Įkraunama...
Įkraunama...

Strazdanėlių mokyklėlė (Vilnius)

QUOTE(Anushka_1312 @ 2011 09 16, 12:33)
Pritariu Jums 100%, esu lygiai tokios pacios nuomones. Nepatiko poziuris i vaika!

Gal konkrečiau galėtumėt?
Atsakyti
Nieko ypatingo tarp tų mokyklėlių, ar Yamaha, ar Strazdanėlės. Panašiai, tik Yamahoje nėra dailės, bet kas iš tos dailės, kai pusantrų metų vaikui duoda patepliot dažus su kamuoliuku, nes su teptuku sunkoka.
Yamahoje atidirbta metodika. Ten nėra pašalinių matomų daiktų, kurie atitraukia vaikų dėmesį. Strazdanėlėse tikrai sunku išlaikyti vaiką prie kamuolio, kai jis žiūri į kamuolių baseiną, o namie tokio neturi. Kai grįžom iš mokyklėlės, tai taip ir nesupratau, kokią dainelę dainavom, lyg kažkokią dalį liaudies dainos apie strazdą. Yamahoje dainelių žodžiai atidirbti ir išleistos knygelės.
Bet iš tikro esminio skirtumo nėra, visur vaikai elgiasi panašiai. Va tik galiu pasakyti, kad daug kas priklauso nuo mokytojos. Jei kas nori gerai paruošti vaiką muzikos mokyklai, tai yra Yamaha būrelis, vykstantis Žibutės daržely su mokytoja Lina. Tikrai atsidavusi savo dalykui, papildomai su vaikais repetuoja natas, nors šiaip Yamahoj iki trejų metų nėra. Ji ir ateina anksčiau į užsiėmimą, ir pasitinką, ir ruošiasi darbelių darymui (pvz. Lazdynėlio daržely mokytoja Neringa apsiriboja padavimu priklijuot lipduką ar kažkokį karpinėlį), ir koncertus rengia, ir jiems ruošiasi visus metus.
Atsakyti
QUOTE(Emyli @ 2011 09 15, 18:24)
Laba diena,

kad jau prakalbot apie strazdaneles:

pareiskiau nora lankyt uzsiemimus patiems maziausiems. Ir kaina tiko ir uzsiemimai ir laikas ir vieta, BET  su jais susisiekti problema ( tai tel isjungtas, tai nekelai po 3 kartus ir niekad patys neperskambina, tai i laiska atraso 1-2 dienas doh.gif ) ..na kazkaip po tiek vargu susiekem ir vel BET...jie neleidzia padaryt 'vienakartinio mokamo vizito'' ir paziuret ar verta lankyt pamokas, ar vaikui patiktu... motivuoja, kad ''...jie uz ilgalaikius santykius ir kad vaikas tik po 4 kartu ( t.y. viso men) GALI SUPRAST ar jam patinka ar ne.." matyt nauja metodika kazkokia blink.gif 
Keisciausia kad atlankius menesi jau galima lankyti tik 1-2 kartus per men t.y. tiek kartu kiek nori. Logikos nulis.
Man nepatinka toks poziuris ir tokia sistema schmoll.gif
Tikiuosi kitoms pasiseks geriau.

100 proc. drinks_cheers.gif. As jau trecia diena laukiu, kol atsakys i mail'a panasiais klausimais smile.gif. Kazkodel Yamaha pati skambina ir klausia, ateisim ar ne ir i parodomaja pamoka ir veliau ar lankysim. Aisku, cia konkrecios mokykleles VADYBOS problema. Bet, jei nori turet gera varda ir pritraukt daugiau klientu, turetu buti lankstesni. Neturiu as dar nuomones apie tas mokykleles, bandysim tik lankyt. Bet is esmes, manau, nera skirtumo koks mokykleles pavadinimas - visa esme, konkrecios mokytojos sugebejimas sudomint vaikucius ir pastebet kiekvieno mazylio individualuma 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(MANOUCHE @ 2011 09 16, 14:52)
100 proc.  drinks_cheers.gif. As jau trecia diena laukiu, kol atsakys i mail'a panasiais klausimais  smile.gif. Kazkodel Yamaha pati skambina ir klausia, ateisim ar ne ir i parodomaja pamoka ir veliau ar lankysim. Aisku, cia konkrecios mokykleles VADYBOS problema. Bet, jei nori turet gera varda ir pritraukt daugiau klientu, turetu buti lankstesni. Neturiu as dar nuomones apie tas mokykleles, bandysim tik lankyt. Bet is esmes, manau, nera skirtumo koks mokykleles pavadinimas - visa esme, konkrecios mokytojos sugebejimas sudomint vaikucius ir pastebet kiekvieno mazylio individualuma 4u.gif.

