Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai namų sąlygomis

Nu mamos thumbup.gif nebuvau girdejusi,men-atradimas thumbup.gif
Atsakyti
Geri pratimai thumbup.gif . Su vaiku daug ką galima padaryti, bet man tai visada laiko pritrūksta (čia aš save taip pateisinu blush2.gif iš tikro, tai tingiu doh.gif )
Atsakyti


mergaites, tik nepamirskit seno gero musu draugo LANKO!!!!!! thumbup.gif

super efektyvu liemeniui. maciau senukuose metalinis kainuoja apie 50 lt dabar, bet poveikis gi laiko patikrintas, ir as labai dziaugiuosi kad pries pora men ir vel ji istraukiau is tamsaus kambario, kur jis gulejo kokius 5 metus ir juokesi is mano nykstancios talijos blush2.gif ax.gif

nepatikesit bet apimtys mazeja wub.gif
Atsakyti
Super, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Nuo siandien vel pradedu sportuoti namuose. thumbup.gif
Atsakyti
aš jau kelias savaites užsiimu sportu namie drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2007 07 30, 17:16)
aš jau kelias savaites užsiimu sportu namie drinks_cheers.gif


Saunuole! 4u.gif Kaip sekasi? smile.gif
Atsakyti
turbut jau rasiau, ka galima labai gerai pagrazinti klubus ir sedmenis darant astuoniukes klubais. Tik judesi reikia daryti kuo stipresni - labiau i sona kluba vesti...
as - tingine, bet pilvo sokiu pratimais visada sugebu per pora savaiciu sugriti i norma...
labai gera taip pat yra iskviepus pilva itraukt ir palaikyt... tik tusciu skrandziu. I diena pagaukite save kelis sykius ir pakankinkite savo pilvuka... ir labai gerai vidaus organams- cia jogos pratimas...
ir labai padeda prasimankstinti namu valymas... as kelias kates turiu, tai man sis pasportavimas kiekviena diena sviecia
bigsmile.gif
o siaip mes ir taip visos grazios esam, ane 4u.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti, ar galima sportuoti maitinimo metu? Ar tai gali tureti itakos laktacijai?
Atsakyti
QUOTE(Irina D @ 2007 08 25, 16:39)
Noreciau paklausti, ar galima sportuoti maitinimo metu? Ar tai gali tureti itakos laktacijai?


Papildyta:
Man irgi tai aktualu
Atsakyti
QUOTE(Estrea @ 2007 07 30, 18:12)
Saunuole!  4u.gif  Kaip sekasi?  smile.gif


apsileidau žiauriai blush2.gif nors biškį rezultatų atsirado thumbup.gif
Atsakyti
na, ar yra sportuojančių namuose?aš jau pora sav iv. kai atsilenkimus darau,piliukas po gimdymo didokas blush2.gif
Atsakyti