Įkraunama...
Įkraunama...

Strazdanėlių mokyklėlė (Vilnius)

lankem, tai visai patiko, kadangi neturiu su kuo palyginti. gal reikes siemet yamaha pabandyti, kad butu galima palyginti smile.gif
Atsakyti
Mes irgi metus atlankem mokyklele, lankysim ir toliau tik bus sunkiau, nes i darzeli pradedam eiti. O siaip apie mokyklele tik geriausi atsiliepimai, o Sonata tai isvis super smile.gif
Atsakyti
Šią mokyklėlę su dukryte lankėme gana ilgai-pradejome, kai jai buvo pusantrų metukų, kai tik atsidarė Strazdanėlės Ateities gatvėje, ir beveik iki 4 metų amžiaus. Manau, tai pakankamas laikas pamatyti ir suprasti, kas ir kaip ten yra.
Nepatiko man (o beje ir paaugusiai ketverių dukrytei, kuri yra gana pastabi ir kartais kiek nevaikiškai kritiška) nekūrybiškas, sakyčiau, sovietmečiu dvelkiantis POŽIŪRIS Į VAIKĄ. Dailės mokytoją Jolantą (pritariu vienai mamai, teigiančiai, kad mokytoja dažnai atšiauri ir nemiela- betgi sunku kaltint, kai moteris pati neturi šeimos ir vaikų, mano dukrytė jai kartą ir patarė susirasti draugą, kai išklausė ir iš jos pačios sužinojo, kad tokio neturi biggrin.gif). Na, jei nemyli vaikų, meilės niekaip nesuvaidinsi ir vaiko neapgausi mirksiukas.gif Mokytoją dažnai piktindavo maniškės nenoras daryti darbelių pagal jos nurodymus, nes mano vaikas (ne taip, kaip daugelis kitų mūsų grupėj buvusių, visada turi savo požiūrį ir nuomonę. Ji tiesiog daug ką spalvint, karpyt ar piešt norėdavo SAVAIP. O Jolantai VAIKAS YRA TIK VAIKAS, reiškia suprask, ne kažin kokia asmenybė ax.gif Kartą pareiškė, kad mano dukra jaučiasi lygi su suaugusiu. Aš manau, kad tai mokytojos problema, jeigu ji pati jaučias vaikui ne autoritetas...
Antra, Sonatai irgi turiu priekaištų: tas pats per tą patį visą sezoną dainelių repertuaras, kuris įkyrėjo ne tik man, bet ir dukrai, ir tas pats liūdnai sovietinis požiūris į vaiką, noras visus tokius skirtingus emociskai ir intelekto išsivystymu vaikus mauti ant vieno kurpalio, suvienodinti. MOKYTOJŲ NENORAS ĮSIKLAUSYTI Į VAIKĄ, KO NORI BUTENT JIS, O NE NORI TU PATI, MAN PRIMENA NE ŠIUOLAIKIŠKĄ PRIVAČIĄ MOKYKLĖLĘ, O SOVIETMEČIO MOKYKLĄ, KOKIĄ PATI KAŽKADA DEJA LANKIAU doh.gif Argi toks turi būti pedagogas iš tikrųjų?
Taip, jos tikrai dažnokai žiūri į laikrodį pamokėlės metu ir dažnai "nusuka" pamokėlių laiką. Tai nesąžininga, nes mes mokame joms, o ne jos mums už pamokėlių lankymą. Ir tie 120 ar 140 litų už mėnesio pamokėles man visai neatrodo taip jau mažai, ypač krizės metu, kuri ir dabar dar jaučiama pas mus. Kartą žiemą atkreipiau Sonatos dėmėsį į tai, kad ant jų lauko laiptų labai slidu. O juk ant jų pargriūti ir susižeisti gali ne tik vaikas, bet ir ne viena besilaukianti mama, atvedusi savo vaiką į pamokėles. Keista, bet tada susilaukiau nepasitenkinimo iš Sonatos, nors savo pastabą išreiškiau ramiai ir geranoriškai. Paskiau visgi tuos laiptelius jos pradėjo barstyti smile.gif
Kitos mokytojos mums buvo tikrai mielos, kantrios ir dėmesingos, jas visad maloniai prisiminsim abi 4u.gif
Gal ne visos mamos, ypač labai jaunos, pastebi tokius dalykus, bet manau, į tai ką pastebėjau aš, atkreipti dėmesį tėveliams reikėtų. Mamos, būkime reiklios ir aktyvios, netylėkime, jeigu pastebite tai, kas jums iš tikrųjų nepatinka ir nepriimtina!
O šiaip, tai būtinai darykite savo išvadas iš savo patirties.
Atsakyti
QUOTE(Audinga 123 @ 2012 10 09, 20:30)
MOKYTOJŲ NENORAS ĮSIKLAUSYTI Į VAIKĄ, KO NORI BUTENT JIS, O NE NORI TU PATI, MAN PRIMENA NE ŠIUOLAIKIŠKĄ PRIVAČIĄ MOKYKLĖLĘ, O SOVIETMEČIO MOKYKLĄ, KOKIĄ PATI KAŽKADA DEJA LANKIAU  doh.gif

