Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai su kondensuotu pienu

QUOTE(Shokoladka @ 2008 08 11, 17:01)
Jungiuosi prie kondensuoto pieno mėgėjų  mirksiukas.gif  Smalsu sužinoti, gal kas turit receptukų su kavos skonio kondensuotu pienu?  g.gif  Kadangi mėgstu kavą, mėgstu kondensuotą saldų pieną, tai šis variantas man superinis, širdelė net apsąla  blush2.gif
Gal galima tiesiog paprastą kondensuotą pakeisti šituo? Gal kuri bandėt, kaip rzultatai?
Aš kolkas jį valgau vieną arba pusryčiams su varške (Lb.skanu).. thumbup.gif
o kakavos skonio dar nebandžiau, nes kakava man  schmoll.gif


As jau senokai buvau atradusi jogurto ir kondensuoto pieno derini, bet niekada nesumasciau to isbandyti su varske. Super! Labai sveikas ir skanus desertas. Nuosirdziai dekoju Jums uz ideja:)
Atsakyti
Sveikutes,sumaisiau ir prisipirkau nesaldinto kondensuoto pieno,kur ji kisti?kur butu galima sunaudoti???
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2012 02 22, 12:32)
As jau senokai buvau  atradusi jogurto ir kondensuoto pieno derini, bet niekada nesumasciau to isbandyti su varske. Super! Labai sveikas ir skanus desertas. Nuosirdziai  dekoju Jums uz ideja:)


Senai klausta, o atsakymo nerasta ax.gif negi niekas nezino kaip protingai panaudoti kondensuota piena g.gif
Galima iskepti puikiu sausainuku smile.gif
pokas nesaldziu kukuruzu dribsniu (kad ir optima)
indelis kondensiuoto pieno(saldinto), dar galima dėt razinu... viska sumaisom smile.gif
istiesiam skarda kepimo popierium, biski patepam aliejum ir deliojam mase kruvelemis, sausainiuku formos. Po ko pasauname i orkaite ikaitinta iki 190 laipsniu smile.gif kepame aie 15 min...reik stebeti, kad smarkiai neparuduotu smile.gif

Skanaus smile.gif Jeigu atsiras sunkumu rasykit i az smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 rugsėjo 2012 - 11:15
Sveikos smile.gif labai norėčiau pasigaminti saldainių iš kondensuoto pieno. Kadangi tai bus kaip dovanėlė, reiktų kad tie saldainiai netirptų kaip dauguma mano rastų receptų... Atrodo mačiau receptų kai reik orkaitėje kepti tuos saldainukus, bet neberandu.. gal yra gaminusių ir žinančių?
Papildyta:
QUOTE(Ramiele @ 2012 11 17, 12:35)
Sveikos smile.gif  labai norėčiau pasigaminti saldainių iš kondensuoto pieno. Kadangi tai bus kaip dovanėlė, reiktų kad tie saldainiai netirptų kaip dauguma mano rastų receptų... Atrodo mačiau receptų kai reik orkaitėje kepti tuos saldainukus, bet neberandu.. gal yra gaminusių ir žinančių?



dabar pagalvojau, jei florentinus reikia kepti, tai ar nesigautų tiesiog pridėjus visokių priedų į pieną kond. suformuot rutuliukus ir iškepti?
Atsakyti
saldumo mėgėjams paprastas receptukas mirksiukas.gif

Kondensuoto pieno pyragas su vyšniomis

user posted image

user posted image

Reikės:

400 gr trapių sausainių (pvz. tinka "Selga" klasikinių)
100 g sviesto
1/2-1 citrinos sulčių
380 g kondensuoto saldinto pieno
200 g šviežių arba šaldytų vyšnių (jau turi būti atšildytos prieš pyrago ruošimą)
2 kiaušinių tryniai
1 arbat.š. kukurūzų krakmolo

Gaminimo eiga:

1. Sausainius sumalti iki miltų, sviestą ( gal būti ką tik ištrauktas iš šaldytuvo) sutarkuoti burokine tarka ir suminkyti su sumaltais sausainiais. Jei masė per biri, įpilti lašelį vandens.
Paruoštą smėlinę pyrago masę sudėti į šarnyrinę kepimo formą, ir tolygiai paskirstyti dugne (ne daugiau nei 1-2 cm storio) bei suformuoti šonus. Pastatyti kepti 15 minučių orkaitėje, įkaitintoje iki 160-180 laipsnių karščio.

2. Giliame inde išmaišyti kondensuotą pieną su kiaušinių tryniais, citrinos sultimis bei krakmolu. Lengvai išplakti šluotele.

3. Iškepusį pyrago pagrindą (bus šiek tiek paskrudęs) ištraukti iš orkaitės, palikti trumpam atvėsti.
tada supilti paruoštą idarą. Ant viršaus sudėti vyšnias. Pastatyti kepti 15-20 minučių.

4. Ištraukti iš orkaitės, palikti pilnai atvėsti kambario temperatūroje, vėliau perkelti į šaldytuvą ir palikti kelioms valandoms, o dar geriau per naktį.5. Iš šaldytuvo ištraukti 15-20 min. prieš patiekiant ant stalo - bus lengviau įpjauti (mažiau trupės pyrago sienelės).

Pastaba: geriau rinkitės didesnio skersmens kepimo formą, kad įdaro sluoksnis nebūtų labai aukštas mirksiukas.gif
Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image Kondensuoto pieno keksiukai - mano mėgstamiausi: purūs, ne sausi, geros formos ir legvai ir greit iškepami. Receptas : http://kavospertrauk...i-muffinai.html

Šių keksiukų recepte yra pateiktas kiekvienas gaminimo žingsnis - tad viskas išeis net žalioms.

Dukra darė iš tokių keksiukų man tortą - žiauriai fainai.
Atsakyti
kokosiniai rutuliukai http://sokiaivirtuve...iai-rutuliukai/

user posted image
Atsakyti
[quote=Marijka,2010 09 29, 16:29]
Tortas, kurio nereikia kepti


Šiam tortui reikės tik 4 ingredientų: citrinos, sausainių, sutirštinto pieno ir grietinėlės.
Aciu uz receptuka thumbup.gif
Atsakyti
Vienas is lengviausiai pasigaminamu Rafaello tortas. http://sokiaivirtuve...rtas-raffaello/
Atsakyti
gaminau vakar šį krekerių tortą, šiandien ragavau tai super skonis. labai labai verta išbandyti ! Receptas
http://sokiaivirtuve...rekeriu-tortas/

user posted image
Atsakyti