Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(atne777 @ 2007 03 06, 14:52)
taip naudojau...ir nieko negaliu pasakyti.....mane jos apgyde, bet neisgyde doh.gif


ir aš tą patį pasakyčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
ir mane kankina pienlige, prieš tai naudojau lomexin nepadėjo, o prieš pora mėnesių pabandžiau makmiror ovules, na ir po to laiko neatsikartoja bigsmile.gif tikiuosi ir neatsikartos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2007 03 06, 12:52)
taip naudojau...ir nieko negaliu pasakyti.....mane jos apgyde, bet neisgyde doh.gif

Negąsdinkit. Jeigu nepadės teks imtis priemonių pačiai g.gif . Man padėdavo Polygynax žvakutės, teks jomis gydytis. Taip, kaip man buvo su ciklo sutrikimu-gydytoja išrašė Ibuprom, kuris yra nuo skausmo (man nieko neskaudėjo hihihi.gif ). Ibuprom, žinoma, nepirkau, o pati išsigydžiau nakvišų aliejumi. Va taip.
Papildyta:
QUOTE(markute55 @ 2007 03 06, 13:18)
Sveikos,
ir mane kankina pienlige, prieš tai naudojau lomexin nepadėjo, o prieš pora mėnesių  pabandžiau makmiror ovules, na ir po to laiko neatsikartoja bigsmile.gif tikiuosi ir neatsikartos ax.gif

Tokių neteko girdėti, kiek jos maždaug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 06, 14:21)
Negąsdinkit. Jeigu nepadės teks imtis priemonių pačiai  g.gif . Man padėdavo Polygynax žvakutės, teks jomis gydytis. Taip, kaip man buvo su ciklo sutrikimu-gydytoja išrašė Ibuprom, kuris yra nuo skausmo (man nieko neskaudėjo  hihihi.gif ). Ibuprom, žinoma, nepirkau, o pati išsigydžiau nakvišų aliejumi. Va taip.
Papildyta:

Tokių neteko girdėti, kiek jos maždaug kainuoja?



tiesa, ir man labai idomu,ar :macmiror" receptinis vasitas ar ne g.gif g.gif
nes pas mane ta zaraza atsinaujino,as pasiskambinau sian ginekologei ir liepe nusipirkt"macmiror" zvakuciu.o vaistai lt. skaiciau kad jie receptiniai.tai kaip cia gaunasi?gal iki vaistines neverta eiti??????????

o jo kaina tai apie 35 litus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atne777: 06 kovo 2007 - 13:48
QUOTE(atne777 @ 2007 03 06, 15:31)
tiesa, ir man labai idomu,ar :macmiror" receptinis vasitas ar ne g.gif  g.gif
nes pas mane ta zaraza atsinaujino,as pasiskambinau sian ginekologei ir liepe nusipirkt"macmiror" zvakuciu.o vaistai lt. skaiciau kad jie receptiniai.tai kaip cia gaunasi?gal iki vaistines neverta eiti??????????

o jo kaina tai apie 35 litus



aš jas pirkau be recepto ir pardavė, mokėjau 38lt,ten yra 8 žvakutės,na man jie labai patiko nes šeip kas dvi savaites atsikartodavo,o vaistu kokių tik nevartojau, o dabar jau du mėn.ir nieko.
Atsakyti
QUOTE(markute55 @ 2007 03 06, 14:50)
aš jas pirkau be recepto ir pardavė, mokėjau 38lt,ten yra 8 žvakutės,na man jie labai patiko nes šeip kas dvi savaites atsikartodavo,o vaistu kokių tik nevartojau, o dabar jau du mėn.ir nieko.



aciu mirksiukas.gif

reiks soliuoti iki parduotuves
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atne777: 06 kovo 2007 - 13:52
Bet vaistų brangumėlis doh.gif . Aš vakar už tą vieną geriamą kapsulytę sumokėjau 15 Lt, o dar 3 žvakutės-24 Lt, tepaliukas ...Ir dar prieš tai, kiek vaistukų sunaudojau-apie 100 litukų gavosi, o jeigu dar ne viskas doh.gif . Svarbiausia sumoki pinigėlius, ir norisi pasveikti unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 06, 14:55)
Bet vaistų brangumėlis  doh.gif . Aš vakar už tą vieną geriamą kapsulytę sumokėjau 15 Lt, o dar 3 žvakutės-24 Lt, tepaliukas ...Ir dar prieš tai, kiek vaistukų sunaudojau-apie 100 litukų gavosi, o jeigu dar ne viskas  doh.gif . Svarbiausia sumoki pinigėlius, ir norisi pasveikti  unsure.gif .



taigi taigi....o dar paskaiciuokim kiek privatus kabinetas kaskart po 30 litu,tepineliai ,ekoskopija.......bijau bendra suma isverstu mane is koto mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
Na jo jau vaistai tai labai brangūs, kiek teko išmesti i bala pinigėliu aš net neisivaizduoju, tiksliau bijau net pagalvoti ,kiek nervu išgadinau, ir intymus gyvenimas buvo pašlijęs... jau galvojau jog niekad nesijausiu gerai....na bijau dar džiaugtis, žinot prisidžiaugi o po to opapa ir yra biggrin.gif,
na tai po to pasakykit kaip jums šie vaistukai...
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(markute55 @ 2007 03 06, 15:08)
Na jo jau vaistai tai labai brangūs, kiek teko išmesti i bala pinigėliu aš net neisivaizduoju, tiksliau bijau net pagalvoti ,kiek nervu išgadinau, ir intymus gyvenimas buvo pašlijęs... jau galvojau jog niekad nesijausiu gerai....na bijau dar džiaugtis, žinot prisidžiaugi o po to opapa ir yra biggrin.gif,
na tai po to pasakykit kaip jums šie vaistukai...
smile.gif



nusuoliavau su savo niezuliu iki vaistines nuspirkau tuos "macmiror"
ziuresim kas bus......
tiesa kainavo jie 35.48
Atsakyti
giaras,tai kaip cia as taip brangiai sumokejau doh.gif
as buvau pirkusi camelia vaistineje ech biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(markute55 @ 2007 03 06, 16:34)
giaras,tai kaip cia as taip brangiai sumokejau doh.gif
as buvau pirkusi camelia vaistineje ech biggrin.gif



nezinau is kokio tu miesto , bet pas mus Klaipedoje yra tokia "Sauletoji vaistine " mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti