Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytukas

Turbūt ir normalūs vyrai turi mamytuko bruožų.Ir jie ,,išlenda"kartais visai netikėtai. blink.gif Štai mano vyras,visiškai savarankiškas žmogus,galintis be mamos balso gyvent,rodos visą amžinybę, smile.gif Vieną dieną lyg tarp kitko užsimena,kad jo mama valgyti gamina puikiai schmoll.gif ir jos kepami pyragai tokie skanūs... g.gif Jo balse jaučiu nostalgiją.. unsure.gif man tai visai nepatinka...
Atsakyti
Žinoma visiškai užspaustas mamytės sūnus tai baisų. Bet jai retkarčiais kažką prisimena - tai ko jus norit? Su mama gyveno tai nevienerius metus lotuliukas.gif
Atsakyti
Na vyrai tik atitrūkę nuo mamytės nori kad jų moterys viską darytų kaip mamos. Mama tai daro taip, o tu jau ne..... ir taip gan dažnai. Paskui laikui bėgant jie apsišlifuoja ir pamiršta kaip darė mama..... smile.gif
Atsakyti
niu aš vienturėlį turu, tai visai nieko, net kokybės ženklą galiu išduot, išlepintas teisingai (bet išlepintas) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jo mamai pretenzijų neturiu tongue.gif
Atsakyti
Manau labai sunku su tokiu doh.gif
Atsakyti
Mano nuomone vargsai tokie vyrai -mamuciukai sad.gif Nenoreciau, kad mano vyras toks butu ir net savo vaiko taip bandysiu neaukleti smile.gif T.y. mylesiu kaip ir myliu be galo ir be krasto, taciau visa kita jam reikes uzsitarnauti savo triusu, o ne mamos smile.gif, kad uzaugtu savarankiskas, o ne koks nieko nemokantis ir isitveres uz mamos sijono sad.gif
Atsakyti
Nu jus kadrės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu taip skaniai seniai besijuokiau.Pamatytu vyrai apie ką mes čia rašinejam lotuliukas.gif lotuliukas.gif Su vienturčiu turbut negalečiau gyvent.Per žiauru lotuliukas.gif Maniškis yra vienas sunus ir keturios seses.Nu myli jis ta savo motina.Tiksliau visada ja mamyte vadina. lotuliukas.gif Pas ja visada puodai pilni,dešimt patiekalu prigaminta.Pyragus skanius kepa doh.gif seniau dažniau važiuodavo,o dabar vis retyn.Nors iš esmes tai man patinka jo požiuris i mama.Norečiau kad ir mano sunus mane taip gerbtu.Musu šeimai uošviene jokios įtakos neturi thumbup.gif
Atsakyti
klaida!!! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mik @ 2007 03 24, 16:40)
klaida!!!  unsure.gif

nagi,nagi,ir kodel gi klaida g.gif kaip sakiau,uošviene jokios įtakos musu šeimai neturi.Visus sprendimus priemam tik mes su vyru.Jis tiesiog ja gerbia. Ir viskas.Ka inai bandytu patarti,vyras visada su jumoru deda ją į vieta thumbup.gif
Atsakyti
Nu va,o ka man daryti? Maniskis atrodo ne mamiciukas, nes ir mamos barscius pakritikuoja (abu pasikuokiam is jos baisiu sriubu), ir mano zodis jam visada lemiamas, bet... bet.... bet ka daryti, jei skambinasi su mama bent du kartus per diena, jei papasakoja kiek is to ar ano darbdavio gavo ar negavo pinigu, jei mama paruosdavo, susmulkindavo ir net sukramtydavo, belikavo tik nuryti. Net ji pati ta pripazino. Ka daryti, jei jokio sprendimo pats nepriima, ka daryti jei myzcioja del kiekvienos vaiko asareles (cia jau atskira tem, jptv....), ka daryti jei praso jam parasyti CV, ka daryti, jei su mama tariasi, ar priimti si darbo pasiulyma ar ne.Patikekit, is salies mamike super, tolerantiska, jau kaip mane myli, neesu is nuosavos mamos tiek girdejus, bet sunaus zingsnis zinomas kiekvienas... cia taip gerai uzmaskuota, kad plika akimi nepamatysi......
Atsakyti
QUOTE(Indriuka @ 2007 03 26, 01:07)
Nu va,o ka man daryti? Maniskis atrodo ne mamiciukas, nes ir mamos barscius pakritikuoja (abu pasikuokiam is jos baisiu sriubu), ir mano zodis jam visada lemiamas, bet... bet.... bet ka daryti, jei skambinasi su mama bent du kartus per diena, jei papasakoja kiek is to ar ano darbdavio gavo ar negavo pinigu, jei mama paruosdavo, susmulkindavo ir net sukramtydavo, belikavo tik nuryti. Net ji pati ta pripazino. Ka daryti, jei jokio sprendimo pats nepriima, ka daryti jei myzcioja del kiekvienos vaiko asareles (cia jau atskira tem, jptv....), ka daryti jei praso jam parasyti CV, ka daryti, jei su mama tariasi, ar priimti si darbo pasiulyma ar ne.Patikekit, is salies mamike super, tolerantiska, jau kaip mane myli, neesu is nuosavos mamos tiek girdejus, bet sunaus zingsnis zinomas kiekvienas... cia taip gerai uzmaskuota, kad plika akimi nepamatysi......


Nepavydetina situacija.Kad ir kaip gerai sueiciau su anyta,man nepatiktu,kad zino viska apie mano seimynini gyvenima schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Pakalbeciau atvirai su vyru,jei nesuprastu,tada su anyta,kad leistu savo vaikui subresti. ax.gif

Kazkuri rase,jog su vienturciu negyventu.Kodel? Gal mazai vienturciu sutikai?Manasis vienturtis,bet tai jokios itakos nedaro.Jis mama myli,bet gyvena savo gyvenima o ir islepes yra normos ribose.
Beje,nemazai islepusiu vaiku yra daugiavaikese seimose,ypac lepinami jaunesneji. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na aš gyvenu su vienturčiu. JOkių problemų thumbup.gif
Atsakyti