Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai su kondensuotu pienu

Jungiuosi prie kondensuoto pieno mėgėjų mirksiukas.gif Smalsu sužinoti, gal kas turit receptukų su kavos skonio kondensuotu pienu? g.gif Kadangi mėgstu kavą, mėgstu kondensuotą saldų pieną, tai šis variantas man superinis, širdelė net apsąla blush2.gif
Gal galima tiesiog paprastą kondensuotą pakeisti šituo? Gal kuri bandėt, kaip rzultatai?
Aš kolkas jį valgau vieną arba pusryčiams su varške (Lb.skanu).. thumbup.gif
o kakavos skonio dar nebandžiau, nes kakava man schmoll.gif
Atsakyti
paskutine savite mintu tinginiu.. blush2.gif
Atsakyti
pasidariau didziuli ir visa jau baigiu sukirst blush2.gif

vyrui nekliuvo (nelabai jis ir megsta) smile.gif
uztai as negaliu ramiai pro virtuve praeiti... ax.gif

labai skaniai isejo , mat dejau vietoje kakavos karunos karalisko sokolado plytele su apelsinu zievelemis thumbup.gif
Atsakyti
Reikėjo gamintojos paklaust ir su mumis pasidalint hihihi.gif
Atsakyti
Gerai būtų ir lengviausias variantas, bet nesako...
Atsakyti
Taip , ne visi isduoda savo receptus schmoll.gif , as zinau viena moteriske , kuri nama pasistate ( tai buvo sovietiniais laikais ) is simtalapiu kepimo , tada ji recepta tik uz 1000lt . parduodavo ( mano vyro alga tada 180 rub. buvo doh.gif )
Atsakyti
Tai va blyn, o kita dar tyčia kitaip pasako receptą kad tik tau neišeitų, o tada aiškina kad netaip darei , pati kalta...
Atsakyti
Neseniai kavinei valgiau kondensuoto pieno torta su daug daug daug aguonu, tik niekaip nesupratau kaip jis gaminamas. Skonis nerealus. Gal kas turit panasu recepta?
Atsakyti
VA VA VA .... ir mano dukra kazkur valge toki torta ( bent taip nupasakojo) , ji juo suzaveta wub.gif
Reikes uzeiti jo paragauti , gal dasus kas tai per daiktelis g.gif
Atsakyti
sudominot cia mane labai, kur tokio daikto galima paragauti??? gal tuomet kiltu kokiu minciu kaip ji padaryt? rolleyes.gif
Atsakyti
Kaune, Urmo bazej yra kavinuke (kur seniau Alkava buvo), tai ten smaguriavau aguonu tortas lyg tai vadinas g.gif
Atsakyti
AAAAAA .... as ji maciau , tik is isvaizdos jis man na ..... ax.gif tai ir nepirkau , bet dabar butinai paragausiu jau rytoj i BAZE maunu tongue.gif
Atsakyti