Ir tiek ilgai, net 4 metus lankėt tokią nemielą mokyklėlę. Kodėl ? biggrin.gif
Atsakyti
Žinoma, ne viskas ten buvo vien blogai biggrin.gif Bet dukrytei augant keitėsi mokytojos, ypač gaila buvo, kad pasikeitė dailės mokytoja. Iš pradžių tik atsidarius mokyklėlei visos jos labiau stengėsi. Galiausiai supratau, kad šiek tiek nestandartiniai vaikai joje nelabai toleruojami, nes yra "nepatogūs", "drumsčia" jų nustatytą tvarką, o prie augančių, todėl besikeičiančių vaikų mokytojos taikytis nenori, joms patogiau, kai mamos ir vaikai taikosi prie jų standartų ir tvarkos. Pasigedau, kad būtų klausiama tėvelių nuomonės ar pasiūlymų dėl pamokėlių turinio ir kitų dalykų. Tiesiog manau, kad laikui bėgant ją "išaugome" kaip kokį drabužį. Nusibodo nesikeičianti programa muzikos pamokėlėse. O štai teatro pamokėlės, kurios atsirado vaikams paaugus, maždaug nuo 3,5m., labai šaunios. Bet vienų pamokėlių lankyt, o į kitas, nepatinkančias, neit ten neleidžiama, turi su vaiku lankyt visas 4, t.y. muziką, dailę, mankštą ir teatrą.Viso Strazdanėles lankėme apie 2,5 metų, su pertraukomis, nes pradėjusi lankyti darželį dukrytė labai dažnai sirgo.
Atsakyti
Sveikos, mielos mamytės. Laaabai reikia pagalbos rolleyes.gif
Sugalvojau magistro darbe daryti tyrimą apie ankstyvąjį muzikinį ugdymą.

Gal turite atsiliepimų apie lankytas muzikos mokyklėles?
Jeigu malonėtumėte užpildyti mano apklausos anketą, surinkusi pakankamai duomenų, iškelčiau į forumą gautus apibendrintus rezultatus.

Nukopijuokite prašau visą nuorodą, įkelkite į naršyklę ir tada pries .lt panaikinkite tarpą, nes kitaip neįsideda
http://apklausa. lt/f/ankstyvasis-muzikinis-ugdymas-1b5m1pf.fullpage

Anketos pildymas bus tikrai trumpas, matysite rezultatus

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romančiukė: 11 spalio 2012 - 19:23
Sveikos, mamytes. Mano berniokui jau 3 m. 2 men. ir sumastem mes pradeti lankyti kokia mokyklele. Tad pagal gyvenama vieta, strazdaneles labai tinka. Turiu tik toki klausima, ar mamytes turi buti pamokeliu metu kartu visa laika ar vaikai buna vieni? Nes si pasauly uz poros savaiciu turiu isvysti antrasis musu leliukas, tad galvojau, pasivaiksciosiu kur salimais, ir veliau vyresneli pasiimsiu. Ar tureciu buti visa laika mokykleleje? Lauksiu is jusu ziniu, nes mokyklele i el. laiskus neatsako... g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytulis @ 2012 10 29, 01:20)
Sveikos, mamytes. Mano berniokui jau 3 m. 2 men. ir sumastem mes pradeti lankyti kokia mokyklele. Tad pagal gyvenama vieta, strazdaneles labai tinka. Turiu tik toki klausima, ar mamytes turi buti pamokeliu metu kartu visa laika ar vaikai buna vieni? Nes si pasauly uz poros savaiciu turiu isvysti antrasis musu leliukas, tad galvojau, pasivaiksciosiu kur salimais, ir veliau vyresneli pasiimsiu. Ar tureciu buti visa laika mokykleleje? Lauksiu is jusu ziniu, nes mokyklele i el. laiskus neatsako...  g.gif


Geriausiai telefonu pasiskambinkite ir viskas 4u.gif Su maziukais tai tikrai reikia buti kartu, o su tokio amziaus nezinau unsure.gif Bet dazniausiai kiek teko visur dometis, tai savarankiskos pamokeles be tevu prieziuros visur mazdaug nuo 4 metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2012 10 29, 10:06)
Geriausiai telefonu pasiskambinkite ir viskas  4u.gif  Su maziukais tai tikrai reikia buti kartu, o su tokio amziaus nezinau  unsure.gif Bet dazniausiai kiek teko visur dometis, tai savarankiskos pamokeles be tevu prieziuros visur mazdaug nuo 4 metu  ax.gif

nuo maždaug 4-ių metukų jau vaikučiai eina savarankiškai ax.gif
Atsakyti
Aciu labai uz atsakymus. Bandysim tada veliau mokykleles pradeti lankyti.
Atsakyti
QUOTE(agnytulis @ 2012 10 29, 16:24)
Aciu labai uz atsakymus. Bandysim tada veliau mokykleles pradeti lankyti.


Nebutinai nuo 4 metuku. Pas mus vieni eina ir 2 metu vaikuciai. Tik tiek, kad vaikas turi pats to noreti. Taip kad, jeigu jusu vaikas pasakys, kad pabus vienas be mamytes, tai jus galesite i pamokele ir neiti. Buna grupej vieni su mamytem, o pora be mamyciu, tokiu atveju mokytojos su jais uzsiima, labiau demesio skiria, kad jie nesijaustu vienisi. ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincee999: 06 lapkričio 2012 - 14:49
Labai patiko sioje mokykleleje, tiek man, tiek mano vaikui smile.gif
Atsakyti