Visiskai sutinku...smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Turėjom reikalų su Yamaha. Paturėjom ir daugiau nebereikejo, nes Strazdanos tiko daug labiau. Ir pirmam ir antram vaikui. O tokio nuostabaus atidumo kiekvienam vaikui bei situacijos kontroliavimo realiu laiku dar ir paieškoti reikia. Demo pamokėlės gal ir tinka Yamahai, kai tuo metu Strazdanėlėse tai beprasmis reikalas wink.gif
Svarbiausia, kad kiekviena mama sugebėtų matyti ne samones nesamones, o vaiko poreikius.
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 09 16, 16:16)
Svarbiausia, kad kiekviena mama sugebėtų matyti ne samones nesamones, o vaiko poreikius.


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atlankeme metus Strazdaneles. Kodėl būtent šią mokyklėlę rinkausi?
1. Norėjau įvairiapusiškos veiklos.
2. Rekomendavo pažįstami, kurių vaikai lankė anksčiau.
Parašyčiau 9 iš 10. Šiemet lankysime Pepės mokyklėlę, nes netinko ABC grupių grafikas.

Iš principo viskas gerai ir mokytojos neblogos, man tik dailės mokytoja (ta jauna) tokia labai atšiauri. O vieną sykį mano vaikui sako taip piktai per visą klasę, „Tu mane iš proto išvesi!“. Net visi tėvai sukluso...
Nu taip, su kaprizais mano mergina, bet ne ką labiau negu kiti... Manau, taip neturi kantrybės, nemokytojauk. Bet švaistytis tokiais žodžiais... Nežinau.

Per mankštos pamokėles kartais priemonių pritrūkdavo. Net mokytoja šauni.
Muzikos ir teatriuko pamokėlės vaikams mėgstamiausios ir mokytojos tvarkosi puikiai.

Ir dar dėl pavasarinio spektakliuko. Chaosas, vaikams malonumo iš to 0. Tiesiog atbūna ir tiek. Išeina grupėmis, 3 min nelabai suvokdami kas vyksta palaksto ir tiek:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrinka: 23 rugsėjo 2011 - 12:35
Mes uzsirašėme i strazdaneles nuo naujųjų m. bigsmile.gif
Tik mane glumina pamokėlių laikas -2 valandos blink.gif po 30 min. pamokeles keturios... A ne per ilgai kaip 3 metų vaikui? Dar ypač po darželio... blink.gif
idomu ar atlaikys pipiras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dypdishka @ 2012 01 05, 20:17)
Mes uzsirašėme i strazdaneles nuo naujųjų m. bigsmile.gif 
Tik mane glumina pamokėlių laikas -2 valandos  blink.gif  po 30 min. pamokeles keturios... A ne per ilgai kaip 3 metų vaikui? Dar ypač po darželio...  blink.gif
idomu ar atlaikys pipiras  rolleyes.gif

bent jau mano vaiko atveju, tai viskas priklauso nuo to, ar būna išsimiegojus, kartais nuo to, kokios nuotaikos atsikėlė ir pan 4u.gif šiaip dažniausiai visai gerai, kartais paskutinėje pamokėlėje jau prašosi namo... cool.gif
Atsakyti
mes lankem metus Strazdaneles.
Man tiesa pasakius siaip sau ta mokyklele.
Muzikelej visus metus tas pats per ta pati doh.gif As ir pastebejau kad istisai zvilgcioja i laikrodi mokytojos.

Bet dukrai ten patiko viskas ir tai buvo svarbiausia biggrin.gif

Kitiems metams jau ieskojau kitu uzsiemimu.
Atsakyti
Lankem Strazdaneles ir esam labai patenkintos, ypac daug pliusu dedu Sonatai 4u.gif Patiko uzsiemimu ivairove ir lankstumas del pamokeliu lankymo, t.y. susirgus pamokele galima atkelti, o taip daro ne visus mokykleles ...
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2012 03 20, 15:56)
Lankem Strazdaneles ir esam labai patenkintos, ypac daug pliusu dedu Sonatai  4u.gif Patiko uzsiemimu ivairove ir lankstumas del pamokeliu lankymo, t.y. susirgus pamokele galima atkelti, o taip daro ne visus mokykleles ...

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti