Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pigiai pavalgyti?



Labai skanus apkepėlis su žuvyte:
Žuvies,
3 morkų,
200g majonezo,
5-6 kiaušinių,
fermentinio sūrio.
Viską dedam į skardą: pirmas sluoksnis žuvytės (dedat kiek turit ), antras sluoksnis kepintų svogūnų ir morkų. Majonezo ir kiaušinių plakinį užpilame ant viršaus. Apkepas gaunasi labai purus. Skonis super. thumbup.gif

Papildyta @ [mergetime]1097580515[/mergetime]


Pamiršau doh.gif , sūrį sutarkuoti ir sudėti į plakinį. Galima ir be sūrio.
Atsakyti
sveikos, apkepe tai prieš kepant reikia viską sumaišyti.
Lavašą tai nuperki, supjaustai per perlenkimus į atrodo 9 dalis ten išeina, į vidų įdedi įdarą (nupirktus sojų lakštinius išverdi 15 min. sultinyje, dar truputį palaikai, po to juos gerai nuspaudi, apipili sojos-grybų padažu, sumaišai su tarkuotu sūriu, pomidorais ar pan.) įdarą įvynioji, pašildai lavašą geriausiai mikrobanginėj trumpam wink.gif.
Skanu ir šiaip sojos kepsneliai (pavirti, nusausinti, ant viršaus užtarkuojama sūrio, apkepama) arba sojos gabalėliai pomidorų padaže ar grietinėlės, galima daug kur eksperimentuoti, daug receptų ant skirtingų sojos produktų, bet aš prisigalvoju savaip.
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 10 12, 17:27)
sveikos, apkepe tai prieš kepant reikia viską sumaišyti.
Lavašą tai nuperki, supjaustai per perlenkimus į atrodo 9 dalis ten išeina, į vidų įdedi įdarą (nupirktus sojų lakštinius išverdi 15 min. sultinyje, dar truputį palaikai, po to juos gerai nuspaudi, apipili sojos-grybų padažu, sumaišai su tarkuotu sūriu, pomidorais ar pan.) įdarą įvynioji, pašildai lavašą geriausiai mikrobanginėj trumpam wink.gif.
Skanu ir šiaip sojos kepsneliai (pavirti, nusausinti, ant viršaus užtarkuojama sūrio, apkepama) arba sojos gabalėliai pomidorų padaže ar grietinėlės, galima daug kur eksperimentuoti, daug receptų ant skirtingų sojos produktų, bet aš prisigalvoju savaip.

Kazkaip atrodo, kad nelabai pigus tas patiekalas user posted image O gal klystu? Kiek kainuoja ta Lavasa?
Atsakyti
apie 2lt.lavašas, iki 3lt. -sojos lakštiniai, sūris-2lt., dviem pavalgyt, nėra brangu, vis įvairovė, kitom dienom, aišku, gali pavalgyt ir už 3-4lt. wink.gif (kiaušinių, žuvies pirštelių, varškėčių, blynų)
Atsakyti
pala pala, o kas tas lavašas??? Nelabai ikertu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramuniukas @ 2004 10 13, 13:03)
pala pala, o kas tas lavašas??? Nelabai ikertu blush-anim-cl.gif

na tokia pseudo-duona. iš tiesų tai kaip paplotys atrodo, plonas, lankstosi.
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 09 06, 14:15)
GAL PAZIUREK CIA.... http://www.edlonta.l...eptai.php?ctg=2

MAN PATINKA SIS PUSLAPIUKAS, KARTAIS RANDU LABAI FAINU RECEPTUKU... thumbup.gif

Na tikrai super thumbup.gif receptu ten yra !!!

Aciu Enigma uz patarima !!!
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 10 12, 16:27)
sveikos, apkepe tai prieš kepant reikia viską sumaišyti.
Lavašą tai nuperki, supjaustai per perlenkimus į atrodo 9 dalis ten išeina, į vidų įdedi įdarą (nupirktus sojų lakštinius išverdi 15 min. sultinyje, dar truputį palaikai, po to juos gerai nuspaudi, apipili sojos-grybų padažu, sumaišai su tarkuotu sūriu, pomidorais ar pan.) įdarą įvynioji, pašildai lavašą geriausiai mikrobanginėj trumpam wink.gif.
Skanu ir šiaip sojos kepsneliai (pavirti, nusausinti, ant viršaus užtarkuojama sūrio, apkepama) arba sojos gabalėliai pomidorų padaže ar grietinėlės, galima daug kur eksperimentuoti, daug receptų ant skirtingų sojos produktų, bet aš prisigalvoju savaip.

O kas cia per pomidoru padazas, arba grietines? g.gif Tu ta soja patusini tam padaze?
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 10 11, 09:47)
aš vakar padariau nebrangų ir skanų didelį apkepą iš išvirtų 2 pakelių lakštinių makaronų, 2 kiaušinių, 2 pakelių varškės, cinamono, cukraus, druskos, džiovintų papajų thumbup.gif , skardą ir apkepo viršų dar reikia apibarstyti džiūvėsėliais.

Dariau si apkepa vakar vakarienei! Labai skanu buvo! essen.gif Dar ir siandien pusryciams uzteko, tai isvis liux! smile.gif Vietoj papaju dejau razinas, nes man taip skaniau ir kieki mazinau 4 kartus. smile.gif
Atsakyti
o gal kas dar galit patart kaip pigiai kūčias ir kalėdas atbaliavot????
Atsakyti
Kaledos ir Naujakas pigiai nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
gaunasi, kai baliavoji kitų sąskaita.
Atsakyti