Įkraunama...
Įkraunama...

Ko nematerialaus prašytumėt Kalėdų senio?

SVEIKATOS 4u.gif
Atsakyti
sveikatos ir stiprybės savo tėveliams, laimės savo sesei, wub.gif
Atsakyti
Mano mergyte sia savaite serga ,tai as irgi apie nieka kita negaliu galvoti ,tik apie sveikata jai ir visiems artimiesiems
Atsakyti
Paprašyčiau, kad visos mano dukrytės problemėlės išsispręstų kaip įmanoma geriau wub.gif
Atsakyti
Kad ivyktu stebuklas-ir su vyru nenoreciau skirtis ir nesiskirtumem verysad.gif
Atsakyti
Sau noriu pasitikėjimo ir ,kad kiti manim patikėtų verysad.gif Šeimai: sūneliui sveikatos,vyrui kantrybės ir sveikatos,mamytei sveikatos,sesei ramybės ir kad viskas pasikeistų.Broliams,kad prisimintų,kad turi mamą,beje ligotą. verysad.gif blush2.gif Pasauliui,kad mažiau būtų kenčiančių mamų ir vaikelių.
Atsakyti
Kad nesirgtų vaikiukai baisiom ligom, kad ištuštėtų perpildytos palatos......... verysad.gif
Atsakyti
SVEIKATOS 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikatos savo dukrytei,teveliams ir sau... 4u.gif
Atsakyti
o as paprasyciau, kad niekada vaikai neiseitu is sio pasaulio anksciau uz tevus...gal kvailai skamba, bet nera didesnio skausmo, nei laidot vaika...tiesiog teko susidurt(aciu Dievui, ne man asmeniskai(tfu-tfu-tfu)), matyt tokius tevus...nenoreciau sau sveikatos, nieko, tik kad vaikai sveiki butu...

ir aplamai, man atrodo, kiekviena mama linketu savo vaikuciui sveikatos, savo tevams, seimai...
Atsakyti
Aš dar tik kelios savaitės kaip laukiuosi ir nieko kito nenoriu kad viskas būtų gerai, ir mažiukas nepaliktų manęs, o manyje augtų, vystytųsi ir kad mes susitiktume wub.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš tai paprašyčiau, kad mama niekad nebūtų susirgus vėžiu...kad ji būtų sveika ir laiminga, kad mano šeimos nariai būtų sveiki, ir su vyru būtų tokie pat geri santykiai, kaip dabar. Būčiau tada labai laiminga 4u.gif
Atsakyti