Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pigiai pavalgyti?

Va savaitgali dariau kirvio košę (tiksliau kirvio padažą makaronams smile.gif ) Dėjau morkas tarkuotas, smulkintus svogūnus ir žirnelius šaldytus, įpyliau vandenuko ir trošlinau su prieskoniais ir pomidorų padažu. Kai išsitroškino su makaronais valgėm, nugi tikrai skaniai pavalgėm. Ir pigiai. Vyras sasiska dasidėjo: prabanga smile.gif
Atsakyti
QUOTE (nerez @ 2004 09 30, 18:09)
QUOTE (maka @ 2004 09 29, 12:15)
QUOTE (dorado @ 2004 09 28, 19:49)

O tos plonosios zarnos tinka vedarams?????  Man mama sake, kad jos skirtos desrelems gaminti ( is farso).....




As tai tik su tom plonom ir darau. Nes greiciau iskepa ir ju papildomai valyt nereikia, kaip tu storu.

O tai kaip jus i tas plonas prikemsat? As karta buvau nusipirkusi tai koki 1,5h su arbatiniu sauksteliu vargau mad.gif

as is platsmasinio limonado butelio nusipjoviau virsunele . tik reikia ziureti kad "kaklelis" butu platesnis . viena gala surisi o is kito pili per ta piltuveli
Atsakyti
Dar prie to "kirvio" padažo česnakiuko pridejus,išvis liuks gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (nerez @ 2004 09 30, 19:09)
QUOTE (maka @ 2004 09 29, 12:15)
QUOTE (dorado @ 2004 09 28, 19:49)

O tos plonosios zarnos tinka vedarams?????  Man mama sake, kad jos skirtos desrelems gaminti ( is farso).....




As tai tik su tom plonom ir darau. Nes greiciau iskepa ir ju papildomai valyt nereikia, kaip tu storu.

O tai kaip jus i tas plonas prikemsat? As karta buvau nusipirkusi tai koki 1,5h su arbatiniu sauksteliu vargau mad.gif

As turiu nusipirkus toki plastmasiuka desrelems daryti (kur dedasi ant mesmales). Uzmaunu zarna ant to plastmasiuko, uzrisu, pilu mase, o zarna pati nuslydineja. Tikiuosi aiskiai paaiskinau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Naktine @ 2004 10 04, 17:51)
Dar prie to "kirvio" padažo česnakiuko pridejus,išvis liuks gaunasi thumbup.gif

Aš dėjau džiovintą česnaką.
Atsakyti
as vakar dariau lavasa su sojos lakstiniais ir suriu, siandien isviriau vienam puode vistienos sirdeliu, salieru stiebu ir bulviu, ipyliau grietineles-labai skanu.
Atsakyti
o kaip padaryti lavasa su sojos lakstiniais?
Atsakyti
QUOTE (maka @ 2004 10 04, 19:00)
QUOTE (nerez @ 2004 09 30, 19:09)
QUOTE (maka @ 2004 09 29, 12:15)
QUOTE (dorado @ 2004 09 28, 19:49)

O tos plonosios zarnos tinka vedarams?????  Man mama sake, kad jos skirtos desrelems gaminti ( is farso).....




As tai tik su tom plonom ir darau. Nes greiciau iskepa ir ju papildomai valyt nereikia, kaip tu storu.

O tai kaip jus i tas plonas prikemsat? As karta buvau nusipirkusi tai koki 1,5h su arbatiniu sauksteliu vargau mad.gif

As turiu nusipirkus toki plastmasiuka desrelems daryti (kur dedasi ant mesmales). Uzmaunu zarna ant to plastmasiuko, uzrisu, pilu mase, o zarna pati nuslydineja. Tikiuosi aiskiai paaiskinau laugh.gif

Plonas zharnas mano tevai kemsa per plastikini buteli - ji perpjauna pusiau, ant kaklelio uzhmauna zharnos gala - kita su dantu krapshtuku susmaigsto, kad nepreteketu koshe - ir su samciu pila i "piltuveli" mase - labai greitai viskas gaunasi. Tik nereikia labai daug pripilti mases, nes kepant gali plyshti.
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 09 07, 10:53)
nerile, tai anksciau gyvenom netoli tėvų, beto neturėjom laiko valgyt dažnai ir isvis arba bulves kepdavom arba košes virdavom ir niekas triukšmo dėl to nekėlė, bet va mano mylimiausias paskutiniu metu pradėjo kalbėt, kad kitų žmonos valgyt tai vat gamina,o as tai nebent nuodus isvirt sugebėčiau blink.gif o beto ir pas tėvus i kita miesta kasdien neprivažinėsi. taigi ir nusprendžiau ismokt gamint, juo labiau , kad finansinė padėtis nestabili, o dar paskaičiavom kiek isleidžiam negamintam maistui doh.gif

Aviziniai blynai

2 stiklines aviziniu dribsniu (herkuleso)
2 saukstai manu kruopu
2 stiklines pieno
2 kiausiniai
prieskoniai (vegeta, muskatas, cesnakas)

Avizas ir manus uzpilti karstu pienu, sudeti Vegeta, muskata ir palikti 30 min isbrinkti. I sia mase imusti kiausinius, sudeti cesnaka, viska ismaisyti ir kepti ant aliejaus. Valgom mes su grietine arba grybuku padazu.
Tikrai nebrangu, paprasta ir skanu, o manau ir vyras nepavadins to nuodais laugh.gif
Atsakyti
aš vakar padariau nebrangų ir skanų didelį apkepą iš išvirtų 2 pakelių lakštinių makaronų, 2 kiaušinių, 2 pakelių varškės, cinamono, cukraus, druskos, džiovintų papajų thumbup.gif , skardą ir apkepo viršų dar reikia apibarstyti džiūvėsėliais.
Atsakyti
O tu makaronus sumaisei su varske ar sluoksniais dejai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 10 05, 09:14)
o kaip padaryti lavasa su sojos lakstiniais?


Lengvute, gal gali atsakyti?
Atsakyti