Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai namų sąlygomis

kai tik mazoji tvirtai laikys galvute iskarto sportuosim. Tikiuosi ir vaikui patiks ir pinigu sutaupisiu. thumbup.gif
Atsakyti
as irgi sportuoju namie - be jokiu treniruokliu ir kitu papildomu irankiu (isk. viena 3kg gantele). nusipirkau uz 7 Lt maximoj paralonini kilimeli, ant kuriuo nei stuburas, nei keliai nesitrina. sportavimas man uztrunka 40-50 minuciu, tad galiu sau leisti tai daryti beveik kiekviena diena rolleyes.gif

Pratimai liemeniui:

1) lenkimai i sonus stovint, viso 100 kartu (per viena karta), butina salyga - klubai nejuda, juda tik nuo liemens virsutine kuno dalis, rankos ant liemens arba iskeltos i virsu (keisti)

Pratimai presui:
1) atsilenkimai gulint, viso 50 kartu (per viena karta)
2) koju kelimas gulint, viso 50 kartu (per viena karta)

Pratimai rankoms su viena gantele (ja galima pakeisti pilnu plastikiniu buteliu):
1) peciai - raknos kelimas 90 laipsniu kampu
2) vidine puse - pakelus ranka virs galvos, ja lenkti per alkune uz galvos ir tiesti vel
3) isorine puse - stovint ranka nuleisti pries save ir lenkti per alkune

Pratimai slaunims:
1) isorine puse - atsigulti ant sono, kojas istiesus, tarp kuno ir koju turi susidaryti 90 laipsniu kampas, letai, kelis kartus pristabdzius kelti koja, viso 50 kartu (galima per kelis kartus) kiekvienai kojai
2) vidine puse - atsigulti ant sono ir issitiesti , koja esancia virsuje sulenkti ir pastatyti uz saves, apatinia koja letai kelti kelis kartus pristabdzius, viso 50 kartu (galima per kelis kartus) kiekvienai kojai
3) priekine puse - atsklaupti ant keliu, rankas uz saves ir jomis atsiremti i grindis, rankos visada tiesios, kuna tai kelti, tai nuleisti, viso 50 kartu (per viena karta)

Pratimai blauzdoms (ir vidinei slaunu pusei):
1) stovint nugara atsiremti rankomis i kanors kas yra Jums iki liemens (as atsiremiu i vaiku lovyte biggrin.gif ), kojas isskiesti ir atsukti i sonus, daromi pritupimai (ispradziu per kelius, tada pasistiebiama ant pirstu, tada istiesiame kojas per kelius, tada atsistojame ant pilnos pedos), viso 100 kartu (per viena karta)

Pratimai uzpakaliukui:
1) atsistojus keturiom, alkunemis atsiremti i grindis, kelti sulenkta per kelia koja, viso 50 kartu (per viena karta) kiekvienai kojai
2) atsigulus sulenkti kojas, letai kelti kuna i virsu sutraukus uzpakaliuko raumenis, viso 50 kartu (per viena karta)

gal ir nelabai aiskiai parasiau, na bet pabandziusios susigaudyt turetumet wink.gif
Atsakyti
sveikutes. keletas pratimeliu su aprasymais ir foto (ne visi), rusu kalba.
http://www.qyl.ru/vforme,issue=1928
Atsakyti
QUOTE(flakita @ 2005 05 09, 18:59)
Nu su vandens buteliukais tai tikrai  thumbup.gif  Siaip visokiausiu pratimu, pvz man vienas is geriausiu uzpakaliukui. Atsklaupi ant keliu( rackom) atsiprasau uz pasakyma  ax.gif  ir tada koja i sona apie 90 laipsniu ir taip kiekvienai po 64 kartus, patikekit liuks pratimukas thumbup.gif  nezinau tik ar aiskiai paaiskinau biggrin.gif pvz. namie irgi galima manau daryti, paimti kokia tvirtesne guma, atsistoji ant jos abiem kojom  rankomis laikai tik ta guma neturetu buti jums iki pazastu  biggrin.gif ir keli i sona, bet neaukstai irgi labai jauciasi raumenukai thumbup.gif  nezinau kuriai kuno vietai jums reikia, papasakociau dar blush2.gif



jei ka gero efektingo zinai, tai noretusi slaunikems ir rurikei biggrin.gif
Atsakyti
sveikos! smile.gif
rytais noriu pusvalandi pasportuot bet va bedele..nezinau kaip istreniruot visa kuna ir noriu daryt pratimo kompleksus o ne vien tik bet kokius..
stai noriu paprasyt ir paklaust..kaip jus susidarote protimo kompleksus,kas treniruotusi visas kunas? gal turite tokiu pavyzdziu ir gal galetumet atsiust? butu labai malonu:D
Atsakyti
Sveika,
Na, aš jokio kompleksų neturiu susidarius. Bet rytais stengiuosi daryti raumenų tempimo pratimus. Ir visa mano rytinė mankšta trunka tikrai iki 10min maximum. O šiaip tai lankau sporto klubą (na, šį mėnesį padariau pertrauką blush2.gif ). Bet ta rytinė makštelė tikrai padeda jaustis gerai. bigsmile.gif O šiaip bent jau man asmeniškai sportuoti ryte nepatinka, labiau tinka popietė. ax.gif
Atsakyti
Ryte bėgioju ir pabėgiojus patampau raumenis. O jei nebėgu, tai lovoj pilvo presą darau . O jei nori komplekso, tai perversk ne vieną žurnaliuką iš kurio išsirinksi pratimukus, kuriuos nori daryti. Man pratimus irgi geriau daryt dieną ar vakare, nes namuose kai iš ryto visi sukylam aš sportuoti negaliu, nes visi vaikšto iš kampo į kampą, blaško, tai jau geriau bėgioti.
Atsakyti
Pilvo presą lovoje? Tai yra paprasčiausiai atsilenkimus lovoje ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(hobite @ 2006 08 25, 13:16)
Pilvo presą lovoje? Tai yra paprasčiausiai atsilenkimus lovoje ar kaip?



Taip, paprasčiausi atsilenkimai lovoje smile.gif
Atsakyti
Bet iš tikrųjų, tai man efektingiausias pratimas, tai atsiklaupus ant grindų su ratuku kelis kartus pirmyn-atgal pavažiuoti.
Atsakyti
Jei bėgimas ne kančia, tai pabėgiokit nors po 15 min, nes kai bėgat dirba visos raumenų grupės.
Atsakyti
gal gali kas daugiau pratimuku parasyti sedmenims pakelti. kazkaip tokiu pratimuku nelabai zinau sad.gif beje labai esu pasiryzus pasigrazinti fitness3.gif
Atsakyti