Įkraunama...
Įkraunama...

Ko nematerialaus prašytumėt Kalėdų senio?

QUOTE (viksrelis @ 2003 12 08, 13:00)
Atspekit, kas cia yra wink.gif. Truputi padesiu: reik susikaupti (susikoncentruoti) ir siame paveiksliuke isiziureti kazkokia/-ias figura/-as

user posted image


P.s. jei norit daugiau tokiu paveiksliuku-uzduociu, spauskite cia.

Nu siaubas, ziurejau, ziurejau, vos akys neisvarvejo, bet pamatyti nepavyko sad.gif Reiks veliau pabandyti vel.
Atsakyti
ash tai kadangi iki kaledu pasigimdysiu paprashyciau, kad mano svoris po gimdymo per nedideli laika (pora mensiuku) atsistatytu toks koks buvo rolleyes.gif geeeras noras thumbup.gif
Atsakyti
Aš Kalėdų senelio tyliai paprašysiu 2.gif
Atsakyti
As 2.gif ketvirtos Kaledos prasysiu, bet nieko .... sad.gif
Atsakyti
o as pamaciau tuos varpelious tiesa ne is karto, kaip kazkuri saek, prisitarukaiu monika prie pat akiu, kol pradejo lietis, tada po truputi pradejau nuo saves traukt, bet labai letai ir po keliu bandymu pavyko, pabandykit, bet kai traukiam atgal tai visalaik taip itemtai ir ziurekit, jei tik nustos vaizdas leitis nieko nepamatysit, nu nemoku paaiskint tiksliai doh.gif visalaik regejimas turi but itemptas, o iai jau pamatysit galit atpalaiduot tad ryskiau matosi thumbup.gif
Atsakyti
sveikatos artimiesiems, ypac JAM wub.gif
Atsakyti
Mielas Kaledu Seneli,
Labai Taves prasau ispildyti mano 3 norus:
1. Labai noriu, kad mano atrimiesiems, seimai, draugams sektusi visapusiskai!
2. Labai noriu tureti grazia, laiminga seima...
3. Labai noriu buti laiminga... As to nusipelniau... kiekvienas to nusipelneme....
Atsakyti
kad anyta laimetu 10000000 ir isvaziuotu i kita pasaulio krasta gyvent,as labai rimtai.
na ,bent i kita lt gala.
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif dukrai paprasyčiau to ko nedave Dievas verysad.gif
Atsakyti
Sveikatos visai seimai 4u.gif
Atsakyti
Jei iki Kaledu neiseis, paprasysiu 2.gif
Atsakyti
Sveikatos ir santarves bigsmile.gif
Atsakyti