo 10 m stažas, tai nebebūtina kad gydytojas diagnozę nustatinėtų mirksiukas.gif tiesiog tas grybas toks dalykas, kad prisitaiko. tas pats buvo ir su kitais vaistais .
Atsakyti
QUOTE(Jurgeete @ 2007 03 03, 20:33)
as irgi pradedu itarti kas manejau trecia diena kankina.... man nustate vaginoze, pradejau naudoti vagisan zvakutes ir viena ryta pajutau, kad pradejo persteti ir niezeti.... pasiskambinau i savo ginekologini, pasake, kad turbut gal nuo tu vagisan zvakuciu... liepe nutraukti naudojima ir tiek... bet perstejimas ir niezejimas jau trecia diena neisnysta, negana to dar ir varputes odele pradejo luptis.... laikausi higienos... nebezinau ka ir daryti... o eiles pas ginekologe kosmariskos.... mano vizitas tik kovo 19 diena, o ir menesines ryt turi prasideti... nebezinau ka daryti.... sad.gif ar gali tai buti pienlige? kaip man tada sumazinti diskomforta?

Pasitikrink del visa ko savo intymios higienos prausiklio(jei toki naudoji) galiojimo laika. As vienakarta taip buvau prisidirbusi ir ne vienai daktarei nedasuto, kad gali buti tokia priezastis. doh.gif Paskui viskas susitvarke bigsmile.gif
Papildyta:
Tai kaip suprantu dar musu tarpe nera vartojusiu Candilact arba dida Candida Albicans Balance papildu? schmoll.gif Arba as nekantri labai. Galvoju gal pati pabandyti. Jau geriau pinigelius papildam isleisti, negu nueit pas ginekologe , suplot 50 Lt ir vel nieko naujo neisgirst ir gaut recepta tiem patiem vaistam, kuriuos ir taip jua zinau. tik kazin kada tuos papildus geriau butu pradeti gerti g.gif . Dar pirma nusipirkti juos kazkur reikia doh.gif Nebezinau net ka daryti. Taip viskas kisenei atsiliepia del tos pienliges. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 06, 21:05)
Kaip suprasti "vėliau nebepadėjo"? Kitąkart naudojant tas pačias žvakutes, ar kaip? unsure.gif
Papildyta:

O kiek žvakučių yra pakuotėje?



ASTUONIOS RUDOS PILIULES, ATRODO KAIP SALDAINIAI, TIK JAS PANAUDOJUS ISSKYROS TAI HMMM....
bet turbut taip turi but g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atne777: 07 kovo 2007 - 18:54
QUOTE(atne777 @ 2007 03 07, 20:50)
ASTUONIOS RUDOS PILIULES, ATRODO KAIP SALDAINIAI, TIK JAS PANAUDOJUS ISSKYROS TAI HMMM....
bet turbut taip turi but g.gif  g.gif


aišku taip turti būti - juk tų žvakučių turinys toks ryškiai geltonas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 07, 21:40)
aišku taip turti būti - juk tų žvakučių turinys toks ryškiai geltonas mirksiukas.gif


bet koks jausmas berysio........
kaip per menesines negausias jauciuosi....feeeeeeeeeeee................. blink.gif
Atsakyti
na jo del to feee... jausmo pritariu biggrin.gif
Atsakyti