Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytukas

Turejau mamytuka `nuostabu“. Ispradziu normaliai viskas, baisiai jauna buvau, 17-18, draugavom graziai ir t.t. Bet po 3 metu pradejau atsibusti. Viskas pagal jo mama. Keltis, rengtis, gyventi, valgyti ir t.t. Jei susipykom, bega pas mama. Galiausiai ji sukure plana. Pradejo skambineti mano tevams ir pasakoti, koks jos sunelis blogas ir, kad as turiu su juo skirtis, nes ji labai manimi rupinasi. Uzknisdavo ir mane, ir mano tevus. Viena diena neiskentusi pasake, kad ji tik norejo sunu susigrazinti, nes per daug buvo nuo jos nutoles. Tai ir prasidejo musu barniai. Jis lekia pas mama papasakoti, ka valge, o as neleidziu. Norim vaziuoti i Palanga, bet mamyte nori, kad ja nuveztu kur nors. Norim svesti sventes su draugais, turim sedeti su ja. O ta mamyte, tai kaip is filmu meksikietisku ta blogoji. Man i akis, kai jau drebdavo sud..., o suneliui juokiasi ir sako, kaip mane myli. Ir ka, jis tik mamyte tikejo... ir vis dar dabar tiki turbut.
Atsakyti
neteko tokiu dar sutikti biggrin.gif
Atsakyti
man irgi pasisekė, kad tokių nesutikau biggrin.gif
Atsakyti
O man teko tokį sutikt. doh.gif doh.gif doh.gif kai vieną kartą nuėjau sergančio aplankyt išsigandau blink.gif kaklą apsirįšęs skarelę, visokias ten arbatytes geria. Pkraupau. Supratau, kad ne man
Atsakyti
Kaip gerai, kad tokių "vėplų" nesutikau.
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2006 09 15, 13:26)
O man teko tokį sutikt.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kai vieną kartą nuėjau sergančio aplankyt išsigandau  blink.gif kaklą apsirįšęs skarelę, visokias ten arbatytes geria. Pkraupau. Supratau, kad ne man

blink.gif sergantis cia zmogus, joks mamytukas... tu ka kai sergi negeri arbatyciu? blink.gif doh.gif
Atsakyti
Jargau kaip gerai, kad maniškis ne iš tos rūšies lotuliukas.gif Kolegė va su tokiu gyvena, tai kaip kenčia doh.gif Jam mama - idealas, mykia, seiliojasi prieš ją doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas11 @ 2006 09 07, 15:59)
Galiausiai ji sukure plana. Pradejo skambineti mano tevams ir pasakoti, koks jos sunelis blogas ir, kad as turiu su juo skirtis, nes ji labai manimi rupinasi. Uzknisdavo ir mane, ir mano tevus. Viena diena neiskentusi pasake, kad ji tik norejo sunu susigrazinti, nes per daug buvo nuo jos nutoles. Tai ir prasidejo musu barniai. Jis lekia pas mama papasakoti, ka valge, o as neleidziu. Norim vaziuoti i Palanga, bet mamyte nori, kad ja nuveztu kur nors. Norim svesti sventes su draugais, turim sedeti su ja. O ta mamyte, tai kaip is filmu meksikietisku ta blogoji. Man i akis, kai jau drebdavo sud..., o suneliui juokiasi ir sako, kaip mane myli. Ir ka, jis tik mamyte tikejo... ir vis dar dabar tiki turbut.


Na ir tegu gyvena abu pora kaip tvora biggrin.gif Aš kažkodėl manau, kad ilgainiui apkarsta abiem toks gyvenimas.
Atsakyti
Aš turiu mamyčiuką.Buvo toks mamops vaikelis.Ale aš suradau tų lenciūgų(apie kurį peliauckų Jadzė rašo),atrišau,išsivežiau i kitą miestą.Dabar jis MANO.Ir mano barščiai skanesni..... bigsmile.gif
O pas mamulę kartais nubėga,tik manęs neskundžia.....
Atsakyti
Bijau, kad ir mano vyras turi mamytuko požymių. Kas antrą dieną (blogiausiu atveju 2 k. per sav.) skambinasi su mama, kalbasi apie uki ir bites, mama "paskiria" vaistuku, maisto papildų.
Bet vyras mano barsčių nepeikia, tik kartais dėl vaiko auklėjimo papriekaištauja.
Šeip tai anyta miela, šilta moteris, tiesiog jis - vienintelis jos turtas. Gerai, kad mes gyvenam per 200 km atstumą, tai man jo daugiau tenka nei jai smile.gif
Atsakyti
Maniškis skambinasi su mama 2 k. per dieną, su seneliais 1 k. per dieną, į svečius važiuoja 1 k. per dieną, mažiausiai 1 k. per 2 dienas. doh.gif Sako, kad tai normalu. Čiuju papuoliau į bėdą g.gif
Atsakyti
QUOTE(pūgžlys @ 2006 12 04, 10:23)
Maniškis skambinasi su mama 2 k. per dieną, su seneliais 1 k. per dieną, į svečius važiuoja 1 k. per dieną, mažiausiai 1 k. per 2 dienas.  doh.gif Sako, kad tai normalu. Čiuju papuoliau į bėdą  g.gif


Čia tai bambagyslė doh.gif
Reikia kažka daryti g.gif
Atsakyti